Sanitariat na budowę

O wszystkim i o niczym :)
jańette

Sanitariat na budowę

Post autor: jańette »

Stawiamy dom właśnie, jaki sanitariat powinnam zapewnić fachowcom w tym czasie? Na pewno toaleta bo nie ma nigdzie blisko ale coś jeszcze może? jeszcze żadna ekipa się nie pojawiła także nie mam jak zapytać.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 147
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Sanitariat na budowę

Post autor: sayhey »

Toaleta na budowę na pewno. Jak szukasz sprawdzonej firmy to zapoznaj się z ofertą https://wcserwis.pl/toaleta-na-budowe/ . Moim zdaniem lepszej nie zajdziesz. Sprawnie dostarczą i nie ma znaczenia lokalizacja. Mają oddziały w wielu miastach w kraju. Na budowę na pewno wystarczy wersja standardowa, można domówić tylko dodatkowe wyposażenie. Wiem, że umywalkę na pewno, ona się przydaje. A jakie koszty to będą to można się dowiedzieć na stronie. Zobacz koniecznie, ja bym śmiało bez obaw zamawiała. Na pewno toaleta będzie zadbana i w czasie jaki ustają to w takim na miejsce dostarczą. Poza tym także można zamówić ogrodzenie tymczasowe. Przydaje się często na budowie.
hańcia

Re: Sanitariat na budowę

Post autor: hańcia »

A ja jakoś nie pomyślałam, żeby coś takiego zapewnić. Czy to jest w mojej kwestii czy jednak budowlańców? Bo prawdę mówiąc, w ogóle o tym nie myślałam. Tak jestem pochłonięta wyborem projektu, że mi to umknęło. Takie https://www.mgprojekt.com.pl/wyjatkowy za to projekty to ja zdecydowanie oglądam. Może macie taki dom?
ODPOWIEDZ