Biznes

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Biznes

Post autor: momin44 »

Prowadzisz swój biznes, ale potrzebujesz dodatkowego wsparcia finansowego? Skorzystaj z odnawialnej linii finansowania od www.finiata.pl dzięki której uzyskasz wszystko co niezbędne, w naprawdę korzystnej ofercie oprocentowania. Dzięki ich nowatorskiemu systemowi automatycznej akceptacji klientów, swoje środki możesz mieć już po 15 minutach do założenia konta.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Biznes

Post autor: bowenmarsh »

Jak poszukujecie dobrych rozwiązań, to zdecydowanie polecam świetny system ERP, który usprawnia zarządzenie waszym firmowym ekosystemem. Jeśli szukacie tego typu rozwiązań, to zdecydowanie polecam sprawdzić pod tym linkiem: https://humansoft.pl/. Mają naprawdę świetne rozwiązania, jeżeli chodzi o ich oprogramowanie. Interfejs systemu jest naprawdę przyjazny i bardzo prosty w obsłudze, więc nikt po "przeszkoleniu" nie powinien mieć jakichś większych problemów. W cudzysłowie, bo nie wymaga to miesięcznego kursu, tylko przyswojenia kilku informacji :).
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 105
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:58

Re: Biznes

Post autor: Marko33 »

Otóż to. Odpowiednio dobrane rozwiązania technologiczne mogą niesamowicie napędzić Wasz biznes. Moim zdaniem, powinniście zastanowić się dobrze nad wykorzystaniem takich systemów jak https://www.ccontrols.net/pl/produkty/o ... olidworks/ bo w ten sposób będziecie w stanie zmaksymalizować efekty Waszej pracy. Pomyślcie, czy i u Was sprawdzi się to tak dobrze.
Awatar użytkownika
Anrietta
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Biznes

Post autor: Anrietta »

Najważniejszy to odpowiedni pomysł na firmę, od tego powinniście zacząć:) Ja już pomysł mam, teraz czas na realizację. Chce otworzyć restauracje, więc sporo wyzwań przede mną. Znalazłam już odpowiednie wyposażenie, także nawet olej gastronomiczny od https://www.trafinoil.pl Zapoznajcie się z ich ofertą jeżeli też w tym kierunku pójdziecie.
:)
Awatar użytkownika
rufilla
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Biznes

Post autor: rufilla »

Prowadzenie firmy to wbrew pozorom nie łatwe zadanie. Trzeba wszystko nadzorować i kontrolować. Warto więc korzystać z narzędzi dostępnych na rynku, które znacznie to ułatwią. Jednym z tych, które należy przemyśleć będzie oprogramowanie. To dobrze dopasowane zarówno do branży, jak i indywidualnych potrzeb firmy pozytywnie wpłynie na jego funkcjonowanie. Takie rozwiązanie wdraża się już nawet w przychodniach medycznych, zwłaszcza prywatnych. Tam popularność zyskuje program, o którym wiele znajdziesz na stronie https://medchart.pl/content/ochrona-dan ... -medycznej . Daje on sporo możliwości usprawnienia i ułatwienia codziennej pracy w takim właśnie miejscu. Warto sobie na ten temat poczytać, takie informacje mogą okazać się pomocne.
Awatar użytkownika
polka
Posty: 38
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:18

Re: Biznes

Post autor: polka »

O proszę, mnie zawsze imponuje jak ktoś zakłada firmę, bo sama wiem, że to ciężki orzech do zgryzienia.
Poczytaj o tym i ewentualnie udaj się też do http://www.ozogtomczykowski.pl/ , znają się na firmach, na spółkach, wiedzą co z czym się je, taka pomoc prawna jest bardzo ważna.

busy do niemiec północnych
Awatar użytkownika
koralowa
Posty: 82
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:16

Re: Biznes

Post autor: koralowa »

Prowadzenie biznesu jest dość wymagające. Musisz w każdy możliwy sposób przyciągać klientów. Dobry terminal płatniczy z dodatkowymi funkcjami też się przyda. Dlatego wejdź na stronę https://www.pep.pl/ i poczytaj o tym więcej.
Awatar użytkownika
star
Posty: 52
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:13

Re: Biznes

Post autor: star »

Firma Ejko http://ejko.com.pl/ zaś wykazuj się pełnym profesjonalizme i dobrą organizacją pracy, jeżeli chodzi o usługi w zakresie magazynowania, obsługi magazynowej, logistyki oraz transportu. Jest to firma na poziomie, która chętenie współpracuje z różnymi branżami. Współpracując z nimi możecie być spokojni o swój towar, kontrola jakości bieżąca u nich cały czas prosperuje oraz inne działania.
Awatar użytkownika
rozka3
Posty: 216
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:43

Re: Biznes

Post autor: rozka3 »

Trzeba wszystko dokładnie przemyśleć. Jeśli chcecie zająć się produkcją zabawek, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/zabawki- ... chemiczne/ i poczytać o badaniach chemicznych, które w takiej sytuacji będzie trzeba wykonać. Jest to ważne, aby nasze produkty były bezpieczne.
Awatar użytkownika
karolina.zwyg
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2020, 15:56

Re: Biznes

Post autor: karolina.zwyg »

Ja rozważałam ostatnio, jak wygląda poprawny ecommerce dla marki odzieżowej. Prowadzę sklep internetowy z sukienkami i chciałabym, żeby biznes zacząć się rozwijać bardziej. Znalazłam ciekawy artykuł na temat logistyki takich sklepów. Polecam, może ktoś też ma podobny interes i chciałby poczytać: https://omnipack.pl/blog/bizuu-oddalo-l ... -omnipack/
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Jeśli chodzi o prowadzenie biznesu sprzedażowego, to warto na pewno pomyśleć o platformach sprzedażowych typu allegro czy amazon. Co do Amazona, to jest to zdecydowanie świetny sposób na dotarcie do ogromnych ilości klientów z całego świata. O tym czego przestrzegać na początku, warto przeczytać na https://www.nethansa.com/pl/blog/sprzed ... zaczniesz/.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Biznes

Post autor: momin44 »

Co liczy się w biznesie? Odpowiednie dotarcie do klienta i sprawienie, że jego świat staje się lepszy. Unowocześnij zatem swoją firmę i otwórz się na nowe dzięki https://www.vebo.pl/team-viewer :) masz szansę na rozwój lepszych i szybszych połączeń oraz wiele innych, dodatkowych działań, które ułatwiają pracę.
Awatar użytkownika
fiszka
Posty: 20
Rejestracja: 10 sty 2020, 13:20

Re: Biznes

Post autor: fiszka »

Myślę że w firmie jedną z najważniejszych rzeczy jest marketing internetowy. Ja regularnie śledzę bloga https://www.pracownia-rozwoju.com.pl/ - bardzo fajne artykuły na temat biznesu i finansów
Awatar użytkownika
Lodzia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:05

Re: Biznes

Post autor: Lodzia »

Wiecie, że obecnie karta przekazania odpadu musi być przez przedsiębiorców dostarczana w formie elektronicznej? Do tej pory wystarczyła wersja papierowa, a teraz przepis się zmienił. To jest bardzo istotna sprawa, o której trzeba pamiętać. Takie narzędzie jest niezbędne ze względu na kontrolę rynku gospodarki odpadami. Dowiedziałam się o tej zmianie z ciekawego bloga, który polecił mi mój znajomy. Może to również Was dotyczy?
Awatar użytkownika
rufilla
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Biznes

Post autor: rufilla »

W moim przekonaniu w swój biznes warto nieustannie inwestować. Jednym z narzędzi, o którym dobrze będzie pomyśleć bez wątpienia będzie dopasowany do potrzeb firmy program. Ma on za zadanie pozytywnie wpłynąć zarówno na działanie całego biznesu, jak i na jego kontrolę. W wielu branżach wdraża się tego typu rozwiązania. Obecnie można spotkać je także w przychodni lekarskiej, zwłaszcza prywatnej. Tak coraz większą popularność zyskuje Medchart. Informacje na jego temat znajdziesz na https://medchart.pl/o-firmie . Posiada on wiele zalet, którą pozwolą usprawnić codzienną pracę zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek. Warto poczytać sobie na ten temat.
Awatar użytkownika
krolowa
Posty: 58
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:42

Re: Biznes

Post autor: krolowa »

W biznesie trzeba przede wszystkim zadbać o klienta zgodnie z powiedzeniem "nasz klient nasz pan". Warto więc umożliwić mu różne dodatkowe opcje jak cashback, prepaid, czy możliwość zapłaty rachunków w naszym punkcie. Te i wiele więcej dodatkowych opcji mają wbudowane terminale Polskich ePłatności: https://www.pep.pl/ .
Awatar użytkownika
graczek80
Posty: 15
Rejestracja: 25 paź 2019, 9:23

Re: Biznes

Post autor: graczek80 »

O własny biznes należy dbać, zwłaszcza jak jest to firma specjalistyczna, na przykład przemysłowa. Dobre urządzenia będą tu podstawą, dlatego polecam zerknąć na stronę https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-wodne i zainteresować się dyszami wodnymi. W wielu branżach przemysłowych są one po prostu konieczne.
Awatar użytkownika
Wojtas22
Posty: 96
Rejestracja: 27 paź 2019, 11:23

Re: Biznes

Post autor: Wojtas22 »

Nie ma co się zastanawiać. Skoro mówimy o takich rozwiązaniach, to zawsze powinniście być świadomi tego, z jakich usług pomocniczych warto skorzystać. Myślę, że ciekawym sposobem może być wykorzystanie takich narzędzi jak http://www.azmet.com.pl/produkty/wkrety.html To powinno się świetnie sprawdzić w Waszym biznesie.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:30

Re: Biznes

Post autor: lila87 »

W biznesie opiera się wszystko na podstawie ekonomi, informatyki i reklamie. Bez tego ani rusz. Ostatnio czytałam fajny artykuł na https://it-leader.pl/blog/25-czym-zajmu ... omputerowe . Firmy komputerowe wiele różnych teraz rzeczy wykonują wartych uwagi.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Zdecydowanie wartym uwagi w przypadku prowadzenia przedsiębiorstwa jest poznanie czym jest i na czym polega badanie due diligence. Tego wszystkiego możecie dowiedzieć się z artykułu https://fordata.pl/badanie-due-diligenc ... ie-polega/. Jeśli chcielibyście kiedykolwiek sprzedać swoją spółkę, to liczyć się musicie z tym, że inwestor będzie chciał przeprowadzić badanie due diligence, żeby ocenić po prostu czy ten interes jest opłacalny.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Jeśli chodzi o biznes, to nie zapominajcie o konieczności zabezpieczeniu komputerów w firmie. Najlepiej zdecydować się na najlepszy dostępny antywirus, czyli Bitdefender - uznany jest za najlepszy przez większość branżowych rankingów. Mają w ofercie dedykowane zabezpieczenia biznesowe https://bitdefender.pl/rozwiazania-bitd ... a-biznesu/, a do tego w naprawdę przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
kamanka
Posty: 55
Rejestracja: 01 wrz 2019, 7:02

Re: Biznes

Post autor: kamanka »

A zdarzyło się wam czasem, żeby jakaś konkurencja czy były pracownik negatywnie o was pisał w internecie? Bo u nas była taka sytuacja i ratowaliśmy się współpracą z http://erzecznik.com.pl/ . Dzięki odpowiedniemu podejściu i zbadaniu tematu udało mi się pozbyć kryzysu i nic złego już na nasz temat w sieci póki co nie ma.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Biznes

Post autor: momin44 »

Własny biznes to nieustająca i ciężka praca, która wymaga od nas zaangażowania, pracy i świadomości. Stąd już jest bardzo niedaleko do poszukiwania odpowiednich parterów w biznesie. Zadbaj więc o to bo z takiego działania często wychodzi wiele korzyści. Postaw zatem na https://cuk.pl/wspolpraca/niezalezny-doradca jeśli działasz w branży ubezpieczeń i pragniesz się w niej stale rozwijać i działać.
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Biznes

Post autor: muzina »

A zastanawialiście się już nad odpowiednim oprogramowaniem do swoje firmy. To narzędzie jeśli jest dobrze dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa pozytywnie wpłynie zarówno ja jego funkcjonowanie jak również na jego kontrolę. Obecnie można spotkać się z takim programem nawet w przychodniach lekarskich, gdzie coraz bardziej popularny staje się Medchart. Pozwala ona między innymi na umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy korzystanie z aktualnej bazy leków, co znacznie ułatwia pracę lekarzy. To tylko nieliczne z zalet posiadania takiego oprogramowania. Ważne wiadomości na jego temat znajdziesz na stronie https://medchart.pl/ .
Awatar użytkownika
Plesska
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Biznes

Post autor: Plesska »

Szukacie pomysłu na biznes? Od tego na pewno trzeba będzie zacząć. Ja mam kilka pomysłów, ale najbardziej interesuje mnie własna restauracja. Zerknijcie sobie tu może na stronkę https://www.trafinoil.pl W tym miejscu znajdziecie olej gastronomiczny dla gastronomii. Tu kazdy detal jest bardzo ważny
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 105
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:58

Re: Biznes

Post autor: Marko33 »

Musicie pamiętać o tym, że jeśli chodzi o biznes, to temat jest zdecydowanie bardziej złożony. Na przykładzie takich firm jak https://omnic.pl/temperatura świetnie widać, jak kluczowe znaczenie może mieć odpowiedni dobór sprzętów pomiarowych. Nie powinniście tego odpuszczać, pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 105
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:58

Re: Biznes

Post autor: Marko33 »

Musicie pamiętać o tym, że jeśli chodzi o biznes, to temat jest zdecydowanie bardziej złożony. Na przykładzie takich firm jak https://omnic.pl/temperatura świetnie widać, jak kluczowe znaczenie może mieć odpowiedni dobór sprzętów pomiarowych. Nie powinniście tego odpuszczać, pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

W biznesie na pewno warto zadbać o bezpieczeństwo dokumentów, dlatego polecam przeczytać ten artykuł https://fordata.pl/bezpieczenstwo-dropb ... oja-firma/. Wiele firm wciąż stosuje dropboxa jako narzędzie do udostępniania poufnych dokumentów...
Awatar użytkownika
lannister
Posty: 130
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:41

