własna firma

O wszystkim i o niczym :)
gość

własna firma

Post autor: gość »

Myślę nad otworzeniem własnej firmy i nie ukrywam, że chodzi mi po głowie szkoła językowa. Dość dużo czytałem o niej i może faktycznie coś z tego wyjść. Ale chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat czy jest to opłacalne, czy będę mieś dużo klientów no i ogólnie :) Czekam :)
Awatar użytkownika
jankowski
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:51

Re: własna firma

Post autor: jankowski »

Klientów zawsze na to będzie, bo za kilka lat angielski będzie już w pełni powszechnym językiem. Tu warto skorzystać jak ja z opcji franczyzy, gdzie otrzymuje się duże wsparcie i ogrom porad. A przy pierwszym tego typu biznesie to nieoceniona pomoc http://www.wlasnybiznes.eu/ile-kosztuje ... -jezykowej .
Awatar użytkownika
saska
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:14

Re: własna firma

Post autor: saska »

prowadząc swój wlasny biznes nalezy pamietac o korzystaniu z pomocy fachowców, profesjonalistów. Czesto jest tak, ze majac firme, nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wyglada ochrona patentowa https://eupatent.pl/uslugi/naruszenie-praw/ Ta kancelaria bardzo mi pomogla, jak dowiedzialam sie, ze ktos korzysta z zarejestrowanego przeze mnie znaku towartowego
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: własna firma

Post autor: madame »

Ogólnie jeśli już prowadzimy własną firmę to przede wszystkim starajmy się robić to jak najlepiej. Ja jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest również czytanie ciekawych informacji na blogu https://www.gamfi.com/blog/ gdzie raczej bez większego problemu będziemy znali niektóre metody sprawdzające się w każdej branży.
Władek

Re: własna firma

Post autor: Władek »

Na pewno podczas prowadzenia małej czy dużej firmy trzeba być zaznajomionym z prawem gospodarczym. Można także zatrudnić kancelarię adwokacką, która zajmie się tymi kwestiami prawnymi w naszej firmie. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic świetnie nadaje się do tego.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: własna firma

Post autor: momin44 »

To co każda firma budowlana powinna mieć to przede wszystkim dobry sprzęt. To podstawa, aby ludzie zajmujący się swoją praca, moli mieć pewność, że wykonują swoje zadania możliwe jak najlepiej. Zachęcam zatem do sprawdzenia oferty www.instant.com.pl/pl/categories/podnos ... em-bocznym na podnośniki teleskopowe, a także inne produkty, które na pewno będą doskonałym rozwiązaniem.
Bożek998

Re: własna firma

Post autor: Bożek998 »

Jeżeli chodzi o prowadzenie własnego biznesu to warto zainteresować sie jak najwcześniej tematem "od czego zacząć". Prowadzenie własnej firmy to nie łatwa sprawa i warto podpytać specjalistów jak działać. Polecam zajrzeć na stronę https://edoradca.pl/fundusze-unijne-na-lata-2021-2027/ i tu dowiedzieć się z różnych ciekawych artykułów co jak wygląda;)
Awatar użytkownika
bordek
Posty: 73
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:59

Re: własna firma

Post autor: bordek »

Prowadzenie własnej firmy jest dużym wyzwaniem i odpowiedzialnością. Wiadomo, że tworzą taką przede wszystkim ludzie z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Są odpowiednie działy, które taką rekrutacją się zajmują. Warto wiedzieć jakie są cechy współczesnych narzędzi rekrutacyjnych w skrócie żeby wiedzieć z jakich najlepiej korzystać. W sumie taka wiedza będzie przydatna nie tylko dla pracodawcy, rekruterów, ale też przyszłych pracowników, którzy będą się mogli odpowiednio przygotować.
jaśka

Re: własna firma

Post autor: jaśka »

Osobiście używam systemu https://www.oscbr.pl/ . Bardzo mi ułatwił zarządzanie moją firmą, dzięki niemu mam łatwy kontakt z klientami. Posiada również zabezpieczenie przed błędami i mandatami co jest mega ważne. Ogólnie to nie mam z nim żadnych problemów
Martuś

Re: własna firma

Post autor: Martuś »

Jeśli poszukujecie doradztwa w zakresie doradztwa personalnego to polecam spojrzeć na szeroką ofertę firmy https://hrk.pl . Ponad 20-letnie funkcjonowanie firmy w branży, pozwala jej na precyzyjne zaspokajanie potrzeb klientów oraz elastyczne podejście do nich.
miłosz

Re: własna firma

Post autor: miłosz »

