Dobry dostawca energii

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
miriam
Posty: 50
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:01

Dobry dostawca energii

Post autor: miriam »

Dziś dobrze wybrać dostawcę energii nie jest łatwo. Wybór jest ogromny, dlatego przy wyborze najlepszej oferty korzystaliśmy z pomocy firmy http://elektrum.com.pl/ . To był doskonały pomysł, bo teraz mamy najlepszą ofertę. A jak to u was wygląda?
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Dobry dostawca energii

Post autor: Migotka »

A skoro już mowa o energii, to czy robiliście już audyt energetyczny w Waszej firmie? Jeśli jeszcze nie, to polecam kontakt z firmą https://www.efektywniej.pl/, która wykonuje takie właśnie usługi profesjonalnie. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy z nią ;)
Duśka

Re: Dobry dostawca energii

Post autor: Duśka »

Jeśli chodzi o dostawców energii, to moim zdaniem na uwagę zasługuje na pewno firma Respect Energy. Czy wiecie, że dostarcza ona prąd pozyskany w 100% z odnawialnych źródeł? Jeśli więc chcecie mieć wpływ na ochronę środowiska, to sądzę, że warto by się było zastanowić nad współpracą ;)
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Dobry dostawca energii

Post autor: madame »

Co by nie było to jest to niezwykle istotna kwestia i ja również szukałem takiego dostawcy, ale z prądem do mojej firmy. W końcu po krótkim czasie poszukiwań udało mi się znaleźć ofertę z https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ i jestem zdania, że wybór był wręcz oczywisty.
ODPOWIEDZ