Re: Biznes

Post autor: lannister »

To wszystko tez zależy czego słuchajcie szukacie :) Ja do mojej firmy z ciastkami to ostatnio sporo ciekawych produktów kupiłam, głównie tez lady chlodnicze od innova https://www.benler.pl/lady-chlodnicze bo zbliża się lato i wydaje mi się, ze produkt to bedzie idealny naprawdę :)
Awatar użytkownika
Elenonor
Posty: 40
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Biznes

Post autor: Elenonor »

Fajnie jest postawić na własny biznes, można z pewnością liczyć na o wiele większe możliwości. Własny biznes to niestety też o wiele większe wyzwanie niż praca na etacie. Ja zastanawiam się nad własnym salonem fryzjerskim. Na stronie https://kazaro.pl/k/68/nozyczki znajdzicie akcesoria i urządzenia fryzjerskie
Awatar użytkownika
Anna5
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:43

Re: Biznes

Post autor: Anna5 »

Jeśli ktoś potrzebuje pożyczki na finansowanie działalności gospodarczej, często bez dokumentowania dochodów. Polecam https://pozyczkieurofin.pl/dlafirm/firma.html Można tam otrzymać szybko decyzję, a środki zostaną przelane na konto.
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Biznes

Post autor: muzina »

Teraz prowadzenie swojego biznesu bez urządzeń fiskalnych jest już chyba niemożliwe. W każdej branży coś jest potrzebne. Ciężko wybrać urządzenie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb bez odpowiedniej wiedzy. Dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców w tej branży. Ja takich znalazłam tutaj https://www.pckf.pl/drukarki-etykiet/zebra/gk420d . Co prawda link dotyczy konkretnego urządzenia, które mnie było niezbędne, jednak na stronie mają naprawdę spory wybór tego typu urządzeń. W razie pytań zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
rufilla
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Biznes

Post autor: rufilla »

W rozwój każdego biznesu niewątpliwie trzeba inwestować. Jest wiele narzędzi, które mogą zdecydowanie w tym pomóc. Jednym z nich jest dopasowany do potrzeb zarówno branży jak i konkretnego biznesu program. Z takich rozwiązań korzysta w tej chwili już chyba każda branża. Przychodnie lekarskie, zwłaszcza te prywatne wdrażają program do gabinetu lekarskiego medchart . Umożliwia on chociażby wystawianie elektronicznych recept, generowanie dokumentów czy karty wizyty. To tylko nieliczne z zalet posiadania takiego rozwiązania.

w jakie dni odmawia sie poszczegolne tajemnice rozanca
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:00

Re: Biznes

Post autor: mamapiotra »

Każdy, kto prowadzi swój biznes doskonale wie jak istotna jest reklama naszej firmy.By odbywało się to w sposób profesjonalny i zorganizowany, powinniśmy pomyśleć o projekcie wizytówek czy ulotek. może kalendarza czy innych folderów.Dobrze na tych sprawach znają się w firmie https://www.grafikomat.pl ,gdzie najpierw doradzą a później zaprojektują do czego oczekujesz.pzdr
Awatar użytkownika
fumerka
Posty: 74
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:04

Re: Biznes

Post autor: fumerka »

Najlepiej połączyć kilka pomysłów i działać na kilku polach,dla jednych bardziej precyzyjna będzie reklama w internecie ,ale są też tacy,którzy wolą ulotkę,plakat czy wizytówkę,Dla wszystkich tych odbiorców trzeba dostosować i stworzyć reklamę.Na początku jednak warto stworzyć sam projekt w sklepie z usługami graficznymi https://www.grafikomat.pl
Dzięki swojemu zaangażowaniu i 20 letniemu doświadczeniu stworzą projekt nie tylko ulotek czy plakatów, ale też reklamy umieszczanej na parasolach gastronomicznych, parawanach czy różnego rodzaju opakowaniach.
Awatar użytkownika
baks29
Posty: 46
Rejestracja: 15 kwie 2019, 16:52

Re: Biznes

Post autor: baks29 »

W biznesie liczy się głównie jakość. Jeżeli prowadzimy np. firmę budowlaną to dobrze zadbać o odpowiedni sprzęt. Firma staltechnika oferuje maszyny super jakości np. wiertnice czy świdry. Tu znajdziecie więcej info http://staltechnika.pl/oferta/swidry-do-pali-cfa/ .
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Prowadząc własny biznes, na pewno trzeba zadbać o to, by zawsze dysponować najlepszym sprzętem, dzięki czemu uda Wam się prześcignąć konkurencję. Przy takim czyszczeniu strumieniowym, ważne jest by posiadać wysokiej klasy komponenty, więc polecam Wam https://www.contracor.com.pl/dysze-tc-venturi.php.
Awatar użytkownika
WojWoj
Posty: 17
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:24

Re: Biznes

Post autor: WojWoj »

Najważniejszy według mnie jest dobry biznesplan. Nie można tu robić nic na ślepo, warto wiedzieć co po kolei chcecie zrobić;) Ja tak chciałabym spróbować swoich sił w gastronomii. Zerknijcie sobie tu może na stronkę https://www.trafinoil.pl W tym miejscu będziecie mogli liczyć na olej gastronomiczny
Awatar użytkownika
gonia123
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 11:06

Re: Biznes

Post autor: gonia123 »

Anrietta pisze: ↑15 gru 2019, 20:12 Najważniejszy to odpowiedni pomysł na firmę, od tego powinniście zacząć:) Ja już pomysł mam, teraz czas na realizację. Chce otworzyć restauracje, więc sporo wyzwań przede mną. Znalazłam już odpowiednie wyposażenie, także nawet olej gastronomiczny od https://www.trafinoil.pl Zapoznajcie się z ich ofertą jeżeli też w tym kierunku pójdziecie.
Ja też uważam, że pomysł to klucz do sukcesu i reklama! Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, my z mężem postawiliśmy na Nakatomi i mogę polecić tę firmę. Dajcie znać, czy ktoś korzystał z jakiś agencji marketingowych. Chętnie się dowiem:)

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Plesska
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Biznes

Post autor: Plesska »

Sprawdźcie sobie też ofertę sklepu internetowego https://www.import-maszyn.eu Ja tu znalazłam w bardzo dobrej cenie zgrzewarki foliowe, porządne maszyny pakujące. Myślę, że w wielu firmach takie rzeczy się przydadzą. Mają tu też inne urządzenia biurowe.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Biznes

Post autor: momin44 »

Biznes, jak wiadomo, nie stoi tylko i wyłącznie dobrym produktem. Bez odpowiedniej reklamy i przygotowania, niewiele możemy zrobić. Zacznij od podstaw: banery, materiały POS Warszawa czy inne działania, które znajdziesz na stronie http://www.max4media.pl/druk_cyfrowy.html pomogą Ci osiągnąć rozpoznawalność, a także pozwolą na funkcjonowanie w pełnym wymiarze działania.
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 78
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:52

Re: Biznes

Post autor: plakowski90 »

Na czym macie postawione sklepy internetowe? Korzystacie z Sasów czy open source? Moze cos innego? Ja właśnie znalazłem taką ofertę https://www.aptusshop.pl/sklepy-internetowe-krakow.php i mają tam dedykowany moduły dla branż, nie widziałem czegos takiego jeszcze
Awatar użytkownika
Zdrojkowa
Posty: 55
Rejestracja: 30 paź 2019, 0:08

Re: Biznes

Post autor: Zdrojkowa »

Zakładając biznes warto wybrać się do doradcy podatkowego, który wytłumaczy Wam wszelkie kwestie związane z podatkami. Tutaj https://tojafacet.pl/dlaczego-warto-kor ... datkowego/ możecie szerzej poczytać na ten temat. W prawie podatkowym cały czas coś się zmienia więc warto korzystać z usług takich doradców.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:50

Re: Biznes

Post autor: sophia »

A ja planuje otworzyć biznes gastronomiczny. Według mnie to dobra decyzja, bo kocham gotować, a ludzie lubią dobre restauracje. Ja planuje serwować domowej roboty, naturalne dania. Nawet kupię sobie taką https://elhandel.pl/maszynka-do-makaron ... 1_168.html maszynkę do makaronu, jak będzie trzeba.
Awatar użytkownika
morale
Posty: 107
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Biznes

Post autor: morale »

Jakby kogoś interesował transport kolejowy do chin to polecam https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ . Firma jest rekomendowana, oferuje swoje usługi które są na najwyższym poziomie. Zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie klienta
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Jeśli prowadzicie biznes, to na pewno zależy Wam na tym, by projekty wykonywać szybko i dobrze, a do tego przyda Wam się szablon karty projektu z https://leadership-center.pl/produkt/sz ... -projektu/. Dzięki niemu będziecie mogli skutecznie rozplanować plan działania i na pewno szybciej i precyzyjniej uda Wam się je wykonywać.
Awatar użytkownika
mell
Posty: 191
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Biznes

Post autor: mell »

Jeśli prowadzisz magazyn lub firmę transportową to szczerze polecam pojemniki i skrzynie wykonane z plastiku i tworzywa z https://www.schoellerallibert.com/pl/ne ... wa-adunku/ Dzięki nim bezpiecznie przechowasz lub przewieziesz towary. Oferta tego producenta jest bardzo innowacyjna i rozbudowana.
Awatar użytkownika
Plesska
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Biznes

Post autor: Plesska »

Prowadząc firmę na pewno trzeba pomyśleć o reklamie, jest to nieodłączna część każdego biznesu. Wybór jest tu duży, ale według mnie jednym z lepszych jest pozycjonowanie stron google. Reklama online to dobry pomysł

orzech włoski sadzenie z owocu
Awatar użytkownika
mell
Posty: 191
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Biznes

Post autor: mell »

Dokładnie! Reklama to podstawa w dzisiejszych czasach. Na twoim miejscu skupilabym się na reklamie w internecie. Pozwoli ci ona dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów. Reklamą online zajmuje się m.in ta agencja marketingowa - http://kreacjasukcesu.pl Warto zapoznać się z jej ofertą.
Awatar użytkownika
Queash
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:27

Re: Biznes

Post autor: Queash »

Jeśli jest na forum ktoś kto prowadzi własny biznes jakim jest hotel i zastanawia się jak może zwiększyć swoją idoczność dla klientów, odpowiedzią będzie ten artykuł https://bookingsolutions.pl/blog/nowocz ... eli-kayak/ . Dowiecie się z niego w jaki sposób dodać się do bazy portalu kayak i na pewno warto jest się tym zainteresować
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Jeśli prowadzisz własny biznes, to na pewno przydadzą Ci się pieniądze na jego rozruch. Świetnym sposobem na to może okazać się dotacja, którą nie tak trudno dostać z pomocą ekspertów. Jeśli prowadzisz firmę z sektora przetwórstwa rolno-spożywczego, to polecam zajrzeć tutaj https://edoradca.pl/na-co-mozesz-pozysk ... spozywcze/. Oczywiście nie zajmują się tylko tym i pomogą Ci z dotacją na każdy biznes.

policja olkusz wydarzenia
Awatar użytkownika
rozka3
Posty: 216
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:43

Re: Biznes

Post autor: rozka3 »

Ciekawym i przede wszystkim dochodowym biznesem może być stacja paliw. Wkład jest spory, ale taki wydatek szybko się zwraca. Tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/system ... a-paliwem/ jest namiar na firmę, która nie tylko buduje stacje, ale również je wyposaża i oferuje system zarządzania paliwem. Ma naprawdę wiele ciekawych propozycji w tym zakresie.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2020, 16:09 przez rozka3, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kasia36
Posty: 53
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:47

Re: Biznes

Post autor: Kasia36 »

Dobrze też, aby miejsce zapadało w pamięć. Wystrój i obsługa to moim zdaniem podstawa udanego biznesu. Ja postawiłam na oryginalne meble w tym ladę od https://www.kostrubiec.pl/lady-recepcyjne/ także od samego wejścia klientów wita nowoczesny wystrój i uśmiechnięta obsługa, dlatego chętnie wracają.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Biznes

Post autor: momin44 »

W biznesie najważniejsze jest aby być widocznym. To niezwykle istotna kwestia, szczególnie jeśli chodzi o początki. Jeśli więc szukasz możliwości na to, aby uzyskać jak najlepszy dostęp do nowych klientów w całej Polsce, koniecznie zajrzyj na portal z ogłoszeniami https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje :) dzięki niemu wrzucisz swoje propozycje ogłoszeń i dotrzesz do osób z a aż 100 miast z całej Polski. To naprawdę korzystny pomysł dla Twojej firmy.
Awatar użytkownika
alea
Posty: 49
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:32

Re: Biznes

Post autor: alea »

Tutaj https://sklep.technica.pl/maszynki-do-m ... ndi-210864 jest namiar na sklep dla tych, którzy chcą postawić na gastronomię. Wybór jest tam ogromny, jeśli chodzi o sprzęt, urządzenia czy wszelkiego rodzaju akcesoria. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązanie w pełni dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań.
Awatar użytkownika
Anrietta
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Biznes

Post autor: Anrietta »

Każda firma potrzebuje reklamy, to jest oczywiste. Pomyśleliście już może i o waszej firmie pod tym kątem? Tu na stronie https://sfeo.agency znajdziecie specjalistów od pozycjonowania stron, rozważcie i taką opcje na promocje swojej firmy
:)
Awatar użytkownika
rozka3
Posty: 216
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:43

Re: Biznes

Post autor: rozka3 »

Tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na ekspertów, którzy oferują pomoc w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Można tam uzyskać wiele ciekawych i praktycznych informacji, które okażą się niezwykle przydatne. Warto bowiem starać się o takie pieniądze, bo można w ten sposób wspomóc firmę.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Jeszcze ostatnio znalazłam stronę o systemie i wyposażeniu stacji paliw, możecie o tym poczytać na https://www.tsg-solutions.com/pl/. Zainteresowała mnie przedstawiona w artykule firma TSG. Co myślicie o takim pomyśle na biznes, aby zajmować się wyposażeniem stacji paliw? Koniecznie dajcie znać
Awatar użytkownika
Jacckosiw87
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2020, 12:59

