Leczenie neuroboreliozy

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 88
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:25

Leczenie neuroboreliozy

Post autor: storczyk »

Całkiem niedawno słyszałam o tym, że borelioza atakuje i że trzeba sobie jakoś z nią radzić. I że nie ma na nią szczepionek , testy są niepewne. Jednak od wczoraj wiem, że w tych https://futuramedica.pl/leczenieborelio ... oreliozie/ gabinetach za pomocą urządzenia Dr OPTIMUS BIORESONANCE (SH-01) można wyleczyć i neuroboreliozę, chlamydię czy inne trudno rozpoznawalne choroby. Jest jakaś nadzieja dla chorych.
Awatar użytkownika
Zdrojkowa
Posty: 55
Rejestracja: 30 paź 2019, 0:08

Re: Leczenie neuroboreliozy

Post autor: Zdrojkowa »

Z boreliozą naprawdę nie ma żartów. Zaczyna się mało groźnie a może skończyć się z dużymi powikłaniami. Tutaj https://lekarzebezkolejki.pl//blog/bore ... eczy/w-479 poczytajcie sobie o boreliozie i o tym, w jaki sposób można ją leczyć. Ważna jest też profilaktyka przeciwkleszczowa.
Miś88

Re: Leczenie neuroboreliozy

Post autor: Miś88 »

Zdrojkowa pisze: ↑26 wrz 2020, 2:04 Z boreliozą naprawdę nie ma żartów. Zaczyna się mało groźnie a może skończyć się z dużymi powikłaniami. (...)
Niestety to prawda.Oczywiście nie każde ukąszenie tego pajęczaka oznacza ,że zachorujesz ale szacuje się ,że około 30 % kleszczy jest nosicielami bakterii, która wywołuje boreliozę. Gdzie mamy największe prawdopodobieństwo na kontakt z kleszczem, co zrobić jak nas ukąsi i co wreszcie robić by do ukąszenia nie doszło. Na tym blogu - https://ktomalek.pl/blog/ukaszenie-prze ... iem/w-1874 - znalazłem odpowiedzi na te pytania i na wiele innych związanych z tą tematyką.
ODPOWIEDZ