Wysyłka paczek

O wszystkim i o niczym :)
radożar

Wysyłka paczek

Post autor: radożar »

Prowadzę od jakiegoś czasu sklep online i dużo paczek wysyłam. Ostatnio to są też mniejsze rzeczy że spokojnie dałoby się w kopertę ale boję się że się mogą uszkodzić. w takie bąbelkowe muszę zainwestować ale one raczej drogie? gdzie wy zamawiacie i za ile?
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 138
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Wysyłka paczek

Post autor: sayhey »

Oczywiście, że w takie bąbelkowe zainwestuj. Nie będzie drogo, szczególnie w hurcie. A pamiętaj, że wytrzymała koperta bąbelkowa zapewnia idealne zabezpieczenie tej rzeczy którą do niej wkładasz. Jak wysyłasz dużo paczek to nie widzę lepszego rozwiązania jak takie koperty bąbelkowe. Bez problemu paczki tak zapakowane nadasz pocztą, wyślesz też kurierem. Od lat tak robimy i nie zdarzyło się, żeby pojawił się jakiś problem z tego powodu.
moruś

Re: Wysyłka paczek

Post autor: moruś »

Wysyłka paczek sama w sobie to trudnych rzeczy nie należy. Początkowo poszukuje się solidnego kuriera, który oferuje korzystne ceny, a także jest w stanie bezpiecznie i terminowo dostarczyć towar na miejsce. Później pozostaje kwestia zaopatrzenia się w artykuły, które potrzebne będą do pakowania i zabezpieczania przesyłek. Jeśli myślimy o przesyłkach paltowych to tutaj mocna taśma, napinacz do taśmy , zapinki i bindownica bardzo się przydadzą. Wszystkie te elementy zapewnią bezpieczeństwo ładunkowi w trakcie transportu
ODPOWIEDZ