Re: Biznes

Post autor: Jacckosiw87 »

Lokal gastronomiczny to bardzo dobry pomysł na biznes. A łatwo można go wyposażyć sprzętem i akcesoriami od Hendi https://www.hendi.pl/meble-termosy-higi ... a-osobista. Aby taki lokal spełniał obecne normy bezpieczeństwa musi być regularnie dezynfekowany, a obsługa powinna zabezpieczać się maseczkami.
Awatar użytkownika
Bomunded736
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 14:45

Re: Biznes

Post autor: Bomunded736 »

Dobrym biznesem są salony meblowe we franczyzacji. Byłem ostatnio w salonie meblowym https://www.vox.pl/salon-piotrkow-trybu ... aczone-462, bardzo dobry pomysł na biznes
Awatar użytkownika
lannister
Posty: 130
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:41

Re: Biznes

Post autor: lannister »

jak macie konto na fb swojej firmy, to warto je poprowadzić i ogarnąć na start. Jak sami nie umiecie to idealnie zrobi to agencja https://www.cleveragency.pl/facebook wiem, bo sam próbowałem
Awatar użytkownika
peregrin
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:56

Re: Biznes

Post autor: peregrin »

Warto zapewnić odpowiednim pracownikom z zagranicy jak do nas przyjezzają hostel pracowniczy http://neshome.pl to niemal podstawa, o pracownika trzeba zabrać a tam maja naprawde super warunki
Awatar użytkownika
Leokadia78
Posty: 55
Rejestracja: 26 lut 2020, 9:20

Re: Biznes

Post autor: Leokadia78 »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego i niedrogiego hotelu gdzie będziecie mogli przeprowadzić konferencję lub event firmowy i jest to hotel http://www.hotelsolec.pl/. W hotelu znajdziemy piękne sale konferencyjne w pełni wyposażone we wszystkie akcesoria multimedialne.

plastyka gimnazjum operon
Awatar użytkownika
dorotiss
Posty: 29
Rejestracja: 30 lip 2020, 23:52

Re: Biznes

Post autor: dorotiss »

Ciężki czasem bywa, tym bardziej w branży handlowej, więc mocno poszłam ostatnio w reklamę. Polecono mi http://agencjawomm.pl/ , gdzie poprowadzili dla mnie działania marketingu internetowego, głównie marketing szeptany, który okazał się bardzo skuteczny, ale i dyskretny na swój sposób.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Witam,zalezy mi na tym,aby zorganizowac konferencje biznesową. Bedzie to moja pierwsza konferencja,wiec zalezy mi na tym,aby wypaść jak najlepiej. Chcę,aby w przerwie pojawił się rowniez obiad. https://nadmorski.pl/business-positive/ ... erencyjne/ Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Biznes

Post autor: bowenmarsh »

Nie tylko promowanie biznesu jest ważne. Trzeba pomyśleć nad jego rozwojem. Myślę, że system praktyk to naprawdę przydatny system, który wdraża coraz więcej firm.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Biznes

Post autor: Bodzio12 »

Bardzo fajny blog gdzie jest dużo informacji dotyczących nowych technologii to https://paczka-wiedzy.pl/nowoczesne-tec ... ll-center/ tutaj jest dużo opisane o call center. Poczytajcie jakie macie opcje i co najlepiej wybrać. Poczytajcie.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:50

Re: Biznes

Post autor: sophia »

Najważniejsze jest robić to co się lubi, a ja od zawsze wiedziałam że chce otworzyć swój salon fryzjerski. Tutaj https://hairstyler.pl/catalog/category/ ... ow/id/125/ już nawet znalazłam super kosmetyki do stylizacji włosów, sprzęty inne artykuły.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: Biznes

Post autor: suzy »

Skoro już mowa o oprogramowaniu dla przedsiębiorstw, to czy korzystacie w Waszych firmach z jakiś systemów, które mają za zadanie ułatwić Wam pracę z dokumentami? My niedawno wprowadziliśmy system DMS o którym mowa na stronie https://www.baseline.pl/dms/ i musimy przyznać, że bardzo się nam on przydaje ;) Od tego czasu mamy dużo większy porządek w dokumentach, a wszelkie procesy, zwłaszcza księgowe, zachodzą dużo sprawniej i szybciej
Awatar użytkownika
kamanka
Posty: 55
Rejestracja: 01 wrz 2019, 7:02

Re: Biznes

Post autor: kamanka »

a jaki najlepiej teraz biznes prowadzić?
Awatar użytkownika
kamanka
Posty: 55
Rejestracja: 01 wrz 2019, 7:02

Re: Biznes

Post autor: kamanka »

Sama prowadzę biznes i wiem, że wcale nie jest lekko. Dużo różnych problemów się pojawia wcale nie tak łatwo jest je rozwiązać. Dość długo też szukałam dobrej agencji reklamowej która zajmie się wszystkim co jest związane ze sprzedażą i promocją, ale też miałam nadzieję iż poprawią testy na naszej stronie. No i się udało znaleźć taką agencję http://firmawgoogle.pl/ i jak się okazało są super specjalistami jeśli chodzi o wszystko co jest związane z marketingiem.
Awatar użytkownika
mell
Posty: 191
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Biznes

Post autor: mell »

Mi coraz częściej po głowie chodzi własny hotel. Mam odpowiednie miejsce na stworzenie fajnego, klimatycznego hotelu. Zaczęłam nawet czytać artykuły na temat łóżek hotelowych https://www.grupatekstylna.pl/jak-wybra ... otelowe-2/ tkanin i innych ważnych kwestii. Cały czas się jeszcze waham, ale myśle, że zaryzykuję. Boje się, że będę żałować jeśli nie spróbuję.
Awatar użytkownika
alusia
Posty: 83
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:55

Re: Biznes

Post autor: alusia »

Biznes własny prowadzę już jakiś czas, dokładnie to usługi manicure. Konkurencja tutaj jest dość spora, więc chcąc utrzymać się na rynku sięgnęłam po pomoc agencję http://agencjalublin.pl/ odnośnie działań marketingu internetowego. To był dobry pomysł, bo znają się na rzeczy i szybko wprowadzili szereg działań przez socjal media po marketing szeptany, dzięki czemu grafik mam dalej pełny.
Awatar użytkownika
Oliwkaa09
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:39

Re: Biznes

Post autor: Oliwkaa09 »

Natomiast jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości propozycji w zakresie wyposażenia do własnego salonu fryzjerskiego, czy kosmetycznego to na pewno warto odwiedzić Fine Factory u których można liczyć na świetnych producentów i dobre ceny (jednocześnie łapiąc niezłe promocje np. -10% na produkty Active wpisując kod - "ActiveFine10"
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 78
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:52

Re: Biznes

Post autor: plakowski90 »

Własny biznes to trudny kawałek chleba. Jak sobie radzicie z obsługa wszstkeigo? szkolicie sie jakoś? Jesli znacie jakies dobre szkolenia to bede wdzieczny za informacje
______________________
https://integritysolutionspoland.pl/szk ... we-gdansk/
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Biznes

Post autor: Bodzio12 »

jeśli prowadzicie hotel to na pewno przyda się wam znajomość strony wyposazenie-hotelowe.pl tutaj możecie zamówić całe wyposażenie do swojego hotelu. Koniecznie sprawdźcie ich oferty.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Biznes

Post autor: bowenmarsh »

Tego typu urządzenia mają powszechne zastosowanie przede wszystkim w sklepach, magazynach, hurtowaniach i innych miejscach w których trzeba operować z wykorzystanie kodów kreskowych lub kodów QR. Dla jasności - kolektor danych to nie jest zwykły czytnik kodów kreskowych, ale mini-komputer, przy pomocy którego można zapisywać informacje, przesyłać je dalej itd. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://cpb.com.pl/jak-wybrac-czytnik-kodow-kreskowych/ Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Witam,moja firma ostatnio zastanawia się nad wykupieniem innej firmy. Co myslicie o tym https://www.system3000.pl/gielda_dlugow/ ? Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Wanowskatte45
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2020, 11:43

Re: Biznes

Post autor: Wanowskatte45 »

Warto zauważyć, że pojemnik ze stali nierdzewnej, czy też wózki https://www.eurostal.pl/wozki-kosze obecne są nie tylko w lokalach. Wózek transportowy ze stali często wykorzystywany jest np. w magazynach. Gromadzi się tam m.in. pożywienie, dlatego bardzo ważna jest higiena. Ponadto, wózek transportowy musi być wytrzymały i świetnie znosić nawet duże obciążenie, co zapewnia solidna konstrukcja stalowa.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:14

Re: Biznes

Post autor: karola2468 »

W dzisiejszych czasach trzeba umieć radzić sobie z konkurencją która jest ogromna. Firma https://niszczenie-konkurencji.com/ od dawna działa na rynku i zajmuje się przeciwdziałaniem konkurencji. Więcej informacji i całą ofertę znajdziecie na stronie. warto z nimi współpracować.

eex
Awatar użytkownika
tamara.gerlach
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 17:21
Lokalizacja: Lublin

Re: Biznes

Post autor: tamara.gerlach »

Można na starcie postarać się o kredyt, wtedy jest najwięcej wydatków, a może być ciężko wszystko opłacić.
Awatar użytkownika
granat
Posty: 38
Rejestracja: 27 sie 2019, 7:58

Re: Biznes

Post autor: granat »

Jeżeli już się zdecydujesz na założenie biznesu w handlu to warto wszystko dokładnie zaplanować. Sprawdzić miejsca z kąt chcesz brać towar . Jeżeli właśnie będziesz szukać takiego miejsca to warto zajrzeć na https://gdpoland.pl/ gdzie jest duża różnorodność towaru w dobrych cenach. A jak wiadomo klienci lubią mieć w czym wybierać i kupować w dobrych cenach.
Bednarczukś71

Re: Biznes

Post autor: Bednarczukś71 »

Bardzo opłacalnym biznesem jest pizzeria, ale taki lokal musi posiadać odpowiedni piec do pizzy https://gastromarket.pl/piece-do-pizzy/. Klientów ściągnie się przede wszystkim dobrze wypieczonym ciastem.
Awatar użytkownika
dorotiss
Posty: 29
Rejestracja: 30 lip 2020, 23:52

Re: Biznes

Post autor: dorotiss »

Biznes to fajna sprawa, ale też jednak dosyć poważna i ciężka. Bo trzeba ogarniać bardzo dużo rzeczy. Ja sama nie wiem czy bym dała radę, dlatego wolę takie rzeczy zostawić komuś innemu ;) ale tak na poważnie to biznes potrzebuje reklamy i to najlepiej tej internetowej bo jednak ona jest najbardziej skuteczna. Tutaj wydaje mi się właśnie, że najlepiej będzie jeśli skontaktujemy się z agencją http://marketingdyskusji.pl/ która ogarnie dla nas wszystko co trzeba.
Awatar użytkownika
alusia
Posty: 83
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:55

Re: Biznes

Post autor: alusia »

Ja postawiłam na mały biznes, gdzie zajmuje się naprawą butów. Fachu nauczył mnie wujek, a z czasem przejęłam tez i zakład, bo poza mną, nie było chętnych. Mnie to zajęcie całkiem relaksuje, choć raz był klientka, która dość mocno mi zaszkodziła. Od coś źle zrobiłam i but po tygodniu wrócił ponownie do naprawy. Chciałam naprawić podobnie na mój koszt, ale Pani się oburzyła i zaczęła pisać na forach źle o mnie. Zgłosiłam się więc do poleconego mi http://erzecznik.com.pl, gdzie po zapoznaniu się z całą sprawą zaproponował ciąg działań. Powoli niwelował negatywne opinie i odbudowywał opinię solidności i zaufania, na czym mi tak zależało.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Biznes

Post autor: Migotka »

A czy prowadząc własny biznes pamiętacie o tym, żeby zadbać o wizerunek własnej firmy? Na stronie internetowej http://laur-wiarygodnosci.eu/?p=517 znajdziecie krótki poradnik, który podpowie Wam, jak stworzyć taki wizerunek w kilku prostych krokach. Sądzę, że taka wiedza przyda się każdemu przedsiębiorcy ;)
żółć

Re: Biznes

Post autor: żółć »

Jeśli macie własny hotel, to może zajrzyjcie tutaj https://wszystko-do-hotelu.pl/23-kapcie-hotelowe I zamówcie kapcie hotelowe dla gości. To zawsze będzie lepiej wyglądało I klienci wyjdą od was bardziej zadowoleni. Takie małe rzeczy mają ogromne przełożenie na ruch w hotelu.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Prowadząc biznes na pewno warto zadbać o ochronę swoich dokumentów, które najczęściej przetrzymywane są na komputerach. Dlatego polecam zajrzeć na https://marken.com.pl/produkty/antywirus-dla-urzedow/, gdzie znajdziecie szeroki wybór antywirusów, dedykowanych nawet do urzędów.
adakć11

Re: Biznes

Post autor: adakć11 »

Reklama w internecie jest najlepszą opcją promocji biznesu. Pozycjonowanie, SEO - to skuteczne metody reklamy. Sprawdź ofertę seospot.pl wybierz pakiet linkowania dla twojego portalu
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Biznes

Post autor: bowenmarsh »

Jak chcesz rozwijać swoją działalność to polecam usprawnienia które zdejmą z ciebie połowę roboty, na przykład mając aplikację która scali z sobą magazyn razem z sklepem internetowym którą możesz stworzyć na stronie jaką jest https://goidea.pl/filemaker.php Jest to bardzo interesujący sposób na polepszenie pracy twojej firmy i zmniejszenie twoich obowiązków
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Biznes

Post autor: bowenmarsh »

Słyszeliście kiedykolwiek o amazon web services? Niedawno przeczytałam artykuł z którego wynika, że firma Amazon bardzo szybko rozszerza swoje wpływy w Polsce i tej części Europy. Myślicie, że z czego to wynika? Dajcie znać, co na ten temat uważacie.
żyrafka

