Tłumaczenia

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 296
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Tłumaczenia

Post autor: diorka »

Nie wiem jak wy, ale ja uważam że, tłumaczenia online są znacznie wygodniejsze. Teraz jest naprawdę mnóstwo firm oferujących tłumaczenia prze internet np dogadamycie.pl Sprawdźcie ich ofertę, posiada w swojej ofercie możliwość tłumaczenia tekstów na różne języki świata a nawet oferuje profesjonalne tłumaczenia przysięgłe.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Tłumaczenia

Post autor: bowenmarsh »

Ja z kolei potrzebuje tłumaczenia w języku angielskim i liczę na Was, że mi pomożecie. Szukam biura, które szybko wykona mi tłumaczenie kilkunastu dokumentów, które liczą po kilka stron każde. Nie musi być to biuro stacjonarne, mogę podesłać dokumenty w formie elektronicznej. Pomożecie? Ja znalazłam takie biuro : http://www.kolodziej-albion.com.pl/nauczanie/dorosli i własnie zastawiam się czy skorzystać z ich oferty.
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 265
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Re: Tłumaczenia

Post autor: agacia »

Najłatwiej w sumie poszukać wśród oferty biur tłumaczeń. Te zrzeszają przeróżnych tłumaczy więc zapewne też znajdziecie u nich usługi tłumaczenia ustnego :) Znam nawet jedno biuro, które ma w ofercie takie tłumaczenie. Jest to tłumacz w Opolu - sprawdźcie ich oferte.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Tłumaczenia

Post autor: Bodzio12 »

Tłumaczenia stron internetowych, tłumaczenia medyczne, techniczne i inne. To wszystko oferuje firma https://plaintext.pl/. zapraszam na https://plaintext.pl/koniecznie zajrzyjcie tam macie wszystkie potrzebne informacje oraz kontakt do nich. Można od razu wysłać wiadomość.
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 52
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:15

Re: Tłumaczenia

Post autor: Marek22 »

Jeśli szukasz tłumacza który pomoże twojej firmie z pismami prawniczymi które mają zostać wysłane za granicę to wiedz że osoba która tutaj pracuje na pewno profesjonalnie się zajmie tym tematem. Polecam bardzo każdemu Cena zależy od ilości stron oraz czasu realizacji. Polecam stronę https://turbotlumaczenia.pl
Awatar użytkownika
Dejna
Posty: 66
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:37

Re: Tłumaczenia

Post autor: Dejna »

To fakt, że najlepiej szukać pomocy w przekładzie tekstu w biurach tłumaczeń. Tutaj znajdziecie informacje o ofercie biura Tłumaczalnia, które zajmuje się przekładami z języka rosyjskiego i ukraińskiego. Tłumaczenia wykonuje tłumacz przysięgły co sprawia, że są one bezbłędne i merytoryczne. Na stronie znajdziecie szczegółową ofertę.
Awatar użytkownika
Plesska
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Tłumaczenia

Post autor: Plesska »

Zdecydowanie najlepiej będzie postawić na biura tłumaczeń. Takie firmy jak http://www.verbo.com.pl kompleksowo pomagają przy tego typu usługach. W firmie Verbo znajdzicie między innymi tłumaczenia medyczne, prawne, techniczne i wiele innych rodzajów.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Tłumaczenia

Post autor: Migotka »

Ja z kolei jestem takiego zdania, że tłumaczenia najlepiej robić sobie samodzielnie. Żeby nauczyć się języka obcego, na przykład angielskiego, wystarczy zapisać się na jakiś kurs językowy, na przykład https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych. Polecam, to będzie się Wam dużo bardziej opłacało.

drukarka skaner kopiarka hp b110a fv
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 245
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: Tłumaczenia

Post autor: suzy »

Ja z kolei potrzebuje tłumaczenia w języku angielskim i liczę na Was, że mi pomożecie. Szukam biura, które szybko wykona mi tłumaczenie kilkunastu dokumentów, które liczą po kilka stron każde. Nie musi być to biuro stacjonarne, mogę podesłać dokumenty w formie elektronicznej. Pomożecie? Ja znalazłam takie biuro : https://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-naukowe i własnie zastawiam się czy skorzystać z ich oferty.
Awatar użytkownika
Queash
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:27

Re: Tłumaczenia

Post autor: Queash »

Słuchajcie, jeśli kogoś z was interesują profesjonalne usługi takiej osoby jak tłumacz przysięgły języka angielskiego, polecam wam zajrzeć na stronę dogadamycie.pl. Znajdziecie tutaj możliwość współpracy z bardzo doświadczonymi tłumaczami i według mnie warto z nimi współpracować, ponieważ wiele osób wystawia im na prawde pozytywne opinie
Awatar użytkownika
Maimola
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:44

