domy z bali

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 39
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:10

domy z bali

Post autor: deborah »

Domy z bali - znacie firmę, która stworzy oryginalny projekt?
wrażenie

Re: domy z bali

Post autor: wrażenie »

Nie myślałam nigdy o takim domu, ale wiem, że są osoby, które tylko coś takiego planują, więc ja uważam, że to nie jest zła opcja. Tylko prawda jest taka, że należy uważać, żeby wszystko pasowało nadzorowi. A co do mnie, to jeszcze planuję na działce postawić taki https://dreamwoodhouse.com/ domek prefabrykowany.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: domy z bali

Post autor: Migotka »

Ja ostatnio czytałam o budowie takich domów z bal na blogu internetowym https://www.mgprojekt.com.pl/blog/budowa-domu/. Jeśli więc również i Was taki temat interesuje, to polecam w wolnej chwili tam zajrzeć. Jestem przekonana, że i dla Was będzie to ciekawa lektura ;)
bożenka

Re: domy z bali

Post autor: bożenka »

Moim zdaniem każdy dom powinien stanąć na mocnych fundamentach. Nawet ten z bali, dlatego też na samym początku budowy potrzebny jest sprzęt budowlany. Jest wiele prac ziemnych, bez których się nie obejdzie. Ja szukałam wynajmu sprzętu budowlanego w niedalekiej okolicy i zdecydowałam się na skorzystanie z usług http://koparkaslask.pl/ . Szybko, sprawnie i terminowo za naprawdę przystępną cenę.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: domy z bali

Post autor: maskali »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://jakieokna.pl/
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: domy z bali

Post autor: maskali »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.budimar-gozdowo.pl/
ODPOWIEDZ