Ostatnio koleżanka powiedziała mi, że wykonała w swojej firmie oczyszczenie instalacji wodnej. Przyznam szczerze, że mnie to zainteresowało i stwierdziłam, że poczytam na ten temat trochę więcej. Na stronie tej firmy https://www.hydrochemia.pl/czyszczenie- ... nstalacji/ udało mi się znaleźć kilka ciekawych informacji na ten temat. Postanowiłam skorzystać z ich usług przy najbliższej okazji. Polecam i wam to zrobić.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: własna firma

Post autor: Sylwia88 »

Każdy, kto prowadzi własną firmę i zatrudnia pracowników powinien zerknąć sobie tutaj https://takeafruit.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawa propozycja, jeśli chodzi o dostawy owoców. Można się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Oferta jest bardzo konkretna.
Awatar użytkownika
morale
Posty: 107
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: własna firma

Post autor: morale »

Jeśli macie własną firmę nawet niewielką i zastanawiacie się w jaki sposób ją rozwinąć i powiększyć zyski to warto rozważyć punkt kurierski . Aby go otworzyć nie wymagana jest żadna inwestycja finansowa, jedyne co trzeba mieć to lokal gdzie będzie przyjmować się paczki
sajco

Re: własna firma

Post autor: sajco »

Może jakaś pizzeria albo kebab. Tylko z pizzerią jest ten problem, że z reguły potrzebny jest większy lokal, a co za tym idzie droższa adaptacja. Z kolei kebabów jest dużo ale można je prowadzić nawet jako typowy foodtrack. Jedyne co widziałem dzialające w ten sposób do Bafra Kebab.
Awatar użytkownika
alea
Posty: 49
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:32

Re: własna firma

Post autor: alea »

A jaki sposób przechowujecie swoje dane? Jeśli w chmurze, to myślę, że warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://fordata.pl/przechowywanie-danyc ... wo-plikow/ . Jest tam bowiem wiele praktycznych i ważnych informacji na temat bezpieczeństwa plików. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i poczytać, bo taka wiedza na pewno się przyda. Trzeba bowiem swoje dane naprawdę dobrze zabezpieczyć, aby nie dostały się w niepowołane ręce.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 245
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: własna firma

Post autor: suzy »

Witam. Jeśli szukasz rzetelnego laboratorium do badania różnorodnych wyrobów, to ta firma predom.com.pl ma zdecydowanie najlepszą ofertę w tym zakresie. Myślę, że warto się z nimi skontaktować, ponieważ mają świetnych fachowców, którzy mogą wystawić odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Na pewno nie zawiedziecie się na ich usługach.
uulkka

Re: własna firma

Post autor: uulkka »

W swoich działaniach biznesowych, nie oszukuj i nie wprowadzaj klientów w błąd. Działaj zgodnie z zasadami etycznymi i spraw, aby twoje praktyki były transparentne. To podstawa by budować zaufanie do firmy u swoich kientów. Tutaj https://noweinfo.pl/w-jaki-sposob-buduj ... -do-firmy/ możecie szerzej poczytać na ten temat.
mirosłww

Re: własna firma

Post autor: mirosłww »

Prowadząc własny e-sklep trzeba pamiętać, że seniorzy stanowią istotną grupę klientów, którzy mogą być zainteresowani zakupami online, ale obawiają się różnych aspektów. Na stronie https://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/ja ... nosci.html znajdziecie przydatne porady, jak skutecznie zachęcić starsze osoby do robienia zakupów w sieci i płacenia za nie online. Warto pamiętać, że takie zakupy mogą być znacznym udogodnieniem dla naszych babć i dziadków, dlatego warto podjąć wysiłek, aby przekonać ich do korzystania z tej wygodnej formy zakupów. Z wiekiem przecież zakupy stacjonarne mogą stanowić niemały problem, chociażby przez utrudnioną u wielu seniorów mobilność.
issa3

Re: własna firma

Post autor: issa3 »

Istnieje wiele aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę, prowadząc własny biznes i budując wizerunek firmy. Polecam przeczytać interesujący artykuł na stronie https://trzemeszno24.info/5-rzeczy-ktor ... jej-firmy/, który omawia tę tematykę. Kluczową sprawą jest sprawnie funkcjonująca i estetyczna strona internetowa. Ważne jest również zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz gromadzenie pozytywnych opinii i rekomendacji o firmie.
obermuller

Re: własna firma

Post autor: obermuller »

Ja jak teraz mam własną firmę kilka lat to nie mam za wiele czasu na zatrudnianie nowych pracowników a ich potrzebuję. Widziałem tutaj https://leasingteam.pl/ że oni oferują zatrudnianie i mogą mnie z tego odciążyć i chyba to będzie najlepsze rozwiązanie. Co sądzicie?
Jihnnn

