Jaki kurier do opon

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
gepe
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Jaki kurier do opon

Post autor: gepe »

Potrzebuję wysłać 4 opony kurierem - jaką firmę wybrać? Pierwszy raz wysyłam tak dużą paczkę i zastanawiam się jaką firmę kurierską wybrać. Gdzie będzie najtaniej?
Awatar użytkownika
ner_fosol
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 6:06

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: ner_fosol »

Nie znam się, ale wygląda to solidnie. Chyba skorzystam z tego.
Człowiek, który kiedyś był dla mnie całym światem, o czym przekonałam się dopiero wtedy, gdy odszedł i nigdy nie wrócił.
Awatar użytkownika
crystal
Posty: 73
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: crystal »

Firm jest sporo i ciężko wskazać jedną konkretną. Najlepiej jakbyś po prostu poszukał informacje na ten temat. Tutaj https://www.oponykurierem.pl/bieznik-op ... j-rodzaje/ jest strona poświęcona usługom kurierskim które nastawione są na przesyłki opon, z pewnością wszystkiego się stąd dowiesz
aneczkaa

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: aneczkaa »

No to ja w planach mam tutaj https://alleopony24.pl/ zakupić sobie opony. Wiem, że naprawdę mają sprawdzone i można liczyć w razie co na fachowe doradztwo. Myślę, że warto się do nich zgłosić, bo według mnie znajdziecie tam coś naprawdę dobrego dla siebie.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: Jaki kurier do opon

Post autor: suzy »

Mówiąc o oponach, ostatnio zastanawiałem się, gdzie znaleźć nowe ogumienie. Znajomy polecił mi odwiedzenie strony autoopony.com, która oferuje imponujący wybór. Sprawdź sam i podziel się swoją opinią na temat ich oferty.
ODPOWIEDZ