Re: Biznes

Post autor: żyrafka »

Euro palety do magazynu bądź sklepu znajdziesz tutaj http://epal.org.pl/palety/epal1 Oferta tej firmy jest bardzo atrakcyjna zarówno pod względem cen jak i asortymentu. Mają palety najwyzszej jakości. Koniecznie zapoznaj się z ofertą, może akurat ci się spodoba.
Anitką

Re: Biznes

Post autor: Anitką »

Ja i mój maż mamy swój sklep przemysłowy ale zawsze trzymamy rękę na pulsie wprowadzamy nowości do naszego sklepu, żeby nie było monotonii. Od jakiegoś czasu mamy w swojej ofercie akcesoria i olejki do e - papierosów od tego dystrybutora ivape.pl i jest zainteresowanie.
choć

Re: Biznes

Post autor: choć »

Najlepiej, że by było to jakiś nowy i niezawodny model. Można spróbować np. przeczytać parę artykułów : https://www.pless.pl/62304-dell-xps-laptopy-dla-kazdego , lub poczytać inne porównania i według nich wybrać odpowiedni firmowy komputer
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Biznes

Post autor: Bodzio12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić usługi https://www.cludo.pl/sztuczna-inteligen ... ct-center/ . Korzystam z ich usług od lat, ponieważ cenię sobie profesjonalność i dobrze wykonaną prace. Wszelkie informacje o ich działalności znajdziecie na stronie.
Awatar użytkownika
crystal
Posty: 73
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Biznes

Post autor: crystal »

Pamiętajcie że w biznesie ogromną rolę odgrywa marketing i jest to rzecz niezbędna, wiadomo chodzi o ciągły rozwój. Jednak reklama nie musi być nudna, najfajniejsze to takie, które z pozoru są czymś innym. A tutaj https://www.znajdzreklame.pl/blog/kampa ... rodzinowe/ znaleźć można taką ciekawą historię :)
fiśko

Re: Biznes

Post autor: fiśko »

Witam,co sądzicie o tym,aby korzystac ze wsparcia dla biznesu? Dla mnie to bardzo wazne,poniewaz w obecnym czasie ciężko prowadzic własną firmę. https://techtax.pl/uslugi/uslugi-prawno-windykacyjne/ Co sądzicie ? Pozdrawiam.
Gaduła

Re: Biznes

Post autor: Gaduła »

Najlepszy biznes to taki, który praktycznie sam zarabia. Dobrym przykładem jest farma fotowoltaiczna https://www.egsystem.pl/. Na początku trzeba zainwestować w ziemię i panele, ale po kilku latach oprócz konserwacji i serwisowania paneli nie trzeba dokładać do interesu. Rozglądam się w tej chwili właśnie za ziemią, bo takie zabezpieczenie na przyszłość byłoby dla mnie bardzo fajne.
violuś

Re: Biznes

Post autor: violuś »

A co powiecie na otwarcie własnego zakładu krawieckiego? Myślę, że dzisiaj w takich branżach jest całkiem spore zapotrzebowanie. No, bo wszędzie krawcowa jest potrzebna, a przeważenie dzisiaj każdy pcha się do biurowej pracy. Szycie nie jest wcale takie straszne, można wykupić sobie jakiś kurs. A w sklepie Strima dostaniecie też profesjonalne w dobrej cenie maszyny do szwalni .
miluśka

Re: Biznes

Post autor: miluśka »

Jesli prowadzisz hotel i chcesz zarejestrować go na liście bonu turystycznego polecam ten artykuł https://www.grupatekstylna.pl/jak-zarej ... stycznego/ Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne wskazówki. Według mnie warto skorzystać z bonu. Może choc trochę pomóc.
grącki392

Re: Biznes

Post autor: grącki392 »

Budowa firmy to trudna zadanie. Oprócz tego, że trzeba dbać o marketing, budowę wizerunku i obsługe klientów to trzeba znaleźć odpowiednich kontrahentów. Przekonał się o tym każdy kto działa w branży przemysłowej lub podobnej. Odpowiedni dostawca części i półproduktów to podstawa. Np. w przemyśle potrzebny jest dostawca dysz przemysłowych takich jak te https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-d ... egu-k-high
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Staram się z dnia na dzień rozwijać, żeby móc coraz lepiej prowadzić swój biznes i natrafiłem na https://leadership-center.pl/produkt/sz ... -projektu/. Myślicie, że szablon karty projektu z tej strony może się świetnie sprawdzić?
kaśka

Re: Biznes

Post autor: kaśka »

A tutaj https://edoradca.pl/kredyt-innowacje-technologiczne/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie się tam rozejrzeć i zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Takie pieniądze mogą się przydać. Pomyślcie o tym. Na tej stronie jest też wiele różnych praktycznych i pomocnych informacji na temat innych form finansowania. Uważam, że warto skorzystać z takiej pomocy.
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Biznes

Post autor: ewelina3892 »

Na pewno teraz przydadzą Ci się meble metalowe używane
Mikołaj09

Re: Biznes

Post autor: Mikołaj09 »

A myślałeś o tym aby skorzytsać z dobrego marketingu? Jest wiele opcji reklamowych dla firm ale ja uważam że najlepszą jest instagram ponieważ coraz to więcej osób korzysta z tego portalu i można wiele dzieki temu zyskać. Ja postanowiłem że skorzystam z pomocy https://topinsta.pl/hasztagi-instagram/ Ponieważ chcialem mieć więcej klientów. Polecam
krąg

Re: Biznes

Post autor: krąg »

Jak ktokolwiek z Was poszukiwał lub nadal szuka ciekawej strony, która pomoże znaleźć Wam trafne pomoce związane z IT, to polecam zajrzeć na stronkę od itwiz.pl ,gdzie znajdziecie naprawdę sporo wartościowej treści. Ja ostatnio przeczytałem artykuł na temat: google mapy polska - i przyznam szczerze, że było mega ciekawie. Polecam Wam wszystkim sprawdzić co i jak.
Awatar użytkownika
Maimola
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:44

Re: Biznes

Post autor: Maimola »

A i tu może zainteresują was propozycje od https://www.import-maszyn.eu Jeżeli prowadzicie swoją firmę to na pewno ich urządzenia biurowe - liczarki, niszczarki, gilotyny elektryczne wam się przydadzą.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Biznes

Post autor: Bodzio12 »

Chciałbym Wam polecić usługi firmy https://www.cludo.pl/jak-napisac-cv-po- ... ll-center/, która specjalizuje sie w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla firm. Skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z wdrożonych przez nich usprawnień w mojej firmie.
Awatar użytkownika
karyka
Posty: 101
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:21

Re: Biznes

Post autor: karyka »

Przeprowadzili mnie przez cały proces zatrudniania obcokrajowców jak za rękę w biurze http://www.neswork.pl Warto do nich zadzwonić i podpytać. Mają dobrych doradców i duże doświadczenie temacie.
żuk

Re: Biznes

Post autor: żuk »

Kto prowadzi biznes dobrze wie, że żeby nie zostać w tyle trzeba ciągle się rozwijać. Na szczęscie możliwości ku temu obecnie nie brakuje. Do każdej branży można dopasować chociażby jakieś oprogramowanie, które ma za zadanie usprawnienie funkcjonowania firmy, jak i codzienną pracę w takim miejscu. Wirtualny chat dla firm usprawnia pracę call center. Taki wirtualny asystent może być wykorzystywany w wielu branżach i śmiało wykonywać pracę w tym zakresie za człowieka. Warto sobie na ten temat poczytać.
żukki

Re: Biznes

Post autor: żukki »

Własny biznes to fajna sprawa, zwłaszcza jak robisz to co lubisz. Fakt, czasem potrzebna jest pożyczka na rozwój lub inwestycję. Ja ze swojej strony, jako właściciel sklepu mogę polecić wam https://www.bemarc.pl/oferta-bemarc/sys ... posazenia/ Stworzą wam oni funkcjonalne wnętrze sklepu i sprawią, że eksponowany towar od razu rzuci się klientowi w oczy i zrobi odpowiednie wrażenie. W końcu właściwa prezentacja tego, co chcemy sprzedać, to połowa sukcesu. Firma indywidualnie podchodzi do każdego klienta i zlecenie realizuje z najwyższą starannością. Dbają o detale, a to później procentuje na zysku ze sprzedaży :)
Midośka

Re: Biznes

Post autor: Midośka »

Własny biznes warto teraz w sieci mieć, bo najwięcej klientów można mieć. Widziałam ciekawe propozycje na https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online . Moim zdaniem warto szukać ciekawych ofert właśnie dla lepszych płatności.
Awatar użytkownika
rufilla
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Biznes

Post autor: rufilla »

W zależności od działalności (w moim przypadku drogeria) powinniśmy zaopatrzyć się w drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy w celu ułatwienia sobie pracy, a także klientom zakupów. Terminal już posiadałam, ale drukarkę fiskalną kupiłam w sklepie https://www.pckf.pl/drukarki-fiskalne. Mają dobrej jakości, tani i łatwy w obsłudze sprzęt.
żymła

Re: Biznes

Post autor: żymła »

Co by nie mówić każdy biznes warto rozwijać. Obecnie jest taka konkurencja, że nie można pozwolić sobie na pozostanie w tyle. W wielu gałęziach przemysłu korzysta się z nowych technologii, które dają naprawdę ogromne możliwości. Tą najbardziej znaną obecnie jest technologia 3D. Ostatnio interesujący mnie artykuł na ten temat znalazłam na stronie http://4clover.pl/kontrola-jakosci-przy ... miarow-3d/ . Fajnie, że takie informacje można obecnie znaleźć w sieci.
Zanikła

Re: Biznes

Post autor: Zanikła »

Każdy właściciel firmy - ma sporo na głowie. Trzeba dbać o wiele rzeczy i wiedzieć jakie są terminy i sposoby rozliczania się np. z Urzędem Skarbowym.Trzeba na przykład wiedzieć jak wysłać jpk .Dla niewtajemniczonych jpk to jednolity plik kontrolny, jaki drogą elektroniczną miesięcznie wysyłamy do Urzędu skarbowego.Powiem też, że lepiej to zrobic dobrze.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

W każdym biznesie na pewno warto zaopatrzyć się w porządny sprzęt już na samym początku istnienia, dlatego jeśli działasz w piaskowaniu, to na pewno możesz zajrzeć na https://dobuduj.pl/jaki-kompresor-do-pi ... najlepiej/, żeby dowiedzieć się jaki kompresor do piaskowania sprawdzi się najlepiej.
JacekŚ

Re: Biznes

Post autor: JacekŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą hotelu https://www.hotelsolec.pl/, który położony jest w spokojnej i pełnej zieleni okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Ja korzystałem z usług hotelu kiedy wyjechaliśmy w delegację.
Awatar użytkownika
crystal
Posty: 73
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Biznes

Post autor: crystal »

Prowadząc biznes nie można zapominać o działaniach marketingowych, wszak reklama dźwignią handlu. I jeśli chodzi o promocję w internecie to zdecydowanie polecam kontakt do agencji https://virtualpeople.pl/kontakt , która podchodzi bardzo kreatywnie do działań reklamowych
Kaśka123

Re: Biznes

Post autor: Kaśka123 »

Polecam bardzo serdecznie firmę www.amister.pl oni produkują między innymi zautomatyzowane stacje spawające i zgrzewające oraz stacje automatyzujące produkcję. Proponują wiele rozwiązań z branży przemysłu. Sprawdźcie koniecznie jeśli macie firmę i szukacie nowych rozwiązań.
gołąb

Re: Biznes

Post autor: gołąb »

Każdy przedsiębiorca wiem, że swój biznes należy odpowiednio rozwijać. Jeśli pozostaniemy w tyle możemy być pewni, że konkurencja od razu to wykorzysta. Obecnie dostępnych jest sporo nowych technologii, które zdecydowanie warto wykorzystać. Taki Voicebot to spore ułatwienie w działach call center. To oprogramowanie, które zostało stworzone do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych. Możemy być pewni, że nasi klienci będą obsłużeni profesjonalnie. Taki bot głosowy nie wymaga obecności człowieka a to naprawdę wiele.
Żabka21

Re: Biznes

Post autor: Żabka21 »

Częstą formą biznesu jest prowadzenie sklepu. Może być to chociażby sklep z elektroniką. W takich sklepach łatwo o kradzież, a wiadomo to nie są tanie rzeczy. Warto sprawdzić np. https://www.optiguard.pl/. Tam są bramki antykradzieżowe np. takie, które można znaleźć w centrach handlowych.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 39
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:10

Re: Biznes

Post autor: deborah »

crystal pisze: ↑11 sty 2021, 22:19 Prowadząc biznes nie można zapominać o działaniach marketingowych, wszak reklama dźwignią handlu. I jeśli chodzi o promocję w internecie to zdecydowanie polecam kontakt do agencji https://virtualpeople.pl/kontakt , która podchodzi bardzo kreatywnie do działań reklamowych
Oczywiście, że marketing jest bardzo ważny, warto też zainwestować w folder reklamowy, jest to bardzo skuteczna forma reklamy ;)

talk minerał
żabkens

Re: Biznes

Post autor: żabkens »

Warto zapoznać się z modułami prestashop https://www.prestashow.pl do systemu sklepów internetowych związanych z tą platformą. Umożliwiają one szybsze rozwinięcie działalności poprzez zwiększanie funkcjonalności sklepu. Przed ich użyciem należy jednak upewnić się czy są kompatybilne z naszą wersją sklepu
Gośka

Re: Biznes

Post autor: Gośka »

Własny biznes to nie taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać. Szczególnie teraz w okresie pandemii nie jest łatwo. Trzeba dbać o relacje z klientami czytałam nawet o tym artykuł https://poradnikhandlowca.com.pl/artyku ... -pandemii/ . Mam ciągle nadzieję, że w końcu to się uspokoi, bo czasami bywają serio trudne miesiące w firmie a nie chciałabym zamykać swojego interesu.

kiedy wysiać bratki
kaśka99

Re: Biznes

Post autor: kaśka99 »