Re: własna firma

Post autor: Jihnnn »

Sklepy internetowe coraz częściej funkcjonują w ramach strategii wielokanałowej, która łączy sprzedaż online z fizycznymi punktami sprzedaży. Omnichannel pozwala klientom na płynne przechodzenie między różnymi kanałami zakupowymi (online i offline), zapewniając spójne i zintegrowane doświadczenie zakupowe. Tutaj https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/n ... mmerce/u9y możecie na ten temat poczytać.
jagoda11

Re: własna firma

Post autor: jagoda11 »

Jeśli mowa o firmie, warto zastanowić się nad wyposażeniem biura. W biurze koniecznie musi znaleźć się skaner i drukarka, niszczarka dokumentów. Takie sprzęty są nam niezbędne do pracy. Nie powinniśmy zapominać także o tonerach do drukarek, beż których praca na tych urządzeniach nie będzie możliwa. Tutaj https://print24.com.pl możesz sprawdzić ofertę na tego typu produkty.
Elizka21

Re: własna firma

Post autor: Elizka21 »

Z pewnością jak własny biznes to będziesz potrzebować pomocy w temacie księgowości, ze swojej strony mogę polecić ci aforti ac w którym otrzymasz niesamowite wsparcie nawet w zakresie kadrowo-płacowym
Blazeej

Re: własna firma

Post autor: Blazeej »

Po wdrożeniu outsourcingu IT, nie można przestawać dbać o jego jakość. Jak to zrobić skutecznie? Artykuł omawia znaczenie ustalenia wspólnych wskaźników efektywności i regularnego ich monitorowania, aby upewnić się, że cele są realizowane. Szersze informacje w tym temacie znajdziecie tutaj https://swidnica24.pl/2023/06/zarzadzan ... -w-firmie/ , przeczytajcie artykuł.
aśkaa

Re: własna firma

Post autor: aśkaa »

Myślę, że mogą wam się też jednak spodobać przydatne certyfikaty . Nie tak dawno natrafiłam na tą stronę i widziałam, że dostępnych jest tutaj bardzo wiele przydatnych informacji na ten temat.
Józek 43

Re: własna firma

Post autor: Józek 43 »

Dzień dobry! Jestem zainteresowany budową studni głębinowej w Wiśle https://hydroodwiert.pl/studnie-glebinowe/wisla/ i poszukuję rzetelnej firmy, która zajmuje się tego rodzaju pracami. Czy ktoś może polecić mi taką firmę lub podzielić się swoimi doświadczeniami z nią? Liczę na waszą pomoc!
Celina 40

Re: własna firma

Post autor: Celina 40 »

Dzień dobry! Jesteśmy zainteresowani wykopaniem studni głębinowej w okolicach Szczyrku https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/szczyrk/ . Chcielibyśmy dowiedzieć się, czy ktoś z Was miał dobre doświadczenia z firmą zajmującą się budową studni głębinowych w tej okolicy? Chcemy mieć pewność, że nasza woda będzie czysta i zdrowa.
petuniaa

Re: własna firma

Post autor: petuniaa »

Prowadząc firmę to o wiele aspektów trzeba zadbać. Ja przykładowo teraz doszłam do wniosku, że postawię na firmę Arabeska i
kupię do siebie gabloty wolnostojące. To doskonałe rozwiązanie do przekazywania informacji poszczególnym osobom.
Buska65

Re: własna firma

Post autor: Buska65 »

Myślę, że każdy przedsiębiorca ucieszy się z namiarów na dobrego brokera kurierskiego. Pod adresem: https://www.sendit.pl/oferta/palety-polpalety jest oferta paletowa od Sendit. Mają konkurencyjne ceny i szeroki wybór rodzajów przesyłek, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do firmy.
dariaa

Re: własna firma

Post autor: dariaa »

Jak dla mnie oferta jaką jest mercedes leasing wydaje się być niezwykle korzystna. Co więcej, podobno świadczone przez nią usługi cechują się wysoką jakością, więc może to będzie dobry wybór
Ralfik

Re: własna firma

Post autor: Ralfik »

Trzeba dobrze zabezpieczyć swój dom, a także firmę i na pewno takie zadanie koniecznie należy powierzyć firmie, która ma w tym doświadczenie. Specjaliści z agencja ochrony w Katowicach https://ezt.pl/firma-ochroniarska-katowice/ solidnie zabezpieczą nasz dom czy firmą, co będzie dobrym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: własna firma

Post autor: bowenmarsh »

