Strona 1 z 1

Filtr

: 18 sie 2020, 9:14
autor: MartinBic
Hej. Od jakiegos czasu szukam idealnego filtra na sciane do lakierni. Moim topowym wyborem jest ten https://filterm.pl/filtry-do-lakierni/filtry-wielowarstwowe-papierowe-columbus Co o nim sadzicie? Podoba wam sie?

Re: Filtr

: 05 lis 2020, 11:55
autor: Śnieżka
Jeśli szukacie filtrów chroniących przed wirusami to warto zerknąć na https://anco.com.pl/pl/p/Filtr-przeciww ... F10-P3/541 . Najwyższej jakości materiały filtrujące zapewniają długotrwałe użytkowanie, a także niezawodność w najtrudniejszych zastosowaniach. To filtry wielokrotnego użytku posiadające niezbędne oznaczenia i spełniające normy.

Re: Filtr

: 16 mar 2021, 12:53
autor: momin44
Na pewno filtr świecowy jest naprawdę solidnym rozwiązaniem w tym wypadku. Postaw na niego od firmy http://www.zdpwa.com.pl/filtry-swiecowe ... etrza.html i zyskaj pewność pod względem dopasowania i jakości. To bardzo ważna kwestia, która pozwoli Ci zadbać o ten aspekt, a jednocześnie umożliwi uzyskanie jak najlepszych efektów na przestrzeni lat.

Re: Filtr

: 21 mar 2021, 20:14
autor: Kaśka78
Jeżeli zależy nam na dobrej i dokładnej filtracji to polecam filtry oparte na węglu aktywnym. Są one stosowane w medycynie np. w respiratorach. Tam właśnie służy węgiel aktywny do usuwania aldehydów, więc wydaje mi się, że jest to najlepsza możliwa opcja. Znalazłam taki węgiel tutaj: https://reb.pl/sklep/oczyszczanie-powie ... sorb-1505/, może się Wam przyda ;)