Witam, zalezy mi na tym,aby skorzystac z porady prawnej. Chętnie poznam wasze opinie, zalezy mi na tym,by ratować swój biznes po lockdownie,dlatego musze poradzić się specjalisty. https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu ... nsportowa/ Co o tym sądzicie? Chetnie poznam wasze opinie.
ślimak

Re: Biznes

Post autor: ślimak »

W biznesie trochę czasu należy poświęcić reklamie. W obecnych czasach trzeba zadbać o to, żeby być zauważonym. Taka reklama to niejako wizytówka firmy więc powinna być zrobiona profesjonalnie. Ja nie mam na ten temat wiedzy więc musiałem poszukać jakiegoś specjalisty w tym zakresie. Tutaj https://piotrpolok.pl/ znalazłem Pana Piotra z którego usług korzystam do dzisiaj. Świetny fachowiec z ogromną wiedzą, doświadczeniem i głową pełną pomysłów.
Żanetka

Re: Biznes

Post autor: Żanetka »

W czasach pandemii praktycznie w każdym biznesie poziom ochrony o zdrowie jest bardziej wzmożony, bardziej sie o to dba i na każdym kroku stosuje się dezynfekcję. Najbardziej popularne są płyny do dezynfekcji rąk https://medyczny.store/110-dezynfekcja-rak Zamawiam zawsze w większej ilości, aby nigdy mnie nie zaskoczyło, że mie mam czegoś na stanie.
Żyrafa344

Re: Biznes

Post autor: Żyrafa344 »

W dzisiejszych czasach dobrze jest posiadać dobrą stronę internetową firmy, a potem próbować marketingu internetowego. Fajnie jak taką stronkę robi ktoś doświadczony, ale istotną sprawą jest też dobrej jakości hosting internetowy. Sprawdzcie sobie np. https://rankinghost.pl/hosting-wordpress/. Tam są bardzo dobre hostingi.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Biznes

Post autor: momin44 »

Biznes często niesie ze sobą spore ryzyko, ale także okazję do sporych wydatków. Niezwykle ważne jest w tym wypadku postawienie na kwestie dopasowania i jakości, ale także wyboru jak najlepszych produktów. Jeśli więc działasz w branży budowlanej wybieraj zawsze najlepszy sprzęt. Jeśli jednak nie możesz go kupić postaw na np. wynajem podnośników. W takim wypadku liczy się wszystko co najdoskonalsze, dlatego w firmie http://www.instant.com.pl/pl/categories ... towarowych znajdziesz wszystko co niezbędne.
Źrebak21

Re: Biznes

Post autor: Źrebak21 »

karolina.zwyg pisze: ↑08 sty 2020, 15:59 Ja rozważałam ostatnio, jak wygląda poprawny ecommerce dla marki odzieżowej. Prowadzę sklep internetowy z sukienkami i chciałabym, żeby biznes zacząć się rozwijać bardziej. Znalazłam ciekawy artykuł na temat logistyki takich sklepów. Polecam, może ktoś też ma podobny interes i chciałby poczytać: https://omnipack.pl/blog/bizuu-oddalo-l ... -omnipack/
Tez myślę nad jakimś sklepem internetowym, jednak wiem, że to nie takie proste. Sprawdzcie sobie np. http://jakzalozycsklepinternetowy.pl/. Jest tam bardzo przydatny poradnik co do sklepu online.
Jacuś23

Re: Biznes

Post autor: Jacuś23 »

A jak wybieracie internet do firm? Czym się kierujecie? Mi w zasadzie nie zależy na jakieś mega szybkośći, ale po prostu, aby dało się pracowac w biurze przy kompie. Na tym zestawieniu ostatnio szukalem https://rankinginternetu.pl/. Jest tam bardzo fajny ranking z opisami dostawców.
klebła

Re: Biznes

Post autor: klebła »

Mam salon fryzjerski, odważylam sie na ten krok i nie żałuję. Coraz więcej klientów przychodzi, na szczęście są śluby cywilne więc mogę poszaleć z układaniem włosów. Kupiłam sobie świetną prostownice keratin lustre. Ma bardzo gladkie plytki, ktore szybko sie nagrzewają i nie ciągną włosów. Ten model ma generator jonów, to dodatkowo wygładza włoy
dąb

Re: Biznes

Post autor: dąb »

Mamy coraz większy kryzys płynności wielu cześci stalowych/metalowych. Znalezienie odpowiednego dostawy dzisiaj to kluczowy element, który moze decydować o być albo nie być na rynku lub po prostu może zaważyć o sporych wzrostach przychodów i odrowtnie - ewentualnych spadków. Jeśli szukasz firmy, która oferuje różnego rodzaju dysze przemysłowe, głowice myjące i inne - sprawdź ofertę tutaj https://www.dyszeprzemyslowe.pl/glowice-myjace
Miłosz

Re: Biznes

Post autor: Miłosz »

Budowa maszyn Wrocław to moim zdaniem dobra inwestycja. W praktycznie każdej firmie, która chce się rozwijać, są potrzebne specjalistyczne maszyny. Specjaliści z firmy Diko pomogą Ci z automatyzacją w biznesie. Maszyny budowane przez nich są bezpieczne, niezawodne, ergonomiczne i trwałe.
Źrebak21

Re: Biznes

Post autor: Źrebak21 »

Ja ostatnio sporo czytam na temat rolnictwa i rozważam gospodarstwo rolne. Sporo fajnych informacji znalazłam tutaj http://www.mz-pan.pl/co-wplywa-na-wyleganie-zboz/. To według mnie ważne aby rolnik miał dobrą wiedzę na temat upraw. Dzięki temu biznes taki moze wypalić.
luśka88

Re: Biznes

Post autor: luśka88 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w swój rozwoj? Mysle nad wykupieniem szkolenia,ktory pomoze mis ię rozwijać w branży w ktorej pracuje. https://leadership-center.pl/produkt/sz ... -projektu/ Co o tym sądzicie? Chętnie dowiem się więcej, proszę o wasze opinie,pozdrawiam.

honeycomb bong
wóz

Re: Biznes

Post autor: wóz »

Powiem wam tak, mnie pandemia nauczyła przede wszystkim cierpliwości i opanowania. Początku były tragiczne, ale teraz już jestem w stanie nad większością problemów zapanować. Polecam wam obejrzeć sobie wystąpienie : https://www.gamfi.com/remote-hr-meetup/ które pozwoli wam oszczędzić sobie na pewno liczyć problemów z działem HR :) Dajcie znać, jak to wygląda u was w firmie.
Michał

Re: Biznes

Post autor: Michał »

Kiedyś myślałem o restauracji ale jakoś nie wyszło i musiałem wyjechać za granicę. Teraz pomysł wraca i zastanawiam się nad otworzeniem restauracji w swoim mieście. Czy ktoś z was, słyszał o tym sklepie https://gastromania.sk/? Z tego co widziałem, mają ogromny asortyment.
Uśia

Re: Biznes

Post autor: Uśia »

Nawet się nie zastanawiaj, tylko otwieraj swój gabinet weterynaryjny jeśli masz wykształcenie w tym kierunku. Pod tym adresem http://veteri.eu/category/stoly-manualne?horizontal, znajdziesz producenta sprzętu do gabinetów weterynaryjnych. Posiadają swój serwis, a to bardzo ważne.
miłła

Re: Biznes

Post autor: miłła »

klebła pisze: ↑28 mar 2021, 20:41 Mam salon fryzjerski, odważylam sie na ten krok i nie żałuję. Coraz więcej klientów przychodzi, na szczęście są śluby cywilne więc mogę poszaleć z układaniem włosów. Kupiłam sobie świetną prostownice keratin lustre. Ma bardzo gladkie plytki, ktore szybko sie nagrzewają i nie ciągną włosów. Ten model ma generator jonów, to dodatkowo wygładza włoy
klebła dużo zajęły ci formalosci? Koleżana namawia mnie na otworzenie razem salonu, mamy juz nawet upatrzona lokalizacje i zastanawiam sie ile na to zajedzie. Też na pewno się zdecyduję na sprzęt od Babyliss pro, dla mnie robia najlepsze urządzenia, niezawodne sa i fajnie zaprojektowane
Zuźia

Re: Biznes

Post autor: Zuźia »

Zbliża się sezon na gofry, więc zastanawiam się nad otwarciem budki z goframi w swoim mieście. W moim mieście, takiej budki nie ma w sezonie, więc może to być strzał w dziesiątkę. Czy gofrownica profesjonalna, to duży koszt? Może znacie sklep, gdzie mogę kupić takie urządzenie?
aromką

Re: Biznes

Post autor: aromką »

Też myślałam o tym by jednak starać się o dofinansowanie szczególnie w biznesie gastronomicznym. Znalazłam idealny stalgast ekspres , dzięki któremu będę mogła obsłużyć większą ilość klientów w swojej kawiarni. Wiem, że pandemiczny czas może utrudnić rozwój biznesu ale jestem dobrej myśli.
neoniś32

Re: Biznes

Post autor: neoniś32 »

Polecam każdemu neony led ja po zapoznaniu się ze stroną wiem co powinnam robić. Terraz już wiem co powinnam robić aby reklama moje firmy była najbardziej efektywana skorzystać z tej firmy . Strategia marketingu to jest to co pomijałam a teraz już wiem że to było błędem.
ćma

Re: Biznes

Post autor: ćma »

Jest naprawdę wiele pomysłów na biznes i wiele zależy od naszej wyobraźni, a także możliwości finansowych. Na przykład punkt kurierski nie wymaga wielkiego wkladu, aby go otworzyć wystarczy posiadać lokal np. sklep czy inny biznes usługowy. Warto o tym pomyśleć
Łasica23

Re: Biznes

Post autor: Łasica23 »

Ciekawym biznesem według mnie jest otwarcie gospodarstwa rolnego. Trzeba ten biznes prowadzić jednak z głową. Liczy się bardzo dobre wyposażenie rolnicze. Można go poszukać np. tutaj https://sobianek.pl/. Są tam np. bardzo dobrej jakości nawozy w bardzo ciekawych cenach przy zakupie hurtowym.
oliś

Re: Biznes

Post autor: oliś »

Na pewno ciekawym i praktycznym pomysłem na biznes może okazać się stacja paliw. Jeśli macie dobre miejsce, to myślę, że warto pomyśleć o takiej opcji. Tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/dystry ... g-cng-lng/ sobie zerknijcie. Ta firma specjalizuje się nie tylko w budowie takich obiektów, ale również zajmuje się ich wyposażaniem.
bejką

Re: Biznes

Post autor: bejką »

W kwestii przemysłu bardzo polecam https://www.panrobot.com/ , tutaj bez wątpienia znajdziecie maszyny które usprawnią waszą produkcje, usprawnia firme i będziecie mogli jechać już na pełnych obrotach. Jestem pewna, że taki rozwój wam z pewnością posłuży, trzeba tylko byc nieco zmobilizowany.
Błażej44

Re: Biznes

Post autor: Błażej44 »

Chcesz zadbać o swój biznes, to zadbaj o swoich klientów. Według mnie zasada jest dość prosta, bo zadowolony klient może Cię polecać dalej i powracać, żeby skorzystać z Twoich usług. Dlatego jeśli jeszcze nie widziałeś, to możesz zajrzeć na https://ux-pm.pl/, gdzie znajdziesz szkolenie z UX i zarządzania.
Śnieżka

Re: Biznes

Post autor: Śnieżka »

W czasie pandemii wiele firm przeniosło swoją działalność do internetu. Doskonałym wsparciem okazały się oprogramowania służące wymianie poufnych dokumentów. Warto zatem poznać szczegóły https://fordata.pl/branza-fmcg-jak-firm ... -do-rynku/
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Biznes

Post autor: bowenmarsh »

Będąc w temacie biznesu, ostatnio zastanawiałam się nad przeprowadzeniem badania CATI, ale jako że, nie mam w tym temacie większego doświadczenia, wolałam to zlecić komuś, kto się na tym zna. Z polecenia koleżanki wybrałam firmę https://oex-vcc.com/uslugi/badania-cati/ , która zrobiła dokładnie to, o co ją poprosiłam. Świetna sprawa, polecam się tym zainteresować.
gąbka

Re: Biznes

Post autor: gąbka »

Ja szukałam jakiegoś skutecznego sposobu na usprawnienie pracy call center. Zaczęłam więc inspiracji szukać w internecie. Na jednej ze stron znalazłam informacje na interesujący mnie temat. Bot głosowy to nic innego jak wirtualny konsultant telefoniczny. Został on stworzony do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych z konsumentem oczywiście w określonym zakresie. Sprawdza się on w wielu różnych branżach.
Baśka44

Re: Biznes

Post autor: Baśka44 »

Pomysłów na biznes jest wiele a moja propozycją jest rozpoczęcie uprawy własnych warzyw lub owoców np pieczarek :D To bardzo proste, musicie tylko zainwestować w odpowiedni sprzęt i ruszyć z robotą. Na stronie http://luckygrower.com/zewnetrzne-bramy ... czarkarni/ znajdziecie wszystko czego potrzeba by założyć pieczarkarnie ;)
Marioś33

Re: Biznes

Post autor: Marioś33 »

Jeżeli planujecie iść we własny biznes - planujecie budowę firmy to przyda wam się ekipa budowlana , która ogarnie wszystko od A do Z ;) Z mojej strony mogę polecić firmę https://www.flize-gres.pl/budownictwo-p ... -hale.html , która ogarnia rozbudowę pomieszczeń przemysłowych, hal itd ;)
Kaśka

Re: Biznes

Post autor: Kaśka »

Jeżeli planujecie założyć firmę, w której ważną rolę będzie sprawować również transport, to na wstępie polecam znaleźć naprawdę dobrą firmę, która będzie zajmowała się obsługą transportu, w tym rozliczaniem czasu pracy kierowców, całą dokumentacją i stroną prawną. To są trudne i czasochłonne rzeczy, dla osób, które się na tym nie znają.
hankową

Re: Biznes

Post autor: hankową »

