leasing auta dostawczego

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
danusia
Posty: 13
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:09

leasing auta dostawczego

Post autor: danusia »

Jestem ciekaw waszej opinii na temat firmy MotoFinansowanie, zamierzam skorzystać z leasingu auta dostawczego. Każda opinia dla mnie będzie bardzo cenna. Polecacie, może korzystaliście z ich oferty?
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: leasing auta dostawczego

Post autor: Migotka »

Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany wypożyczeniem takiego samochodu dostawczego, to polecam zapoznać się z ofertą wypożyczalni aut https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/. Jak widać mają we flocie zarówno mniejsze jak i większe auta dostawcze ;) Ceny nie są tam wysokie, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)
Żonkil

Re: leasing auta dostawczego

Post autor: Żonkil »

A sprawdzałeś oferty na stronie https://leasing.sos.pl/ ? Oferty aut są tam na prawdę ciekawe, w tym ofert aut dostawczych. Można sprawdzić oferty leasingowe i wybrać tą najkorzystniejszą. Bez problemu można dostać leasing auta na młodą firmę i to na prawdę na korzystnych warunkach.

nóżki regulowane do maszyn
DŻASTAA

Re: leasing auta dostawczego

Post autor: DŻASTAA »

W sumie myślałam nad tym, co zrobić i jak to ma wyglądać, ale dla mnie nie ma znaczenia, skąd jest leasing brany i na co ogólnie stawiamy. Jednak zamiana auta w leasingu mnie interesuje, bo bez tego nie będę mogła sama sobie poradzić , jeśli autko, które kupię, okaże się niestety niefajne i niedopasowane. No i ja mam nadzieję, że macie o tym jakieś info?
syśka

Re: leasing auta dostawczego

Post autor: syśka »

Może warto jednak zdecydować się na poleasingowe maszyny rolnicze? Ostatnio znalazłam https://leasing.sos.pl/blog/leasing-w-r ... ce-lesnej/ i powiem wam, że jak dla mnie oferta tutaj jest całkiem dobra, dodatkowo też obsługa fachowo podchodzi do klientów
Akura

Re: leasing auta dostawczego

Post autor: Akura »

Dla przedsiębiorstw, które nie chcą angażować dużych inwestycji w zakup samochodów dostawczych, opcja wynajmu przez https://bziuk.pl/ stanowi przystępną alternatywę. Wypożyczalnia oferuje pojazdy dostosowane do różnorodnych potrzeb logistycznych, co pozwala na optymalne zarządzanie zasobami bez konieczności utrzymywania własnej floty. Możliwość wyboru między krótko- a długoterminowym wynajmem daje dodatkową elastyczność, odpowiednią dla dynamicznie zmieniających się wymagań biznesowych.
ODPOWIEDZ