Założyć firmę

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 206
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Założyć firmę

Post autor: Agnes »

Cześć! zastanawiam sie nad zalozeniem firmy - chcialabym produkowac perfumy jednak nie wiem jak sie za to zabrac. Jakie zakupic urzadzenia? Kuzyn cos mi mowil ze warto zakupic przy okazji takie systemy zabezpieczajace dla przemyslu jak czujniki i plytki stąd http://corona.org.pl/ w razie zapobiegania pożarom i wybuchom.Mysle ze to moze mi sie przydac ,ale co myslicie?
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Założyć firmę

Post autor: Migotka »

Kiedy już założycie własną firmę, pamiętajcie o tym, aby od samego początku zadbać w niej o ochronę danych osobowych. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-fir ... ci-z-rodo/ możecie poczytać sobie o specjalnym audycie zgodności z przepisami RODO, który według mnie powinien być przeprowadzony w każdym przedsiębiorstwie.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Założyć firmę

Post autor: Sylwia88 »

Witam,poszukuje kalkulatora wynagrodzen,ktory sprawdzi sie dla pracownikow mojej firmy. Zalezy mi na dobrej atmosferze,wiec chcę,aby kazdy z pracownikow mógł sobie wyliczy swoje zarobki po odjeciu wszystkich skladek. Co sądzicie np. o tym https://mojprogres.pl/kalkulator-wynagrodzenia ? Chętnie poznam Wasze opinie,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Założyć firmę

Post autor: muzina »

Zakładając swoją formę z pewnością warto przemyśleć sobie temat odpowiedniego oprogramowania. Dobrze dopasowane pozytywnie wpłyną na codzienną pracę w danym przedsiębiorstwie. W wielu przypadkach najlepiej sprawdzają się programy na zamówienie. Takie zadania najlepiej powierzyć w ręce profesjonalistów, którzy mają z tym do czynienia każdego dnia. Warto poczytać sobie na temat rozwiązań, jakie obecnie w tym temacie oferowane są na rynku. Taka wiedza może okazać się pomocna.
anitka

Re: Założyć firmę

Post autor: anitka »

Jeśli zakładasz firmę to pomyśl koniecznie czy nie zacząć na równi z usług księgowej korzystać także z pomocy doradcy podatkowego. Nie ma możliwości by znać się samodzielnie na tych kwestiach na tyle by wsparcie takie specjalisty nie było uzasadnione. Zobacz na https://www.pewnybiznes.info/korzystani ... datkowego/ czego możesz po współpracy oczekiwać i jakie zadania na siebie weźmie na siebie taki doradca.
ODPOWIEDZ