Nagradzacie swoich pracowników lub współpracowników? Ja ze swojej strony pomyślałabym o czymś takim jak czekoladki, piękne i smaczne praliny. Poczytaj sobie o tym, kup na https://chocolissimo.pl/ , prawda jest taka, że dobrze jest czasami zrobić po prostu dobre wrażenie, z resztą kto nie lubi czekoladek prawda?
Miłosz

Re: Biznes

Post autor: Miłosz »

Mnie ciekawią lokale na wynajem we Wrocławiu. Od dawna planowałem założenie własnej firmy i w końcu przyszedł czas realizować swoje marzenia. Dzięki temu będę mógł wprowadzić na rynek całkiem nowe oprogramowanie, które będzie pomagało ludziom. Myślę, że szybko się wybije na rynku, ale zobaczymy, jak to będzie.
Łukasz

Re: Biznes

Post autor: Łukasz »

Prowadząc biznes musimy mieć dużo czasu na jego rozwój. Zyskać go możemy poprzez usprawnianie pracy w naszej firmie. W sprawię różnego rodzaju programów chciałbym polecić Wam programy finansowo księgowe , ta firma oferuję różnego rodzaju oprogramowania które sprawiają że praca staje się dużo szybsza i wydajniejsza, a co za tym idzie mamy więcej czasu aby dopracować rzeczy które wcześniej zaniedbaliśmy.
trąk

Re: Biznes

Post autor: trąk »

Odpowiedni nocleg dla pracowników jest kluczowym elementem, aby praca była efektywa. Odpoczynek jest niesamowicie istotny. Na śląsku jest świetna oferta https://www.abinoclegi.pl/noclegi-praco ... owice.html - mają bardzo przystępne ceny oferując przy tym niezbędne wyposażenie pomieszczeń.
brikąr

Re: Biznes

Post autor: brikąr »

W obecnych czasach branża przemysłowa jest bardzo niepewna - niewiadomo czy łańcuch dostaw będzie ciągle zapewniony. Jeśli twoje urządzenia wykorzystują dysze to wiesz jak bardzo wazne jest, aby były one w pełni sprawne przez cały czas. Wymiana jest niezwykle istotna. Postaw na sprawdzonego dostawce, który ma szeroką ofertę https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-powietrzne
Zdzisiek78Ź

Re: Biznes

Post autor: Zdzisiek78Ź »

Niewątpliwie obecnie jest ogromne zapotrzebowanie na wszelkie maszyny i urządzenia pozwalające na zautomatyzowanie procesów produkcji. Takimi rozwiązaniami są niewątpliwie roboty oferowane przez https://corobotics.pl/przemyslowy-robot ... 365/hcr-5/ .
czogoła

Re: Biznes

Post autor: czogoła »

Rzeczywiście rozwój biznesu może opierać się również na tym, że kupujesz systemy, które ułatwiają pracę i ją jeszcze lepiej organizują. Dlatego pomyślałabym nad https://www.program-warsztatowy.pl/ szczególnie jeśli masz własny warsztat samochodowy. Zastanów się nad tym koniecznie.
Łukasz

Re: Biznes

Post autor: Łukasz »

W dzisiejszych czasach praktycznie w każdej firmie używa się sprzętu elektronicznego. Warto go wymieniać, korzystanie z najnowszych rozwiązań jest kluczowe w rozwoju firmy. Polecam Wam https://selkea.pl , pakiet usług które oferują ułatwiają przejście procesu wymiany używanego sprzętu komputerowego w firmie.

bony sodexo reserved
bułke

Re: Biznes

Post autor: bułke »

Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu poszukiwaniem firmie, która będzie w stanie naprawić moją sprężarkę. Mój dobry znajomy polecił mi ten adres https://czemar.pl/pl/ i przyznam szczerze, że mają naprawdę świetnie wyposażone warsztaty, a także świadczą usługę na terenie całego kraju.
siłka

Re: Biznes

Post autor: siłka »

Swój biznes nieustannie trzeba rozwijać reklamować. Obecnie jest taka konkurencja, że jak się zagapimy to zaraz nas wyprzedzi. Na to nie można sobie pozwolić. Do tego teraz można śmiało wykorzystać nowoczesne technologie. W ostatnim czasie zainteresował mnie Bot do reklamowania . Uważam to za bardzo dobre rozwiązanie.
Sylwuś

Re: Biznes

Post autor: Sylwuś »

Zastanawialiście się kiedyś nad pracą w szeroko rozumianej branży eventowej? Osobiście uwielbiam organizować imprezy, jestem specjalistą od planowania, kontaktów z ludźmi i mam dość dużą odporność na stres, właściwie to właśnie on napędza mnie do działania. Niedawno trafiłem na artykuł https://emtg.pl/co-mozesz-zyskac-pracuj ... ventowiec/ i zastanawiam się nad kierunkiem mojej działalności.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Rozwijanie się jest bardzo ważną sprawą dla każdego pracownika, jeżeli chcesz zostać doceniany w firmie, dlatego też z mojej strony mogę wam podrzucić firmę https://uxupgrade.pl/szkolenia , która zajmuję się prowadzeniem szkoleń z zakresu metod UX, myślę że możecie to być coś wartościowego
michałek

Re: Biznes

Post autor: michałek »

Jeśli chcielibyście zdobyć ciekawe oprogramowanie do waszej firmy, które usprawni jej funkcjonowanie na płaszczyźnie księgowości, to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://milestonedw.pl/enova365-ksiegowosc-finanse/ . Znajdziecie tam ciekawe oprogramowanie, które moim zdaniem warto sobie sprawdzić w wolnym czasie.,
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: Biznes

Post autor: maskali »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://effectivepr.pl/oferta/ekspercki-wizerunek/
Oluśka51

Re: Biznes

Post autor: Oluśka51 »

Motywacja w ogromnym stopniu zależy od procesów zachodzących w świadomości pracownika. To ona determinuje jego postępowanie a celem nadrzędnym jest wynik, dla którego osiągnięcia pracownik poświęca swój wysiłek, czas czy środki .Jak spowodować by zechciał robić to jak najlepiej? Zajrzyjcie do tego bloga - https://commplace.pl/blog/narzedzia-mot ... wo-uzywac/ a wiele informacji z zakresu motywowania pracowników okaże się prostszych. Motywowani to bardzo ciekawe ale i ważne zagadnienie.
SławkaRz

Re: Biznes

Post autor: SławkaRz »

Czy korzystacie z usług biura rachunkowego a czy wasze biuro prowadzi wam sprawy związane z wysyłaniem do US jednolitych plików kontrolnych ? - w skrócie plików jpk . Biura rachunkowe bardzo często oferują coś więcej niż tylko usługo księgowe. Czasami są to nawet usługi informatyczne albo prawne.
haniś

Re: Biznes

Post autor: haniś »

Wszystkim przedsiębiorcom polecam lekturę tego artykułu https://fordata.pl/branza-fmcg-jak-firm ... -do-rynku/ . Dowiecie się tam bowiem jak firmy dostosowują się do rynku. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych wskazówek, które mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
parową

Re: Biznes

Post autor: parową »

Ja to polecam sobie zerknąć na https://warsztat24.com/ , tutaj macie bardzo fajny program, który pozwoli wam na szybkie obeznanie się w terenie, na zapisy klientów etc. Uwierzcie, w warsztacie nie ma miejsca na zbędne dokumenty segregatory, tutaj macie wszystko tak jak należy.
Anuśka45

Re: Biznes

Post autor: Anuśka45 »

Prowadząc swój biznes musimy pamiętać o tym by realizować nie tylko to co dobre dla naszej firmy ale i to co wynika z różnych obowiązków ustawowych - np. wobec urzędu skarbowego czy zus. Większość przedsiębiorców największy problem ma z prowadzeniem księgowości, czy rzeczywiście słusznie? Moim zdaniem absolutnie nie. Nie taki diabeł straszny jak go malują .Proponuję byście sami zajęli się prowadzeniem księgowości a program mega tech wam w tym pomoże. Uważam ,że nie ma co sie bać księgowości, trzeba po prostu spróbować.
anuśkaa

Re: Biznes

Post autor: anuśkaa »

Ja niedawno założyłam własną działalność i staram się ją rozwijać. Póki co idzie mi całkiem nieźle. Dzisiaj trafiłam na http://www.darlowo.info/index.php/83-bi ... jej-firmie i chyba wykorzystam porady zawarte w tym artykule. Czytacie tego typu artykuły?
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Witam, poszukuję dla męża profesjonalnej firmy budowlanej, która nie ma wygórowanych cen usług. Ostatnio znajomy polecił mi firmę https://www.erbud.pl/ co o tym myślicie? Może ktoś z was już korzystał z ich usług? Chętnie poznam więcej opinii na ich temat. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
ewiś

Re: Biznes

Post autor: ewiś »

Radzę zerknąć sobie tutaj https://corobotics.pl/zastosowania/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji na temat zastosowania robotów w przemyślę. Uważam, że takie informacje mogą okazać się bardzo przydatne, bo pomogą podjąć właściwą decyzję. Roboty mogą wykonywać różne prace. Nawet te, które są bardzo niebezpieczne.
wipła

Re: Biznes

Post autor: wipła »

od roku prowadzę salon fryzjerski, były obawy ale ostatecznie jestem zadowolona bo całkiem nieźle mi idzie, głównie w salonie mam sprzęty Babyliss PRO, są dobrze zaprojektowane, trwałe, jeśli planujecie kupować sprzęt fryzjerski to polecam tę markę __________________
łucja

Re: Biznes

Post autor: łucja »

Prowadzenie własnego biznesu to naprawdę niełatwe zajęcie. Swoją firmę nieustannie trzeba rozwijać, trzeba iść z postępem. Świetnie pomagają nam w tym nowoczesne technologie, które już na dobre rozgościły się w naszym życiu. Mnie interesowało Wirtualne call center i za takim rozwiązaniem zaczęłam się rozglądać. Na szczęście w sieci można znaleźć wiele informacji, które na dany moment są na niezbędne.
miśka121

Re: Biznes

Post autor: miśka121 »

Jeżeli interesuje was oprogramowanie ERP dla waszej firmy, które jest kompleksowym narzędziem, pozwalającym na prowadzenie kadr, HR-u czy magazynu oraz księgowości, to warto zajrzeć tutaj: http://www.int24.com.pl/czym-jest-syste ... korzystaja . Moim zdaniem to narzędzie przyspieszy i usprawni pracę w waszej firmie.
Violuśka

Re: Biznes

Post autor: Violuśka »

Jak poczytamy statystyki najwięcej powstaje firm handlowych , najwięcej też ich upada. Dlaczego ? -uważam ,że nie zaplanowano procesu sprzedaży a przecież jest to proces , który składa się z wielu etapów, zaplanuj je a prawdopodobieństwo sukcesu gwałtownie wzrośnie. Zajrzyjcie do tego bloga - https://commplace.pl/blog/zaplanuj-etap ... -po-kroku/ a poznacie te etapy.
Sławomir

Re: Biznes

Post autor: Sławomir »

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu? Chciałbym Wam polecić stronę https://cloudferro.com/ , gdzie znajdziecie usługi firmy zajmującej sie dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu przetwarzania danych w chmurze. Czy ktoś z Was również korzysta z ich usług?
małgośka

Re: Biznes

Post autor: małgośka »

Ja coraz częściej rozważam eksport naszych firmowych produktów za granicę. Trafiłam dzisiaj na https://ccrw.pl/eksport-na-bialorus/ i chyba zgłoszę się do tej firmy, żeby pomogła mi w uzyskaniu dokumentów zezwalających na eksport do Rosji, na Białoruś i Ukrainę.
Kaśkaa23

Re: Biznes

Post autor: Kaśkaa23 »

Kluczem w tym zakresie będzie przede wszystkim wykorzystanie takich systemów, które dla Was mogłyby okazać się idealne. Na przykładzie chociażby https://www.cstore.pl/blog/jak-zalozyc- ... ternetowy/ świetnie widać, że dzisiaj możecie otworzyć własny sklep zdecydowanie prościej. Warto mieć to na uwadze.

podłączenie subwoofera
Moniś1

Re: Biznes

Post autor: Moniś1 »

Ja bym chciała otworzyć swój sklep, ale z racji tego, że będzie dość duży, samoobsługowy muszę pomyśleć o zabezpieczeniach. Wpadła mi w oko bramka rfid https://www.aska.com.pl/index.php/start ... -rfid.html wydaje mi się, że to odpowiednia opcja.
pikaćiu

Re: Biznes

Post autor: pikaćiu »

ja polecam od siebie pomyśleć nad założeniem portalu internetowego jak np. Portal kamieniarski
i zarabiać na reklamach trochę wystarczy włożyć w zrobienie czegoś takiego ale można na tym później mieć stały dochód z reklam :D

Co myślicie o takim pomyślę będzie to miało ręce i nogi czy nie bardzo?
oluś88

Re: Biznes

Post autor: oluś88 »

Witam,czy warto korzystać z programow wspierających biznesy? Zalezy mi na tym,by nawiązać odpowiednie wspolprace i zatrudnic odpowiednie osoby na staż. Co sądzcie o tym https://hrk.pl/pl/dla-klienta/employer-branding ? Chętnie poznam wasze opinie, pozdrawiam serdecznie,
majuśka

Re: Biznes

Post autor: majuśka »

W sklepie internetowym podstaw to obsługa na poziomie płatności online. rzeczywiście na https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online zobaczysz sobie, dlaczego im w tym temacie trzeba zaufać - lata doświadczenia, wiedza, współpraca z największymi firmami świadczą o wysokiej jakości ich usług
Śliwka55

Re: Biznes

Post autor: Śliwka55 »

Czy chcielibyście wiedzieć co sądzą i co mówią o was wasi klienci ? To bezcenne informacje, dzięki którym możesz kształtować swoje poczynania względem klientów, tak by klienci byli zadowoleni z twoich usług jeszcze bardziej niż dotychczas.Poczytajcie sobie o technice wywiadu pogłębionego - https://commplace.pl/blog/czy-wywiad-po ... o-rozmowa/ - może okazać się ,że znajdziecie sposób na pozyskanie bezcennych informacji , które pomogą usprawnić działania w twojej firmie.
śliwa

