Szkoła rodzenia - jaka?

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Szkoła rodzenia - jaka?

Post autor: doria32 »

Niedługo rodzę. Przyznam szczerze, że trochę obawiam się tego momentu i chcę się przygotować jak najlepiej. Myślałam o zapisaniu się do szkoły rodzenia. Znalazłam ciekawą opcję na http://centrum-mam.pl/. Mają doświadczonych pracowników i położne pracujące w szpitalu. Wydaje mi się, że z takim doświadczeniem znają się na swojej pracy i rozwieją moje wątpliwości. Znacie tę szkołę? Polecacie?
Awatar użytkownika
peregrin
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:56

Re: Szkoła rodzenia - jaka?

Post autor: peregrin »

Całkiem dobra szkoła rodzenia to również prenalen ona jest za darmo, tylko się rejestrujecie i e-learning dostajecie online i się wszystkiego po kolei uczycie, w dodatku możecie korzystać z porad lekarzy na czacie. A na sam koniec dostajecie certyfikat ukończenia szkoły :)
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Szkoła rodzenia - jaka?

Post autor: Migotka »

Moim zdaniem przygotować trzeba się nie tylko do samego porodu, ale również do samej ciąży. Na stronie https://www.mustela.pl/mustela-blog/1-t ... darz-ciazy możecie sobie poczytać, jak będzie mniej więcej wyglądał pierwszy jej tydzień ;) Polecam wszystkim przyszłym mamom ;)
Awatar użytkownika
Krysia30
Posty: 152
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:28

Re: Szkoła rodzenia - jaka?

Post autor: Krysia30 »

A powiedzcie mi, jak sobie radziłyście z mdłościami podczas ciąży? Słyszałam o kropelkach Imbifem - https://imbifem.pl/, które podobno świetnie sobie radzą z uczuciem mdłości. Są one naturalne i na bazie imbiru, więc na pewno nie zaszkodzą. Można je przyjmować na samo, jak również rozpuścić w wodzie. Myślę, że to bardzo przydatne i może znacząco poprawić smaopoczucie i stan zdrowia.
ODPOWIEDZ