Wypad na miasto

Biżuteria to coś, co uwielbia (prawie) każda z nas. Szukasz idealnych kolczyków na specjalną okazję? Znasz dobrego jubilera? Dołącz do nas i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Pączek
Posty: 88
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:30

Wypad na miasto

Post autor: Pączek »

Bardzo fajnym miejscem na przekąszenie czegoś, ale może bardziej na wypicie światowej klasy drinków jest Roots Bar http://therootsbar.com/#section-barmans Pracują tam jedni z lepszych w Polsce jak nie na świecie barmani, wielorazowo nagradzani na konkursach barmańskich. Jeżeli będziecie w Warszawie zajrzyjcie tam, jest to bar położony obok Teatru Narodowego.
Mażew

Re: Wypad na miasto

Post autor: Mażew »

Wypady na miasto są świetne, teraz niestety więcej ze znajomymi w domach się spotykamy z wiadomych powodów, niestety nieraz przesadzamy z alko, niby człowiek dobrze się czuje w trakcie imprezy, nie jest pijany, a na drugi dzień ciężki kac, dlatego w kryzysowych sytuacjach zamawiam sobie taką kroplówkę witaminową https://www.medycznydetox.pl do domu, która bardzo szybko stawia na nogi.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Wypad na miasto

Post autor: Migotka »

Sądzę, że najpierw warto się zorientować, jakie dane miasto oferuje atrakcje i co można tam robić. Jeśli na przykład. chodzi o Kalisz, to informacje takie znajdziecie bez problemu na stronie internetowej https://porady.kalisz.pl/. Jest to portal lokalny, na którym dostępne są bardzo wartościowe porady na różne tematy ;)
ODPOWIEDZ