Re: Tłumaczenia

Post autor: Maimola »

Ja jakbym szukała pomocy przy tłumaczeniach to zdecydowałabym się na biura tłumaczeń. W takich firmach jak http://www.sct-tlumaczenia.pl można liczyć na kompleksową pomoc, na pewno świetnie sprawdzą się w przypadku tłumaczeń technicznych, medycznych, przysięgłych i wielu innych

dermatolog myślenice prywatnie
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Tłumaczenia

Post autor: muzina »

Dokładnie, też tak uważam. Dla mnie takie biuro to jedyne rozsądne wyjście. Tłumaczenie zwłaszcza jakichś ważnych dokumentów musi być rzetelne, dokładne i zachowany musi zostać kontekst. Oddając tłumaczenie w takie miejsce mamy pewność, że profesjonaliści tam pracujący właśnie tak je przetłumaczą. Absolutnie nie korzystałabym z pomocy osób oferujących się w internecie, bo tych nie mam możliwości zweryfikować. Ja ostatnio ciekawy blog o tłumaczeniach znalazłam na stronie https://www.lingcenter.pl . Z tamtejszych artykułów odwiedziłam się wielu interesujących i przydatnych rzeczy.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:50

Re: Tłumaczenia

Post autor: sophia »

Najważniejsze jest to, aby trafić na rzetelnego tłumacza, który logicznie i sensownie, bez żadnych błędów przeprowadzi tłumaczenie danego tekstu. Dlatego moim zdaniem najlepiej jest postawić na biuro tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-dokumentow/ , które składa się z samych specjalistów, które mają bogatą wiedzę oraz doświadczenie. Oni oferują tłumaczenie dokumentów zwykłych, jak i przeprowadzają tłumaczenia przysięgłe.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Tłumaczenia

Post autor: Bodzio12 »

Jeżeli szukacie pomocy przy tłumaczeniu dokumentów to osobiscie polecam biuro tłumaczeń katowice . Szczegóły ich oferty znajdziecie na stronie głownej, gdzie poznacie ceny oraz języki tłumaczen. Polecam serdeczenie zainteresowanym .
Awatar użytkownika
rozka3
Posty: 216
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:43

Re: Tłumaczenia

Post autor: rozka3 »

Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl jest strona biura, które zajmuje się tłumaczeniami ustnymi oraz pisemnymi. Mają szeroki zakres usług. Poza tym na stronie jest blog, gdzie znajdziecie wiele przydatnych informacji, jeśli chodzi o tłumaczenia oraz ich wykorzystanie.
Awatar użytkownika
Queash
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:27

Re: Tłumaczenia

Post autor: Queash »

Od siebie dodam tylko, że jeśli ktoś z was będzie potrzebował przetłumaczyć jakieś dokumenty samochodowe, warto będzie zajrzeć do tego dogadamycie.pl biura tłumaczeń. mają oni w tym zakresie spore doświadczenie i na pewno będziecie zadowoleni z ich usług
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Tłumaczenia

Post autor: Sylwia88 »

Jeśli prowadzicie biuro tłumaczeń, to na pewno często wykorzystujecie dropboxa do przechowywania i udostępniania dokumentów. Jednakże nie wielu z Was wie, jakie wiążą się z tym ryzyka, dlatego polecam zajrzeć na https://fordata.pl/data-room-vs-dropbox/, gdzie znajdziecie porównanie między virtual data room, a dropboxem.
Awatar użytkownika
Plesska
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Tłumaczenia

Post autor: Plesska »

Samemu na pewno ciężko jest to dobrze zrobić, też nie ma co bazować na translatorze z internetu... Po prostu ktoś kto się na tym zna musi przeczytać i dokładnie przetłumaczyć tekst zgodnie z jego sensem. Dlatego też biuro tłumaczeń Gdynia to bardzo dobre miejsce na szukanie pomocy przy tłumaczeniach.
wał

Re: Tłumaczenia

Post autor: wał »

Na rynku jest mało solidnych, więc mogą wykonać tłumaczenie źle, bądź nie wyrobić się w czasie. Są firmy, jak na przykład ta: http://www.tlumaczenia-gk.pl/ , które powinny pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego tłumacza. Właśnie dlatego polecam zajrzeć na tą stronę :)
tłumaczykff75

Re: Tłumaczenia

Post autor: tłumaczykff75 »

Jeśli szukasz najlepszego tłumacza który pomoże twojej firmie z pismami prawniczymi które mają zostać wysłane za granicę to wiedz że osoba która tutaj pracuje na pewno profesjonalnie się zajmie tym tematem. Polecam bardzo każdemu Cena zależy od ilości stron oraz czasu realizacji. Polecam stronę tłumacz przysięgły francuski
Łucja

