Dbanie o urodę

Terapia zapachem, czyli przyjemne z pożytecznym. Olejki eteryczne do inhalacji, sauny, masażu i kąpieli. Jak wybrać olejek o odpowiednich właściwościach i jak skomponować idealną mieszankę leczniczą?
Martynia

Dbanie o urodę

Post autor: Martynia »

Oj marzy mi się taki czas tylko dla siebie. Nie da się ukryć, że relaks nawet w domowym spa, z pięknymi zapachami potrafi poprawić nastrój. Chociaż nie ukrywam, że najbardziej relaksuję się w trakcie zabiegów kosmetycznych. Dlatego jak tylko znajdę czas, wybieram się na jakiś dobry, relaksujący i odprężający zabieg na twarz do kliniki Elite. Zawsze wychodzę stamtąd wypoczęta. Jak często korzystacie z takich zabiegów?
uródka

Re: Dbanie o urodę

Post autor: uródka »

Witam,mi przede wszystkim zalezy na odpoczynku. Co sądzicie o tym,aby udac sie na weekend do SPA? Myslalam o tej ofercie https://quadrille.pl/spa/cialo/ Jak sądzicie,warto? Moja koezanka była zachwycona i bardzo polecała to miejsce.
Monika Miłkowska

Re: Dbanie o urodę

Post autor: Monika Miłkowska »

Powiem wam, że ja kilka lat temu postanowiłam zrobić sobie trwały makijaż ale, że chciałam też trochę zaoszczędzić i poszłam do mało znanego miejsca i chyba robiło mi makijaż jakaś uczennica. Niestety makijaż wyszedł tragicznie no ale zrobiłam to w pełni świadomie. Po latach uzbierałam odpowiednią sumę i postanowiłam pozbyć się tego złego makijażu i jeżeli zdecyduję się na drugi to pójdę do sprawdzonego miejsca. Makijaż usunę w tym gabinecie https://www.diamond-beauty.pl/cennik w Pruszczu Gdańskim.
ODPOWIEDZ