Wózek dla dziecka

Biżuteria to coś, co uwielbia (prawie) każda z nas. Szukasz idealnych kolczyków na specjalną okazję? Znasz dobrego jubilera? Dołącz do nas i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 105
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:58

Wózek dla dziecka

Post autor: Marko33 »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, jakie wózki będą najlepsze dla Waszego dziecka, to na pewno powinniście zajrzeć do https://umalucha.pl/ Tam będziecie w stanie o wiele lepiej poradzić sobie z takimi kwestiami. To ważna sprawa, dlatego nie ma na co czekać.
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 47
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:38

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: malutka_alutka »

Kobietki, a czy dla noworodka będzie dobra bambusowa wkładka do wózka? Czy jest bezpieczna?
Awatar użytkownika
star
Posty: 52
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:13

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: star »

Przede wszystkim trzeba dokładnie sobie przemyśleć zakup takiego wózka, bo chodzi tutaj o bezpieczeństwo naszego dziecka. Moja koleżanka kupowała wózek wielofunkcyjny u firmy https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... ofunkcyjne i była bardzo zadowolona. Spełniał jej wszystkie oczekiwania.
Awatar użytkownika
karyka
Posty: 101
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:21

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: karyka »

My mamy spacerówkę na razi ei jeszcze nosidełko od kinder hop kupiliśmy własnie w sklepie http://kinderhop.pl super sprawa i nosidełko jest bardzo wygodne zarówno dla mamy jak i dla dziecka.
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 15
Rejestracja: 15 sie 2020, 10:09

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: yenefer »

Dla mnie najlepszym wózkiem jest x-lander i dlatego taki kupiłam, głownie dlatego że jego wykonanie budzi zaufanie ale także ze względu na ciemniejsze praktyczne kolory na jakich mi zależało
Łucja

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Łucja »

miałam x-landera dla starszego syna i jak dla mnie - był to najgorszy zakup ever! Serio. Wózek był ciężki przez co źle się go prowadziło. Poza tym, nie mogłam budki ustawiać przodem do siebie, tylko przodem do kierunku jazdy, co było kłopotliwe, kiedy synek płakał i zamiast na drogę, chciał patrzeć na mnie. Jedynym plusem tego wózka były pompowane koła. Generalnie, z doświadczenia powiem tak - najlepiej popróbować sobie kilka wózków, np. w sklepie i dopiero wówczas na cos się zdecydować. Nie należy polegać bezgranicznie na poleceniach sąsiadki czy koleżanki, bo to co u kogoś się sprawdza, niekoniecznie sprawdzi się u nas. Ja x-landera kupiłam z polecenia szwagierki i serio, bardzo żałowałam, bo się z wózkiem męczyłam, ale ona była z niego zadowolona.

Łucja, pozdrawiam
--------------------------------
jaka powinna być idealna odzież BHP Bytom?
Awatar użytkownika
lalka
Posty: 30
Rejestracja: 02 lip 2019, 8:01

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: lalka »

No to jestem w szoku! Serio! Nie pomyliłaś czegoś? Może jakiś stary model miałaś albo coś bo ja mam x-landera i możesz siedzisko ustawiać jak chcesz przodem i tyłem, mało tego, robi się to bez wysiłku, tak samo składa się i rozkłada ten wózek, możesz to zrobić dosłownie jedną ręką. Co więcej, teraz żeby nie kupować kota w worku możesz sobie za darmo wypróbować ten wózek w domu. Jaki producent to umożliwia? Tylko ten który jest pewno że ma naprawdę towar bez zarzutu.
ilośka

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: ilośka »

Cavoe ma kapitalne wózki, my kupiliśmy AXO ( do 22 kg). Idealny w teren, ma duże koła z całorocznym bieżnikiem i rewelacyjną amortyzację. Nie czuć różnicy pomiędzy jazdą po asfalcie a żwirówce czy łące. Nowocześnie wygląda, jest stosunkowo niedrogi.
ODPOWIEDZ