Laboratorium jako biznes?

O wszystkim i o niczym :)
kimoś

Laboratorium jako biznes?

Post autor: kimoś »

Czy uważacie, że dobrym rozwiązaniem na biznes może być opcja "wypożyczania laboratorium" wynajmowania takiego lokalu z pełnym wyposażeniem? Mamy kilka pomieszczeń do zagospodarowania i właśnie w taki sposób chcielibyśmy to wykorzystać. Zamówilibyśmy podstawowe sprzęty laboratoryjne z https://sklep.bio-space.pl/produkty/spr ... jny,2,8293 i ewentualnie jakieś maszyny a reszta już ewentualnie we własnym zakresie dana firma niech się zaopatruje jak potrzebuje
Awatar użytkownika
sabka892
Posty: 55
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Laboratorium jako biznes?

Post autor: sabka892 »

Polski biznes to ważna sprawa.
Awatar użytkownika
granat
Posty: 38
Rejestracja: 27 sie 2019, 7:58

Re: Laboratorium jako biznes?

Post autor: granat »

Zawsze warto jeżeli ktoś się na właśnie takim biznesie zna . Na pewno przydadzą się do laboratorium https://itnes.pl/stacje-robocze/ na których laboranci będą mogli zapisywać wyniki badań które będą wprowadzać w system i przechowywać oraz odsyłać do klientów laboratoriom.
Oleńka

Re: Laboratorium jako biznes?

Post autor: Oleńka »

Według mnie laboratorium może być opłacalnym biznesem, z tym, że trzeba spełnić różnego rodzaju wymogi. Do tego również trzeba zapewnić w laboratorium odpowiednie wyposażenie - https://renggli.pl/pl/oferta/stoly-wagowe/ oraz specjalistyczny sprzęt. Dzięki temu zapewnione zostaną odpowiednie warunki pracy, które muszą być przede wszystkim w pełni bezpieczne dla pracowników.

second hand hurt
Zośka66

Re: Laboratorium jako biznes?

Post autor: Zośka66 »

Jeżeli szukacie wyposażenia do swojego laboratorium, to mogę polecić Wam sklep internetowy Reb. Niedawno kupiłam u nich wytwornicę tlenu eo2-30 https://reb.pl/sklep/eo2-30-generator-tlenu/ i kilka związków chemicznych. Bardzo szybko realizują zamówienia, co jest rzadkie w przypadku sklepów tego pokroju!
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Laboratorium jako biznes?

Post autor: momin44 »

Na pewno warto zainwestować w sprzęt wysokiej jakości, który w znacznym stopniu spełni wszelkie potrzeby i oczekiwania. Warto zatem wiedzieć na co się przygotować. Dzięki firmie https://www.uni-export.com.pl/spektrome ... iza-gazow/ masz szansę na najlepsze jakościowo rozłożenie sprzętowe, które spełni wszelkie potrzeby i oczekiwania. To wysoka jakość, na którą warto postawić.
margaretka

Re: Laboratorium jako biznes?

Post autor: margaretka »

Mnie się wydaje, że coś takiego miałoby sens. Ale oczywiście wszystko trzeba sobie przemyśleć itd. Co do wyposażenia, to mogę wam podpowiedzieć, że tutaj https://www.argenta.com.pl/Sprzety-labo ... i-koncowki możecie znaleźć wszelkie niezbędne artykuły. Czy to pipetki, próbówki, czy sprzęty laboratoryjny.
otwarciie

Re: Laboratorium jako biznes?

Post autor: otwarciie »

U mnie problem z biznesem polega na tym, że sama nie do końca wiem, jak to ogarnąć i co zrobić, żeby mi wszystko dobrze funkcjonowało. Na pewno chciałabym otworzyć coś nowego i dlatego sprawdzam sobie coś takiego jak https://mimookolicznosci.pl/pomysly-na-biznes/ . Jakoś trzeba zacząć.
ODPOWIEDZ