Elektryczny Rower Górski

O wszystkim i o niczym :)
Velodrom

Elektryczny Rower Górski

Post autor: Velodrom »

A co sądzicie o elektrycznych rowerach górskich? Niezłe EMTB znajdują się na https://iwobike.pl dużym atutem jest mocny silnik, który pozwala jeździć po prawie pionowych ścianach. Wiem, że trudno w to uwierzyć ale tak wygląda przyszłość!
Olgiierd

Re: Elektryczny Rower Górski

Post autor: Olgiierd »

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie roweru elektrycznego, skorzystaj z okazji, jaką daje marka Ecoride - https://pl.ecoride.com/ . Ich salon w Gdańsku oferuje możliwość darmowego przetestowania różnych modeli. To doskonała okazja, aby znaleźć rower, który idealnie spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.
Karol2

Re: Elektryczny Rower Górski

Post autor: Karol2 »

Cześć, miłośnicy jazdy po górach! Jakie są Wasze ulubione marki i modele rowerów górskich? Chciałbym poszukać promocji na rowery górskie Trek, Kross, Merida i Scott https://hotbikes.pl/kategoria/rowery/rowery-gorskie/. Jeśli macie jakieś ulubione sklepy lub strony internetowe, gdzie często można znaleźć te marki w promocyjnych cenach, to podzielcie się swoimi wskazówkami!
zuzula12

Re: Elektryczny Rower Górski

Post autor: zuzula12 »

Firma którą chcę wam polecić to https://silkon.com.pl/uslugi/przezwajan ... ktrycznych oni zajmują się naprawą, przezwajaniem i serwisem silników elektrycznych i nie tylko. Na stronie macie pełną ofertę to się zapoznacie. Warto znać takie sprawdzone firmy,
ODPOWIEDZ