Transport perfum

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
Lucynka
Posty: 14
Rejestracja: 28 sty 2019, 9:53

Transport perfum

Post autor: Lucynka »

Hej wszystkim :) Od dawna zajmuję się produkcją perfum i będę rozszerzać swoją działalność na kraje graniczące z Polską. Zastanawiam się nad tym jak najlepiej zabezpieczyć perfumy podczas transportu. Będę korzystać z usług firmy transportowej http://rras.pl/ i wiem, że posiadają dużo doświadczenia i dbają o bezpieczeństwo towaru ale i tak chciałabym zadbać o dobre zabezpieczenie towaru. Co polecacie? Folia bąbelkowa wystarczy?
Awatar użytkownika
Sopelek
Posty: 39
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:39

Re: Transport perfum

Post autor: Sopelek »

Lucynka pisze: ↑28 sty 2019, 10:03 Hej wszystkim :) Od dawna zajmuję się produkcją perfum i będę rozszerzać swoją działalność na kraje graniczące z Polską. Zastanawiam się nad tym jak najlepiej zabezpieczyć perfumy podczas transportu. Będę korzystać z usług firmy transportowej http://rras.pl/ i wiem, że posiadają dużo doświadczenia i dbają o bezpieczeństwo towaru ale i tak chciałabym zadbać o dobre zabezpieczenie towaru. Co polecacie? Folia bąbelkowa wystarczy?
Myślę, że to zależy jaką drogą będzie transportowany towar. Jeśli będzie transportowany drogą morską to najlepiej dodatkowo zabezpiecz je przed wilgocią. Jeśli drogą lądową, to myślę, że gruba folia bąbelkowa powinna wystarczyć. Ale najlepiej zapytaj RRAS co by Ci polecili.
Awatar użytkownika
crystal
Posty: 73
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Transport perfum

Post autor: crystal »

Możesz mieć pewność, że towar będzie bezpieczny jeśli skorzystasz z https://pfc24.pl/ . To firma, której specjalnością jest spedycja drogowa, kolejowa, lotnicza oraz morska na terenie całego świata. Świadczy usługi na najwyższym poziomie
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Transport perfum

Post autor: Sylwia88 »

Transport perfum na pewno musi odbywać się w odpowiedni sposób, więc warto skorzystać z usług firmy transportowej, która na rzeczy się zna. Osobiście mogę polecić Ci firmę https://pks-sa.com/, która specjalizuje się m.in. w transporcie drobnicowym, ale nie tylko. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, firma przygotowana jest na transport praktycznie wszystkiego.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 206
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Transport perfum

Post autor: Agnes »

Jest to bardzo delikatny towar więc potrzeba tutaj odpowiedniego podejścia. Polecam kontakt z Magemar https://magemar.com.pl/ Oni dostosowują kwestie przewozu i całej logistyki do potrzeb danej firmy. Organizują transport morski oraz lądowy.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: Transport perfum

Post autor: maskali »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://www.koptech.com.pl/transport-maszyn/
ODPOWIEDZ