Jeśli chodzi o moją firmę, to ja staram się codziennie poprawiać jakość. W tej chwili zastanawiam się nad instalacją takowych ekranów https://m4b.com/en/digital-signage/ które pozwoliłyby mi wyświetlać dowolne treści w moim salonie. Jeśli lubicie takie technologie, to moim zdaniem warto abyście i wy sprawdzili, co mają na tej stronie.
żurek

Re: własna firma

Post autor: żurek »

Gdybym mogła doradzić coś od siebie, uważam, że firma https://www.corrimex.pl/wyposazenie-sta ... -paliwowe/ oferuje bardzo interesujące rozwiązania w zakresie wyposażenia stacji paliw oraz myjni samochodowych. Jeżeli do tej pory nie mieliście z nimi kontaktu, polecam zajrzeć na ich stronę. Prezentują nowoczesne propozycje i zajmują się również dystrybucją wysokiej jakości chemii. Sprawdźcie sami, warto.
wojteek

Re: własna firma

Post autor: wojteek »

Ostatnimi czasy zastanawiam się nad wyborem traktora, a szczególnie zwracam uwagę na model Solis S60 dostępny na stronie https://solistraktor.pl/product/s60-shuttle-xl/ . Zauważyłem, że wiele osób jest bardzo zadowolonych z tego konkretnego modelu, podkreślając zwłaszcza solidność wykonania traktorów marki Solis.
bejbik

Re: własna firma

Post autor: bejbik »

Ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zwrócić w kwestii bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej oraz danych w mojej firmie. Na szczęście moja znajoma poleciła mi https://www.ascocyber.pl/, gdzie specjaliści zajmują się tym tematem na co dzień, posiadając szerokie doświadczenie. Czy ktoś z Was miał już okazję współpracować z nimi? Chętnie dowiem się Waszych opinii.
Fiodryk

Re: własna firma

Post autor: Fiodryk »

Zautomatyzowane systemy sortowni odgrywają kluczową rolę w procesie wysyłkowym w e-commerce. Tutaj https://www.tvmaster.eu/publikacje/2583 ... ysylkowych wiele informacji na ten temat można znaleźć. Zaawansowane technologie pozwalają na przetwarzanie ogromnych ilości przesyłek w krótkim czasie, eliminując opóźnienia i błędy. Dzięki temu możliwe jest szybsze i bardziej precyzyjne dostarczenie zamówień do klientów, co jest niezwykle istotne w konkurencyjnym środowisku e-commerce.
fragles

Re: własna firma

Post autor: fragles »

Jeśli chcielibyście wprowadzić w waszej firmie Płatności online za pośrednictwem na przykład autopay.pl, to moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie dla biznesu. Firma ta obsługuje wszystkie najchętniej wybierane metody płatności od płatności kartą przez BLIK aż po mTransfer itd.
zośkaa

Re: własna firma

Post autor: zośkaa »

W mojej opinii, firma oferująca usługi wirtualnego biura na stronie https://www.groupeuroservice.pl/ jest bardzo interesującą opcją z uwagi na jej skuteczność. Profesjonalizm doświadczonych pracowników tej firmy zapewnia wysoki standard obsługi, co prowadzi do efektywnego i sprawnej realizacji usług.
zuzkaa

Re: własna firma

Post autor: zuzkaa »

Inną korzystną opcją jest platforma https://cashdirector.com/ . To narzędzie charakteryzuje się wysoką skutecznością, co dodatkowo ułatwia efektywne zarządzanie finansami, co jest istotnym atutem.
lemur

Re: własna firma

Post autor: lemur »

Jeśli rozważacie kwestie tego, w jaki sposób zadbać o płatności online, to moim zdaniem warto sięgnąć do informacji zawartych w tym artykule: https://nowymarketing.pl/jak-zadbac-o-b ... ci-online/ . Zabezpieczyć własną stronę można na wiele sposobów, niekoniecznie za duże pieniądze, więc warto poświęcić na to czas.
salik

Re: własna firma

Post autor: salik »

Jeśli chodzi o mnie, uważam, że warto zerknąć na ofertę firmy Czemar https://czemar.pl/pl/14-dmuchawy , gdzie dostępne są wysokiej jakości kompresory i sprężarki. Mają szeroki wybór produktów, więc jest szansa, że znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz.
ewkaa

Re: własna firma

Post autor: ewkaa »

Ostatnio rozważam możliwość skorzystania z usług Coworking Wrocław https://stcoffice.pl/wynajem-biur/strefa-coworkingowa/ . Zwróciłam uwagę na to, że mają tam naprawdę interesującą ofertę, a także biura są dobrze wyposażone i utrzymane w dobrym stanie.
rokun

