spedycja

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
gepe
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

spedycja

Post autor: gepe »

Z jakich sprawdzonych firm spedycyjnych korzystacie? Szukam sprawdzonych namiarów (transport międzynarodowy) zarówno Europa jak i Azja. Kolejna rzecz to z jakiego rodzaju transportu najbardziej opłaca się korzystać - kolejowego, morskiego, drogowego czy lotniczego?
ludwika1

Re: spedycja

Post autor: ludwika1 »

Wszystko zależy od tego, co chcesz transportować. Myślę, że zaciekawić Cię może między innymi transport niskopodwoziowy poznań: https://kuta-autoserwis.pl/transport-niskopodwoziowy/ . Warto poczytać o tym, czym zajmuje się ta firma. Moim zdaniem warto mieć namiary na nich.
Melinda

Re: spedycja

Post autor: Melinda »

Szukam opinii o safewayfx2 ? Kolega mówi same dobrze rzeczy, ale chciałabym zebrać więcej opinii. Co najbardziej Wam się podoba w tym systemie? Informacje znalazłam na ich stronie https://safewayfx2.com/ i w sumie wydaje się to fajne rozwiązanie. Przede wszystkim poprawia bezpieczeństwo
artur047

Re: spedycja

Post autor: artur047 »

Ja korzystam z pomocy firmy spedycyjnej Magemar https://magemar.com.pl/, która oferuje profesjonalne podejście z zakresu usług transportowych, takich jak transport krajowy i międzynarodowy. Firma posiada super flotę i wszystkie pozwolenia na prowadzenie takiej działalności. Współpracuję z ta firmą już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że wato stawiać na jakość oraz profesjonalne rozwiązania, aby towar był naprawę dobrze zabezpieczony i przetransportowany.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: spedycja

Post autor: bowenmarsh »

Jeśli ktoś nadal poszukuje wysokiej jakości spedycji w atrakcyjnej cenie, zdecydowanie warto zerknąć na ofertę firmy https://symlog.eu/tabor/ . Przeszukałem rynek transportu do Chin, a ich oferta okazała się doskonała. Skontaktujcie się z nimi, a nie będziecie żałować.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 241
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: spedycja

Post autor: suzy »

W zasadzie, jeżeli chodzi o kwestię transportu, na rynku nie brakuje firm zajmujących się tym obszarem. Niemniej jednak, moim zdaniem, korzystne będzie skorzystanie z usług przedsiębiorstwa takiego jak https://www.translogis.pl/pl/ofr/spedycja-morska. Firma ta działa od wielu lat, oferując zarówno najwyższą jakość usług, jak i dysponując bogatym zestawem pojazdów.
ODPOWIEDZ