Liceum i technikum

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
Monte64
Posty: 86
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:13

Liceum i technikum

Post autor: Monte64 »

Znacie się na aranżacji takich placówek. Ja niekoniecznie, ale znalazłem ofertę https://mojebambino.pl/4833-liceum-technikum . Według mnie jest najlepsza w sieci. Mają bardzo korzystne ceny i szeroki zakres wyboru. Wszytko czego potrzebuje Twoja szkoła znajdziesz właśnie tam. Polecam bardzo serdecznie to rozwiązanie.
Można też trzymać się prawdy. Prawda bywa okrutna, a czasem bolesna, ale przynajmniej jest prawdą. Dzięki niej cała sprawa ma jakiś sens.
Awatar użytkownika
orchidea
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:42

Re: Liceum i technikum

Post autor: orchidea »

Czy są tu mamusie licealistów?? Szukam dla brata butów do garnituru . Już niedługo ma studniówkę, wcześniej trochę potrenuje na sylwestra. Wiadomo, że muszą być wygodne i eleganckie. Nie ukrywam również, że priorytetem jest klasyka chociaż nutka szaleństwa też by się przydała. Wszystkie propozycje sklepów mile widziane.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Liceum i technikum

Post autor: Migotka »

A czy wybierając liceum lub technikum dla siebie, bierzecie pod uwagę, na jakim poziomie jest tam nauka języków obcych? A może wolicie uczyć się języków dodatkowo? Widziałam, że Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje sporo ciekawych kursów językowych... Jej pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/, polecam się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
ajszyk
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2020, 15:06

Re: Liceum i technikum

Post autor: ajszyk »

A jaka ma byc aranzacja szkoly? Musi byc dostosowana do BHP i procedur ewakuacyjnych i tyle.
Awatar użytkownika
karola
Posty: 43
Rejestracja: 12 paź 2019, 9:38

Re: Liceum i technikum

Post autor: karola »

Moja córka teraz zaczyna naukę w liceum i zaczyna już powoli zaopatrzyła się w podręczniki do nauki. Z tego co wiem to znalazła super stronę gdzie takie pomoce naukowe zamówiła a mianowicie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era . Podręczniki te pochodzą z wydawnictwa " Nowa era "
Zośka

Re: Liceum i technikum

Post autor: Zośka »

Wybór szkoły, szczególnie nowej nie jest łatwy dla każdego. Dzięki https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... rekrutacja dowiedziałam się co krok po kroku muszę zrobić i co jest kluczowym elementem. Rekrutacja do liceum odbywa się na podstawie wyników egzaminu ósmoklasisty, a teraz te egzaminy są przełożone, warto się zagłębić w temat.
Miśko

Re: Liceum i technikum

Post autor: Miśko »

Tak to prawda co napisali poprzednicy, że w takich miejscach wyznaczenie drogi ewakuacji jest istotne i zarazem obligatoryjne. Jeśli kogoś ta tematyka interesuje to zachęcam do przeczytania wpisu http://www.minergo.pl/oznaczenie-drog-ewakuacyjnych/ gdzie bardzo fajnie zostało opisane oznaczenie dróg ewakuacyjnych.
ODPOWIEDZ