Toalety przenośne na działkę

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
urszulka
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2020, 23:09

Toalety przenośne na działkę

Post autor: urszulka »

Gdzie wynajmę taką toaletę? Myślałam że tylko w lato będziemy na działkę jeździć na chwilę ale dzieciom się tak podoba że na cały czas bym chciała postawić, przynajmniej do mrozów.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 147
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Toalety przenośne na działkę

Post autor: sayhey »

Wc na działkę musi być jak jeździcie regularnie, jak najbardziej rozumiem. Teraz te działki są jedna przy drugiej, nie ma możliwości by inaczej załatwiać potrzeby fizjologiczne. A jak są dzieci to one przecież co chwilę potrzebują. Można i na 7 dni taką wc na działkę wynająć, zobacz na ofertę https://wcserwis.pl/toaleta-na-dzialke/ . Mają najlepsze toalety na rynku i obsługują całą Polskę. Dowiozą Ci i będą regularnie serwisować. Cena nie będzie wysoka moim zdaniem jak na komfort jaki będziecie posiadać przebywając na swojej działce. Jakość toalety też na pewno sprosta wymaganiom.
iguśka547

Re: Toalety przenośne na działkę

Post autor: iguśka547 »

Własnie na tej stronie jest to co szukacie https://www.toalety.pl/ a same wynajem ekologicznych przenośnych kabin WC.Fajna firma gdzie jest to co szukacie __________________________________________________________________________________________________________
lotką

Re: Toalety przenośne na działkę

Post autor: lotką »

W sumie to nie jest wcale takie dziwne, że próbujemy takich rozwiązań. Mimo wszystko należy skupić się na opcjach, które dają nam najwięcej. Sama doskonale wiem, że przepisy są trudne, a toaleta na działkę by mi się przydała. Dlatego szukam fachowców, którzy mi w tym względzie pomogą. Może coś się uda zrobić, żeby było dobrze.
ODPOWIEDZ