Re: Tłumaczenia

Post autor: Łucja »

Koniecznie zobaczcie na tłumacz języka angielskiego online warto wybrać taką opcję tłumaczenia. Doświadczeni ludzie którzy pracują cały czas i naprawdę szybko odpowiadają na zgłoszenia. Dodatkowo mają bardzo atrakcyjne ceny.

papieros bez nikotyny
Żaneta

Re: Tłumaczenia

Post autor: Żaneta »

Chciałabym wam polecić turbotlumaczenia.pl to tutaj jest oferta biura tłumaczeń online. Moim zdaniem takie internetowe biuro tłumaczeń jest: wygodne, intuicyjne. Oni oferują przekłady w języku angielskim, francuskim, rosyjskim i niemieckim. Ja korzystałam i jestem zadowolona z jakości tłumaczenia i z tego że tak szybko je otrzymałam.
A.Łodyga

Re: Tłumaczenia

Post autor: A.Łodyga »

Chcąc przetłumaczyć dokument bądź jakikolwiek inny rodzaj tekstu, nierzadko stajemy przed wyborem, jak to zrobić. Skorzystać z usług biura tłumaczeń czy może na własną rękę szukać tłumacza freelancera? Jeśli masz wątpliwości zobaczhttps://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... ego-,12824 czym różni się tłumacz przysięgły od zwykłego.
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Tłumaczenia

Post autor: muzina »

W kwestii przekładów warto postawić na odpowiednią firmę, która się tłumaczeniem zajmuje. W przypadku mojej firmy raz w tygodniu potrzebne są tłumaczenia symultaniczne i wtedy biuro tłumaczeń https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ nam pomaga. Podczas gdy kontaktujemy się z zagranicznymi partnerami z Włoch musimy mieć wsparcie takiej osoby bo sami nie dalibyśmy rady podjąć jakichkolwiek negocjacji bez znajomości języka. Usługa jest tania i naprawdę warto z niej skorzystać, szczególnie gdy mamy firmę.
Grażyna

Re: Tłumaczenia

Post autor: Grażyna »

Jeśli potrzebujecie profesjonalnego tłumaczenia to zobaczcie na stronę https://www.tlumaczniemcy.pl/ to doświadczona i profesjonalna tłumaczka języka niemieckiego. Zajmuje się między innymi kompleksowym wypełnianiem dokumentów w sprawach urzędowych, pomocą w znalezieniu pracy w Niemczech czy prowadzeniem rozmów telefonicznych, pisaniem listów.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: Tłumaczenia

Post autor: maskali »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.belingua.pl/krs-tlumaczenia/
Bożyciel

Re: Tłumaczenia

Post autor: Bożyciel »

W momencie gdy korzystamy z oferty tłumaczeń to ja także jestem zdania, że warto jest wiedzieć czy dane teksty zostały poprawnie przetłumaczone. Właśnie dlatego korekta przez native speakera jest ważna. Muszę przyznać, ze jak przeczytałem artykuł https://www.terazbiznes.pl/news/6133/dl ... e-speakera to mi to wiele wytłumaczyło.
łapek

Re: Tłumaczenia

Post autor: łapek »

Jeśli chodzi o precyzyjne tłumaczenia medyczne z angielskiego, to jest sporo aspektów, na które warto zwrócić uwagę. Na tej stronie internetowej :https://exlege-podatki.pl/jak-poprawic- ... gielskich/ znajdziecie sporo pomocnych informacji, które pomogą wam w znalezieniu odpowiedniej firmy, która pomoże wam z tego typu tłumaczeniami w dobrej cenie i precyzyjnie.
Gazier

Re: Tłumaczenia

Post autor: Gazier »

Jakiś czas temu korzystałem z usługi biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zachwycony rezultatami. https://lidaria.pl/ to team doświadczonych tłumaczy, jacy znakomicie radzą sobie z różnymi językami i dziedzinami tematycznymi. Ich szybkość, staranność i profesjonalizm zasługują na najwyższe pochwały. Nie tylko zapewniają najwyższą jakość tłumaczeń, ale także świetną obsługę klienta i konkurencyjne ceny. Bez wahania polecam każdemu, kto poszukuje solidnego biura tłumaczeń.
dotti88

Re: Tłumaczenia

Post autor: dotti88 »

A czy ktoś z was może korzystał już z usług https://tlumacz-in.pl ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy skorzystać z ich usług? Z tego co się dowiedziałam oferują oni w pełni profesjonalne tłumaczenia przysięgłe w korzystnej cenie. Co możecie napisać mi więcej?
ODPOWIEDZ