Dobry psycholog Łódź

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
Kama
Posty: 78
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:58

Dobry psycholog Łódź

Post autor: Kama »

Czy znacie może jakiegoś dobrego psychologa z Łodzi? A może kojarzycie takie miejsce jak http://centrum-futurum.pl/? Zależy mi na tym, aby był to specjalista dla dzieci i młodzieży. Możecie kogoś polecić?
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Re: Dobry psycholog Łódź

Post autor: doria32 »

Niestety nie kojarzę. Ale mam namiary na psychologów z Łodzi, gdzie z pewnością znajdziesz pomoc. Popatrz tu https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/, to klinika Psychomedic. Masz tam szeroką ofertę jeśli chodzi o pomoc psychologiczną - od spotkań tradycyjnych, po video-konsultacje. Sprawdź.
Awatar użytkownika
AlpakaLand
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:04

Re: Dobry psycholog Łódź

Post autor: AlpakaLand »

W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat. Wystarczy użyć przeglądarki.
Sny to poematy podświadomości.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 206
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Dobry psycholog Łódź

Post autor: Agnes »

Wizyta u psychologa powinna pomóc i nakierowac na odpowiednią drogę. Z Łodzi akurat nioe znam jednak warto miec namiary na kilku takich dobrych psychologów z róznych miejsc w Polsce. Prywatna klinika Medox z Nowego Modlina http://medox.org.pl/ skupia doswiadczonych psychologow. Warto sie do nich wybrać jesli jesteście z okolic i potrzebujecie pomocy
Marcyś

Re: Dobry psycholog Łódź

Post autor: Marcyś »

Polecam skorzystać z sesji online z psychologiem, łatwiej trafić na specjalistę godnego polecenia, nie ograniczasz się tylko do jednego miasta, a w zasadzie nie ma żadnej różnicy, oprócz tego, że nie musisz nigdzie jechać i komfortowo rozmawiasz, ze swojego mieszkania. Na https://wetalk.pl znajdziesz wielu psychologów, którzy mają bardzo dobre opinię. Ja korzystam i jestem bardzo zadowolona z efektów. Można powiedzieć, że staję powoli na nogi. Jest ze mną o niebo lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu.

uchwyt ścienny do projektora
Joaśśka

Re: Dobry psycholog Łódź

Post autor: Joaśśka »

Nasz syn przez długi czas rozwijał się prawidłowo. Nigdy nie mieliśmy z nim kłopotów. W życiu bym nie pomyślała, że w nastoletnim wieku tak się wszystko zmieni. Przyznam się wam, że bardzo mnie ta sytuacja przygnębiła. Nie wiedziałam jak mam pomóc własnemu dziecku. W końcu musiał przyznać, że potrzebuje fachowej pomocy i zapisaliśmy do na konsultację do psychiatry w poradni Harmonia Luxmed. Dobrze się stało. Uzyskał tam pomoc, której potrzebował. Grunt to trafić na dobrego specjalistę.

norma cukru z palca
Chowański

Re: Dobry psycholog Łódź

Post autor: Chowański »

To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Jeśli zależy Wam na szybkiej i skutecznej pomocy psychologicznej, to zawsze wybierajcie odpowiednie gabinety psychologiczne. Na stronie https://psychomedic.online/ macie możliwość odbycia konsultacji z psychologami, którzy są bardzo chwaleni w całej Polsce. Warto to wykorzystać, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie.
ODPOWIEDZ