skup nieruchomości z problemami

O wszystkim i o niczym :)
Zuźanna

skup nieruchomości z problemami

Post autor: Zuźanna »

Dzień dobry. Obiektem moich poszukiwań jest jak najlepszy skup nieruchomości z problemami Gdańsk. Nie może ich obchodzić stan lub poziom zadłużenia - to po pierwsze. Po drugie bardzo się spieszę, więc koniecznie zależy mi na gotówce od ręki. W razie potrzeb jestem tu dostępna, proszę pisać
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: skup nieruchomości z problemami

Post autor: madame »

Akurat moje mieszkanie, które ja sprzedawałam żadnych problemów nie miało i jak najbardziej udało mi się je całkiem sprawnie sprzedać. Jestem zdania, że bardzo fajnym pomysłem było skontaktowanie się z biurem nieruchomości https://bnonline.pl/ gdyż tak naprawdę to im udało się sprzedać to mieszkanie.
Wieśniak

Re: skup nieruchomości z problemami

Post autor: Wieśniak »

W sumie moje mieszkanie nigdy nie miało żadnych problemów, ale również zależało mi na tym, aby jak najszybciej je zbyć. W takich sytuacjach wiem dokładnie, że świetną sprawą był kontakt z firmą https://skupujemym.pl/ gdyż to właśnie oni bez problemów zajmują się skupowaniem nieruchomości.
nb2021ą

Re: skup nieruchomości z problemami

Post autor: nb2021ą »

Zarządzanie Nieruchomościami Andrzej Borowicz - firma z Lublina zajmująca się obsługą nieruchomości. Oferta w szczególności skierowana jest do: Spółdzielni Mieszkaniowych i Wspólnot Mieszkaniowych oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych jak i osób prywatnych
Wołek

Re: skup nieruchomości z problemami

Post autor: Wołek »

Czasami faktycznie tak się zdarza, że mamy nie lada problemy i nasza nieruchomość jest również obciążona przez wierzycieli. Myślę, że jednym z najlepszych pomysłów jest skontaktowanie się z biurem https://kupujemym.pl/ gdyż to oni skupują różnego rodzaju nieruchomości. Niewątpliwie najważniejszym atutem jest to, że cała płatność odbywa się w gotówce.
ODPOWIEDZ