Re: Biznes

Post autor: śliwa »

Każdy biznes bez wątpienia należy rozwijać. Na szczęście na rynku możliwości rozwoju jest wiele. Coraz więcej firm decyduje się jednak na skorzystanie z nowoczesnych technologii. One tak naprawdę już jakiś czas temu na dobre rozgościły się w naszym życiu. Na przykład Bot do rozmowy doskonale wspiera pracę w call center. To oprogramowanie, które zostało stworzone do przeprowadzania rozmów telefonicznych z konsumentem oczywiście w określonym zakresie. Taki bot porozumiewa się za pomocą mowy naturalnej więc śmiało może zastąpić pracę człowieka.
małgośka

Re: Biznes

Post autor: małgośka »

My prowadzimy hotel i cieszę się, że w tym roku było dużo więcej rezerwacji niż ostatnio - https://neografix.pl/lato-2021-dla-hote ... zebiegalo/ Mogę w sumie powiedzieć, że było w miarę normalnie, ale jeszcze trochę czasu zajmie nam odrobienie strat za rok 2020. Liczę na to, że już nas nie zamkną...

perfumerie wysyłkowe
Kaśkaa23

Re: Biznes

Post autor: Kaśkaa23 »

Normalna sprawa. Liczy się w końcu przede wszystkim to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w zakresie Waszego biznesu. Moim zdaniem takie artykuły jak https://www.cstore.pl/blog/jak-dziala-s ... ternetowy/ mogłyby Wam w tym znacząco pomóc. Weźcie to pod uwagę, bo chodzi o istotne kwestie.
Tyśia

Re: Biznes

Post autor: Tyśia »

Płatności online to podstawa. Z resztą uważam też, że dobrą opcją są płatności ratalne. Zerknij sobie tutaj https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036 , bardzo ciekawe rozwiązanie wiele ułatwiające twoim klientom.

potwierdzenie odbioru kluczy
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Witam.
Ostatnio poznaliśmy właśnie następcę Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W nowej perspektywie finansowej 2021–2027 zastąpi go program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. Na jego realizacje przewiduje się blisko 36 mld zł. Wszyscy zastanawiamy się zapewne jaki będzie FENG ? Czy czekają nas duże zmiany? Czy znacząco będzie się różnił od poprzedniego programu?
Więcej znajdziecie tutaj https://edoradca.pl/znamy-nastepce-prog ... zwoj-poir/
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2021, 23:04 przez Sylwia88, łącznie zmieniany 1 raz.
MarcinN

Re: Biznes

Post autor: MarcinN »

Osobiście mogę polecić Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, z ich pomocą można wybrać najlepsze biuro rachunkowe pasujące do Państwa obszaru działalnośći. Pracują tam doświadczeni specjaliści, na których można polegać.
Boluś

Re: Biznes

Post autor: Boluś »

W biznesie nie obejdzie się bez pozyskania nowych klientów. Tu skuteczna może okazać się kampania mailingowa, którą profesjonalnie przygotuje i poprowadzi https://www.infobrokering.com.pl/e-mailing . Marketing bezpośredni jest wyjątkowym narzędziem w biznesie.
ariana1

Re: Biznes

Post autor: ariana1 »

Nie zapominaj też o formalnościach związanych z prowadzeniem firmy. Czy wiesz na przykład, czym są ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ ? Może się okazać, że tego typu analizy będą Wam potrzebne przy prowadzeniu Waszej firmy.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Biznes

Post autor: Sylwia88 »

Witam.
Czy uważacie, że warto jest nawiązywać współprace z innymi firmami? Bardzo mi zależy, aby współpracować z firmami, które są w stanie zająć się kilkoma ważnymi dla mnie kwestiami. https://hrk.pl/pl/dla-klienta/employer-branding. Radziłem się w tej sprawie kolegi po fachu i powiedział mi, że takie rozwiązanie, może być bardzo opłacalne obopólnie. A wy jak uważacie? Coraz więcej myślę na ten temat i chyba się skuszę na takie rozwiązanie, ale chętnie poznam wasze opinie i rady.
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2021, 19:41 przez Sylwia88, łącznie zmieniany 1 raz.
Hania

Re: Biznes

Post autor: Hania »

Kluczem w tym przypadku może być na pewno jak najlepsze wykorzystanie rozwiązań dotyczących poszczególnych gałęzi biznesu. Czuję, że korzystając z takich rozwiązań jak chociażby https://www.cstore.pl/blog/jak-zalozyc- ... ternetowy/ będzie Wam zdecydowanie prościej poradzić sobie z prowadzeniem własnego sklepu internetowego.
łaska

Re: Biznes

Post autor: łaska »

Biznes to niełatwy kawałek chleba. Trzeba o wiele rzeczy dbać, wiele nadzorować. Nie można zapominać także o reklamie. Obecnie bez niej ciężko utrzymać się na rynku, czymś się wybić żeby zostać zauważonym przez naszych potencjalnych klientów. Dlatego jestem zdania, że reklama w sieci sprawdzi się tutaj najbardziej. Zaczęłam szukać na ten temat informacji i tutaj https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-warszawa/ znalazłam coś co bardzo mnie zainteresowało. Takie informacje naprawdę mogą się przydać.

praca nauczyciel matematyki chrzanów
Maja Włosko

Re: Biznes

Post autor: Maja Włosko »

Jeżeli jesteśmy w temacie biznesu to w jakich okolicznościach poznaliście i podjęliście współpracę z waszymi biurami rachunkowymi ? bo u mnie wszystko odbyło się bardzo spontanicznie. Któregoś dnia miałam wizytę w przychodni na Ursynowie i akurat szukałam biura rachunkowego, które podejmie się działania rozliczania moich faktów w nowej firmie. Przechodząc ulicą zobaczyłam szyld usługi rachunkowe https://www.adamus.net.pl/kontakt i zapukałam, wypytałam o wszystko i podpisałam z nimi umowę. Jestem bardzo zadowolona i powiem wam, że z przypadku trafiłam na profesjonalne biuro
miłosz

Re: Biznes

Post autor: miłosz »

Moim zdaniem prowadzenie biznesu nie jest łatwym zadaniem. Nieustannie trzeba coś doglądać, sprawdzać czy rozwiązywać bieżące problemy. Jednak żaden przedsiębiorca nie powinien zapominać o rozwoju swojej firmy. Przy tak ogromnej konkurencji nie można pozwolić sobie na pozostawanie w tyle. Na nasze szczęście na rynku narzędzi umożliwiających rozwój ni brakuje. Jednak coraz więcej osób korzysta z rozwiązań, jakie dają nam nowe technologie. Mnie zainteresował Bot telefoniczny który w znacznym stopniu usprawnia funkcjonowanie pracy call center. Moi zdaniem warto zainteresować się tematem.

klosz opalizowany
aliss

Re: Biznes

Post autor: aliss »

Nie można zapomnieć również o tym, że w każdej firmie ważne jest to, aby przekaz informacji był dobry. Dlatego wydaje mi się, że na pewno co niektórym z was przydadzą się takie https://arabeska-gabloty.pl/gabloty-wewnetrzne gabloty. W nich na bieżąco będziecie mogli umieszczać wszystkie ważne informacje.
ludmiłaa

Re: Biznes

Post autor: ludmiłaa »

A czy wiecie w ogóle na czym dokładnie polea modelowanie procesów biznesowych? Jakby co tutaj https://www.jacekantczak.pl/modelowanie ... iznesowych możecie na ten temat co nieco sobie poczytać i dowiedzieć się jednocześnie jak usprawnić swój biznes. Warto takie rzeczy wiedzieć...
torrenta

Re: Biznes

Post autor: torrenta »

Tematyka biznesu jest kluczowa dla wielu z nas, stąd mam nadzieję, że warto to wszystko odpowiednio rozegrać, ale jak już mamy mówić o sobie, to jednak powiedzcie, jaki biznes was interesuje? Ja na przykład mam sporo problemów na głowie i nie wiem, jak to ma wszystko wyglądać. Stąd zerkam sobie na odpowiednie porady na stronę https://bcmtl.org/ .
nomen

Re: Biznes

Post autor: nomen »

Jaki biznes? Związany z branżą spożywczą? W takim przypadku producent https://yanko.com.pl/ jest warty uwagi i myślę, że podjęcie współpracy z nim będzie dobrym pomysłem. Proponuje różne rozwiązania i wszystkie z ogromną dbałością o klienta i środowisko
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Biznes

Post autor: momin44 »

Co powiesz na takie rozwiązanie, jakim jest adres do rejestracji spółki Warszawa ? To opcja, która bez wątpienia ma duże znaczenie pod względem dopasowania do Twoich potrzeb. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą od https://twojewirtualnebiuro.pl/uslugi-a ... jestracji/ która obejmuje różnego rodzaju potrzeby i oczekiwania jednocześnie.
ankaaa

Re: Biznes

Post autor: ankaaa »

Posiadając firmę, na pewno będziecie się zastanawiać, co możecie zrobić, żeby całość działała odpowiednio i żebyśmy mogli sprawić sobie maksimum po prostu radości, dlatego naprawdę warto wiedzieć, że w tym aspekcie pomoże wam tańszy prąd od firmy Tani Prąd. Myślę, że to będzie dla Was naprawdę znaczną informacją.
Sławomir

Re: Biznes

Post autor: Sławomir »

Zainteresowanym tematem mogę polecić usługi firmy, z której sam korzystam i bardzo mi to ułatwia działania w firmie. Jeżeli szukacie rozwiązań, które pozwolą Wam na usprawnienie działań związanych z monitorowanie pracy przewozników i partnerów, to polecam Wam ofertę - https://innoship.com/pl/integracje/prze ... partnerzy/ .
sojkaa

Re: Biznes

Post autor: sojkaa »

W biznesie przede wszystkim też się liczą kontakty, a świat technologii nieco zmienił typ komunikacji. Warto tutaj https://www.supremo.pl/rozwiazania-chmu ... -partnerow dowiedzieć się co można zrobić w tym kierunku? Jak zadbać o kontakty, budować relacje?
aśka

Re: Biznes

Post autor: aśka »

Właśnie ja myślę o tym by postawić na bmw leasing kalkulator https://leasing.sos.pl/kalkulator-leasi ... osobowego/ . Tutaj pracują osoby posiadające duże doświadczenie i przede wszystkim koszty usług nie są jakieś wygórowane
vicc

Re: Biznes

Post autor: vicc »

A prowadząc swój biznes korzystacie z usług księgowości ? Ja aktualnie jestem na etapie poszukiwania kogoś kto zajmie się tym tematem, ostatecznie chyba zdecyduje się na aforti ac gdyż cieszą się pozytywnymi opiniami, a jak wiadomo takiej sprawy nie warto odkładać na bok, może znacie akurat ich ofertę ?
lukaa

Re: Biznes

Post autor: lukaa »

Ja to sobie po prostu zrobić, by nie obawiać się problemów windykacyjnych? Można powiedzieć, że stabilnie jakoś stajemy na nogi i jestem osobą, która gdzieś sobie po prostu próbuje budować siebie, ale mam nadzieję, że wy jesteście osobami, które po prostu gdzieś tam działają i nie stawiają na żadne kroki wbrew swoim działaniom. Może windykacja sądowa Wam się sprawdzi?
jui0933

Re: Biznes

Post autor: jui0933 »

Bardzo dużo osób decyduje się na biznes online. Nie ukrywam, że dla mnie też byłaby to ciekawa propozycja, dlatego zerkam na takie oferty, jak https://www.apaczka.pl/ . To platforma logistyczna, która przede wszystkim pomoże w kwestiach wysyłkowych, bo gromadzi u siebie największe firmy kurierskie.
smilee

Re: Biznes

Post autor: smilee »

No super - widzę sporo tutaj porad. A ja też mam pytanie, bo interesują mnie chłodnie przemysłowe i czy wiecie coś - gdzie mogę załatwić tego typu rzeczy? Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć firma sietnik.pl specjalizuje się w tym zakresie? Wiecie coś?
Sławomir

Re: Biznes

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://dsi.net.pl/wszystkie-wiadomosci ... jej-firmie , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wykorzystania chmury obliczeniowej w firmie. Czy Wy również korzystacie z takiego rozwiązania?
joaśkaa

Re: Biznes

Post autor: joaśkaa »

Moim zdaniem, świetną opcją wydaje się być https://ngsolutions.pl/uslugi/outsourcing-it/ . Ta firma proponuje rozwiązania o wysokiej konkurencyjności, cechujące się doskonałą jakością świadczonych usług.
Eri84

Re: Biznes

Post autor: Eri84 »

Jeśli będzie to biznes internetowy, to polecam zajrzeć na stronę: https://innoship.com/pl/ . Tu dostępna jest platforma zarządzania wysyłkami. Możesz zapoznać się z tym na czym ona polega i ewentualnie wypróbować wersję DEMO za darmo. Myślę, że mocno usprawni to Twój biznes.
laura88

Re: Biznes

Post autor: laura88 »

Biznes to biznes, dlatego warto też pomyśleć o wszelkich kwestiach, które mogą go usprawni. Jak działacie
w budowlance itp. To możecie zwrócić uwagę przykładowo na propozycje na stronie kosztorysuj.pl. Ponieważ znajdziecie tam
świetny program na kosztorysy - możecie się z nim zapoznać.
iwonaa

Re: Biznes

Post autor: iwonaa »

Co powiecie na kalkulator leasingu 2023 ? Nie tak dawno natrafiłam na tą stronę i widzę, że firma oferuje bardzo ciekawe rozwiązania, dodatkowo też koszty leasingu nie są wcale jakieś wygórowane
justinnaa88

Re: Biznes

Post autor: justinnaa88 »

Prowadzenie działalności często wymaga ode mnie dodatkowej wiedzy, która kompletuje się z zakresami, o których wcześniej nawet bym nie pomyślała. Przykładem może być informatyka i wiedza z zakresu bazy danych. Dopiero niedawno, przeczytawszy ten https://www.kappadata.pl/vendors/xopero/ wpis, zrozumiałam, jak mogę je chronić, bez żadnego wysiłku.
shimii88

