Qtera - czy warto kupić?

O wszystkim i o niczym :)
Róża

Qtera - czy warto kupić?

Post autor: Róża »

Hej!
Zamierzam do swojego gabinetu kosmetycznego wprowadzić nową usługę. Ma nią być, lifting twarzy. Oczywiście do tego celu potrzebne jest mi odpowiednie urządzenie. Zastanawiam się nad zakupem Qtera. Czy ktoś z was, miał z tym urządzeniem do czynienia?
Kaśka

Re: Qtera - czy warto kupić?

Post autor: Kaśka »

Qtera, to bardzo dobry wybór. Jeśli chcesz świadczyć usługę liftingu, to tylko na tym urządzeniu. Pod tym adresem - https://ifapro.pl/qtera-rf/, znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Trzymam kciuki, żebyś na brak klientek, nie narzekała. Powodzenia.
Maryśia

Re: Qtera - czy warto kupić?

Post autor: Maryśia »

Zgadzam się z Kaśką, qtera to świetne urządzenie z którego na pewno będziesz zadowolona zarówno Ty, jak i Twoje klientki. Koniecznie napisz do dystrybutora, który wie o tym urządzeniu najwięcej, dlatego odpowie na wszystkie Twoje pytania, które nie wątpliwie masz ;).
Łucja

Re: Qtera - czy warto kupić?

Post autor: Łucja »

Byłam na stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i urządzenie robi duże wrażenie. Jego parametry są na wysokim poziomie, a wygląd jest bardzo nowoczesny. Niedługo mam zamiar otworzyć stanowisko do liftingu twarzy i chyba zdecyduje się na Qtera, ponieważ jest bardzo wydajne.
Zośka

Re: Qtera - czy warto kupić?

Post autor: Zośka »

Wasze wypowiedzi bardzo mnie zainteresowały do tego, by spojrzeć na to urządzenie. Już od dłuższego czasu, szukam urządzenia do liftingu twarzy, ponieważ klientki się wręcz tego domagają :) Qtera wydaje się sprostać moim i klientek wymaganiom. Po weekendzie skonstatuje się z dystrybutorem.
ODPOWIEDZ