Re: własna firma

Post autor: rokun »

Jeśli pragniesz wzmocnić bezpieczeństwo swojego biznesu w kontekście cyberprzestępczości, warto rozważyć usługi dostępne w firmie Ascocyber pod adresem https://www.ascocyber.pl/. Słyszałam, że to specjaliści oferujący wysokiej jakości wsparcie IT. Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.
Misiiek

Re: własna firma

Post autor: Misiiek »

Gdybyście rozważali outsourcing IT w swojej firmie to podrzucam Wam link do tego artykułu - https://wirtualnygarwolin.pl/rozmaitosc ... dnich-firm . Korzystając z usług outsourcingowych, firmy mogą znacząco zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem wewnętrznych działów IT, co pozwala im zaoszczędzić pieniądze na inwestycje w inne obszary rozwoju. Outsourcing IT umożliwia firmom korzystanie z wiedzy i doświadczenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą zapewnić najlepsze rozwiązania technologiczne dostosowane do konkretnych potrzeb i wyzwań biznesowych.
Brzozowski

Re: własna firma

Post autor: Brzozowski »

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, zdolności organizacji do elastycznego i skutecznego reagowania na zmieniające się warunki rynkowe i reaktywność są kluczowe dla sukcesu - https://lowiczanin.info/pl/651_artykuly ... racji.html . Migracja do usług chmurowych umożliwia firmom szybsze dostosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych i szybsze reagowanie na potrzeby klientów. Dzięki chmurze, możemy łatwo skalować nasze zasoby w górę lub w dół, w zależności od obciążenia, co pozwala nam utrzymać przewagę konkurencyjną.
Gregor2

Re: własna firma

Post autor: Gregor2 »

Prowadzenie efektywnej sprzedaży często wymaga wsparcia w postaci profesjonalnej usługi doradczej. Warto zobaczyć, jak można skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów. Wiele firm oferuje takie usługi, jedną z nich jest usługa doradcza
rogi

Re: własna firma

Post autor: rogi »

Uważam, że firma https://polwelt.pl/ to profesjonalny dostawca rozwiązań z zakresu technologii i automatyki przemysłowej, który oferuje wysokiej jakości produkty oraz kompleksowe wsparcie techniczne. Dzięki szerokiej gamie produktów, w tym automatyki przemysłowej, osprzętu elektrycznego oraz systemów pomiarowych, spełniają różnorodne potrzeby klientów z różnych branż. Ich doświadczeni specjaliści są gotowi służyć fachową pomocą i doradztwem technicznym, aby zapewnić klientom optymalne rozwiązania.
Szkkpp

Re: własna firma

Post autor: Szkkpp »

Karuzela reklamowa na Facebooku - https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... -facebooku to dynamiczna forma prezentacji treści, która pozwala markom opowiedzieć swoje historie za pomocą kilku obrazów. To narzędzie, które daje możliwość głębszego zaangażowania odbiorców poprzez interaktywne przeglądanie treści.
DanielBB

Re: własna firma

Post autor: DanielBB »

Łapcie link do tej agencji reklamy - https://adnext.pl/ . Agencje reklamowe oferują wiele usług, które mogą pomóc Twojej firmie się rozwijać. Mogą tworzyć dla Ciebie reklamy, zarządzać kampaniami w mediach społecznościowych, prowadzić badania rynku i analizować wyniki kampanii. Dzięki współpracy z agencją reklamową masz pewność, że Twoje działania marketingowe są prowadzone profesjonalnie i efektywnie. To oszczędność czasu i pieniędzy, a także gwarancja, że Twoja marka zostanie zauważona przez odpowiednich odbiorców.
Berta5

Re: własna firma

Post autor: Berta5 »

Co do własnej firmy, efektywne działania prospectingowe są fundamentem budowania silnej bazy klientów. Szkolenia z tego zakresu mogą znacząco poprawić umiejętności zespołu sprzedażowego w identyfikacji i pozyskiwaniu nowych klientów. Dzięki temu firma może zwiększyć swoje szanse na sukces na konkurencyjnym rynku.
Marta22

Re: własna firma

Post autor: Marta22 »

Prowadzenie firmy to nieustanne wyzwania i konieczność podejmowania strategicznych decyzji. Jednym z kluczowych elementów skutecznego zarządzania jest optymalizacja procesów biznesowych.Takie rozwiązania mogą znacząco poprawić zarządzanie księgowością, zasobami ludzkimi, IT , co zwiększenia efektywności pracy. Ofertę jednej z firm oferującą tego typu usługi znajdziemy tutaj: https://commercialwebbing.com/
ODPOWIEDZ