Re: Biznes

Post autor: shimii88 »

Mały biznes ma trochę gorzej, jeśli chodzi o rozwiązania, ale wiem na pewno, że każdy z Was ma jakieś sposoby na to, by działać, więc podpowiem, że smart business macie w dużej mierze do dopracowania. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań jest bardzo ważne dla rozwoju.
jaszcz

Re: Biznes

Post autor: jaszcz »

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie znaleźć profesjonalne pokrywy dostępowe, to proponuję w wolnej chwili przejrzeć sobie propozycje od firmy https://pokrywynajazdowe.pl/pokrywy-dostepowe/. Z tego co wiem, to mają w tym temacie spore doświadczenie, więc najlepiej w wolnej chwili zapoznać się z ich propozycjami. Myślę, że nie będziecie rozczarowani.
dagaa

Re: Biznes

Post autor: dagaa »

Bardzo dobrą opcją jest https://www.oscbr.pl/ . Jego intuicyjny system pozwala na łatwe i szybkie zarządzanie firmą. Ponadto, umożliwia usprawnienie współpracy z klientami, co wpływa pozytywnie na reputację przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:00

Re: Biznes

Post autor: mamapiotra »

Każdy, kto prowadzi biznes doskonale wie jak istotną rolą są komfortowe warunki pracy. To ,że ogrzewane są takie obiekty jak hale czy biura to wiemy, i jest to od bardzo dawna normalna rzecz. Ostatnio także klimatyzacja split znajduje wielu zwolenników w firmach, bo dzięki niej pracownicy nie obniżają swojej wydajności w związku z panującymi często upałami.
julkaaa

Re: Biznes

Post autor: julkaaa »

Moim zdaniem warto skorzystać z udogodnień dostępnych na stronie internetowej https://www.oscbr.pl/ w celu usprawnienia codziennego funkcjonowania. Oprogramowanie to działa sprawnie, gwarantując jednocześnie ochronę przed ewentualnymi błędami i konsekwencjami w postaci mandatów, co uważam za istotny element.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 89
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:37

Re: Biznes

Post autor: paniola »

Jak to się mówi człowiek uczy się całe życie. Jeśli prowadzicie własny biznes to z pewnością
informacje jakie zdobędziecie na szkoleniu przydadzą wam się w każdym momencie prowadzenia firmy. Myślę ,że takie szkolenie umowy cywilnoprawne Warszawa jest tym czego wam brakuje warto więc skorzystać z tej oferty.
kamilaa

Re: Biznes

Post autor: kamilaa »

Zawsze warto rozważyć skorzystanie z platformy https://cashdirector.com/ . Ten program umożliwia efektywne oszczędzanie czasu, a co równie istotne, charakteryzuje się prostotą obsługi.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:50

Re: Biznes

Post autor: foxi »

Czy wiecie jak może wyglądać na prawdę nowoczesna sprzedaż ?Tak na prawdę to wszyscy coś sprzedają, są to albo towary albo usługi. Właśnie dla sprzedawców przeznaczone są kasy samoobsługowe. Potrafią one zidentyfikować co klient zakupił i później pobrać płatność za towar.Wyręcza się tym samym ludzi z niektórych zadań , co jest niezwykle ważne w czasach braku pracowników.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:50

Re: Biznes

Post autor: foxi »

Nowoczesny biznes cały czas oczekuje wsparcia... i na szczęście go regularnie otrzymuje. Czym bowiem nazwać robotę jaką robią biura rachunkowe czy kancelarie prawne obsługujące firmy. Dożo dobrego na rzecz biznesu wykonują też firmy szkoleniowe .Poznajcie Panią Iwonę Firmanty - to mentor biznesu .Mentoring biznesowy to partnerska relacja między mentorem i Klientem zawiązana po to, by ten drugi pozyskał wsparcie, które ułatwi mu osiągnięcie sukcesu. Taka pomoc jest szczególnie oczekiwana w początkowym okresie prowadzenia biznesu.
ankaa

Re: Biznes

Post autor: ankaa »

Uważam, że warto rozważyć możliwość skorzystania z opcji jak mentoring. Istnieje wiele różnych platform, takich jak https://www.coachwise.org/mentoring-strefa-wiedzy/ , które oferują wysokiej jakości usługi doradcze. Dzięki nim można zdobyć cenną wiedzę i skorzystać z doświadczenia ekspertów, którzy angażują się w swoją pracę w pełni, aby pomóc klientom.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 55
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:22

Re: Biznes

Post autor: kasiunia »

W dzisiejszym biznesie prawie każdy coś sprzedaje i są to sprzedawane towary bądź usługi. Czy uważacie ,że wiecie wystarczająco dużo na temat sprzedaży a by prowadzić ten proces w pełni profesjonalnie? Myślę ,że taka usługa doradcza przyda się więc każdej osobie pracującej w naszym kraju .
grażkaa

Re: Biznes

Post autor: grażkaa »

Na pewno warto też myśleć o różnych innowacyjnych, praktycznych rozwiązaniach do swojej firmy. Super sprawą chociażby jest budka telefoniczna , którą znajdziecie u firmy IMIN Pods. Warto się na nią zdecydować, ponieważ w ten sposób możecie zapewnić sobie pełną swobodę podczas rozmów telefonicznych. A abonament tutaj jest naprawdę niski.
loco

Re: Biznes

Post autor: loco »

Zakładając firmę, warto również zainwestować w niszczarkę dokumentów. Na stronie tej firmy https://niszczeniedokumentow.eu/niszcza ... okumentow/ znajdziesz wysokiej jakości urządzenia w atrakcyjnych cenach. Zerknij tam, a może akurat ich oferta przypadnie Ci do gustu
kocur

Re: Biznes

Post autor: kocur »

Poszukujesz sprawdzonego dostawcy Płatności online dla swojej firmy? Firma autopay oferuje kompleksowe rozwiązania płatności online, które mogą być dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. Ich platforma zapewnia szybkie, bezpieczne i niezawodne transakcje online, co pozwoli Ci zaoferować klientom wygodne metody płatności. Sprawdź ich ofertę już dziś, aby rozpocząć korzystanie z płatności online w swoim biznesie.
pietrucha

Re: Biznes

Post autor: pietrucha »

Bardzo dobrą ofertę utrzymania ruchu i serwisu mechanicznego na terenie klientów oferują ta firma: eko-inz.pl . Udało mi się tam znaleźć opcję na zakup konstrukcji stalowych, rurociągów czy filtrów. Wykonują kompleksowe projekty jako generalny wykonawca od dokumentacji po montaż i usługi serwisowe.
rudzik

Re: Biznes

Post autor: rudzik »

Ostatnio rozważałam, gdzie mogłabym znaleźć wyposażenie dla stacji paliw, zwłaszcza dystrybutory. Kolega polecił mi, abym sprawdziła ofertę dostępną na stronie internetowej https://www.corrimex.pl/budowa-stacji-paliw/. Zauważyłam tam wiele interesujących rozwiązań. Jestem ciekawa, czy ktoś z was miał z nimi do czynienia. Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami?
bubuś

Re: Biznes

Post autor: bubuś »

Zaczynam rozważać opcję skorzystania z coachingu biznesowego. Koleżanka wspomniała mi o dość dobrej ofercie dostępnej u https://iwonafirmanty.pl/coaching/ . Ciekawi mnie, czy ktoś z was miał już z nimi do czynienia i jakie macie opinie na ich temat?
estelita

Re: Biznes

Post autor: estelita »

Prowadzę sklep spożywczo-gospodarczy, można nawet powiedzieć, że wielobranżowy i czuję, że to będzie ważne, by zaskakiwać moich klientów produktami niecodziennymi, których nie znajdą nigdzie indziej, a których mogą potrzebować. I wiem, że napoje vitamizu mogą być jednym z takich produktów. Sądzę nawet, że dobrze będzie spróbować czegoś innego. Zgodzicie się z moim tokiem myślenia?
lirene

Re: Biznes

Post autor: lirene »

Czy wiecie czym się różnią zwykłe, materiałowe maseczki ochronne, a maski chemiczne ? Nie mogłam sobie tego zobrazować, do czasu kiedy nie miałam ich założonych. Stąd uważam, że warto będzie powiedzieć, że te drugie chronią przed zapachami, czy nawet wdychaniem oparów. Są mega bezpieczne i polecane do biznesów powiązanych właśnie z takimi działalnościami.
janek

Re: Biznes

Post autor: janek »

Jeśli chodzi o decyzje środowiskowe, takie jak pozwolenie na budowę i inne, to według mnie warto zapoznać się z ofertą firmy https://www.ekomeritum.pl/decyzja-srodowiskowa/ . Oferują oni profesjonalne pomiary oraz wsparcie w uzyskaniu decyzji, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
ludek

Re: Biznes

Post autor: ludek »

Wiesz co, ostatnio widziałam, że na stronie http://bizpoland.pl/ można przeczytać ciekawe artykuły dotyczące marketingu, finansów oraz innowacji w biznesie. Poznaj sprawdzone strategie i narzędzia, które pomogą Ci skutecznie rozwijać swoją działalność. Myślę, że nie będziesz rozczarowany informacjami tam zawartymi.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:00

Re: Biznes

Post autor: mamapiotra »

Prowadzący swoje firmy i biznesy mają dzisiaj o tyle prościej ,że mogą liczyć na wsparcie z wielu stron. Są to biura rachunkowe, kancelarie adwokackie a w ostatnich latach dobrze funkcjonujące centra danych. Na przykład data center Poznań .Data Center to zaawansowane centrum przetwarzania danych, które świadczy usługi IT takie, jak kolokacja, chmura dla firm, backup danych, backup w chmurze oraz rozwiązania projektowe. Nie musisz już utrzymywać sztabu ludzi obsługujących informatyczną stronę twojej firmy , nie musisz nadążać za zmianami w oprogramowaniu i sprzęcie. Tym wszystkim zajmuje się firma zewnętrzna.
burek

Re: Biznes

Post autor: burek »

Na stronie https://energia.veolia.pl/ znajdziesz informacje o szerokiej gamie usług energetycznych. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie ciepłownictwa, chłodnictwa i zarządzania energią, dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Dowiedz się więcej o ich ekologicznych i zrównoważonych projektach.
zodiac

Re: Biznes

Post autor: zodiac »

Wielu właścicieli stron internetowych zastanawia się, jak poprawić bezpieczeństwo swoich witryn. Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest wdrożenie certyfikatu SSL, który zapewnia ochronę danych użytkowników. Szczegółowe omówienie korzyści wynikających z użycia SSL oraz jego wpływu na SEO znajduje się w artykule: https://indesigncreative.pl/biznes/znac ... ementacja/. Dzięki SSL Twoja strona nie tylko zyska zaufanie użytkowników, ale także lepszą widoczność w wyszukiwarkach.
pinia

Re: Biznes

Post autor: pinia »

Myśląc o poprawie wydajności i bezpieczeństwa w prowadzeniu biznesu, warto wziąć pod uwagę rozwiązania oferowane przez https://ascs.pl/. Dzięki ich domofonom i systemom komunikacyjnym, można uzyskać nie tylko szybką i bezpieczną wymianę informacji, ale także zapewnić bezpieczeństwo dla pracowników i klientów. W każdym razie, warto zwrócić uwagę na to, co mają do zaoferowania.
jaker

Re: Biznes

Post autor: jaker »

Jeśli chcesz zabezpieczyć Twoje technologiczne nowinki, warto rozważyć skorzystanie z usług https://madpat.eu/badania-patentowe/. Ich wykwalifikowani eksperci mogą służyć wsparciem w przeprowadzaniu badań patentowych, formułowaniu opisów patentowych oraz składaniu zgłoszeń w ramach procedur krajowych, europejskich i międzynarodowych, zapewniając kompleksowe wsparcie w ochronie własności intelektualnej.
hania

Re: Biznes

Post autor: hania »

Jeśli potrzebujesz części zamiennych do aparatury hydraulicznej dźwigów, https://eliftmarket.pl/czesci-zamienne- ... a-dzwigow/ oferuje szeroki asortyment produktów. Znajdziesz tu komponenty niezbędne do utrzymania i naprawy systemów hydraulicznych, zapewniających płynne i bezpieczne działanie dźwigów. Odwiedź stronę, aby zapoznać się z pełną ofertą i wybrać odpowiednie części.
abażur

Re: Biznes

Post autor: abażur »

Uczestnictwo w targach pracy oraz wydarzeniach branżowych, zarówno tych stacjonarnych, jak i online, jest bardzo ważnym elementem poszukiwania pracowników, umożliwiającą bezpośredni kontakt z potencjalnymi kandydatami. Wydarzenia takie oferują nie tylko możliwość przedstawienia firmy i jej kultury, ale również bezpośredniej rozmowy z zainteresowanymi osobami, co może pomóc w weryfikacji ich motywacji i pasji do technologii. Zachęcam do lektury https://www.moja-ostroleka.pl/art/17109 ... ych-wyzwan
suzka

Re: Biznes

Post autor: suzka »

Korzystając z usług https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek , można liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od przygotowania materiałów, poprzez druk, aż po oprawę i wykończenie książki. Firma oferuje również usługi dodatkowe, takie jak projektowanie okładek czy korekta tekstu, co pozwala klientom kompleksowo zatroszczyć się o swoją publikację. Szybki czas realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny to dodatkowe atuty, które przyciągają klientów do JKB Print.
nataa8

Re: Biznes

Post autor: nataa8 »

A czy ktoś z was może prowadzi firmę budowlaną/ projektową? Czy wiecie może - jak zrobić kosztorys inwestorski? Jaki program wykorzystać do takiej pracy? Coś słyszałam, że ponoć RODOS jest tak niezawodnym oprogramowaniem - czy to prawda?
gośkaaa

Re: Biznes

Post autor: gośkaaa »

Świetną opcją jest też jednak https://morganizerfinansow.pl/ . Program jest bardzo rozbudowany, dodatkowo jest on bardzo funkcjonalny, więc może spodoba wam się takie rozwiązanie
ODPOWIEDZ