teatr

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
alusia
Posty: 83
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:55

teatr

Post autor: alusia »

Często bywacie w teatrze? Czy taka rozrywka was nie interesuje?
Awatar użytkownika
alusia
Posty: 83
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:55

Re: teatr

Post autor: alusia »

:)
Awatar użytkownika
dorotiss
Posty: 29
Rejestracja: 30 lip 2020, 23:52

Re: teatr

Post autor: dorotiss »

Ja tak od dwóch lat polubiłam teatr, bo to zupełnie inne przeżycia niż w kinie, tu emocje czuć całym ciałem. Na http://spotkaniakultur.com/ zawsze coś tam wypatrzę jak teraz na 19 września Trojanki. Doskonali aktorzy i wartościowe dialogi, to dość szybko przekonało mnie do zakupu biletu.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: teatr

Post autor: Bodzio12 »

Wszystkim czytającym chciałbym polecić stronę https://teatrkomedia.pl/ , gdzie znajdziecie Teatr Komedia w Warszawie. Jeżeli tak jak ja, lubicie spędzac wolny czas w teatrze, to na pewno będziecie zainteresowani ich spektaklami .
Awatar użytkownika
Maimola
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:44

Re: teatr

Post autor: Maimola »

Całkiem inna forma rozrywki niż kino, polecam przynajmniej raz do roku się wybrać. Myślę, że dobra komedia powinna każdemu się spodobać:) Sprawdźcie sobie bilety do teatrów, na zbliżające się koncerty na stronie https://biletyna.pl/koncert Mam nadzieje, że dalej będziemy mieli możliwość uczestniczyć w takich wydarzeniach.
cząs

Re: teatr

Post autor: cząs »

Czasem warto się gdzieś wybrać, ja nie powiem, że nie, ale wydaje mi się, że również ważne jest to, żeby przede wszystkim dobierać odpowiednie działania do budżetu. I tutaj https://scandinavia.com.pl/jak-oszczedzac-na-rozrywce/ macie ogólnie ciekawy sposób na to, jak zrobić, żeby nie płacić dużo za rozrywkę, ale się nią w pełni cieszyć.
Włodek

Re: teatr

Post autor: Włodek »

Tak na dobrą sprawę jeśli chodzi o teatr to ja jeśli mam okazję to również bardzo chętnie uczęszczam w takie miejsca. Muszę przyznać, że doskonałym miejscem jest teatr komedia https://teatrkomedia.pl/ gdzie właśnie najczęściej zaglądam. Tym bardziej, że właśnie tam bez problemów znajdę ciekawy repertuar.
ODPOWIEDZ