dentysta

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 56
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:01

dentysta

Post autor: paulinabb »

dentysta dziecięcy Kraków w CMP Kraków - czy ktoś z Was chodzi tam ze swoim dzieckiem? :)
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 232
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: dentysta

Post autor: suzy »

Albo trzeba będzie wstawić implant albo nadbudować ząb, który się ukruszył. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób się ukruszył i co z nim jest nie tak i jeśli chodzi o takie przypadki, to pomocy szukajcie sobie na stronie : https://dental4you.pl/uslugi/protezy/ Świetny gabinet, który ma najlepsze opinie.
Awatar użytkownika
koralowa
Posty: 82
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:16

Re: dentysta

Post autor: koralowa »

Może stomatolog lublin: https://zagielmed.pl/oferta/stomatologia-2/ ? Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Sama korzystałam nieraz z ich usług i byłam z nich bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 33
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:11

Re: dentysta

Post autor: stokrotka »

O mój uśmiech dba warszawska klinika http://demeter.com.pl/ . Bardzo polecam, jeśli chodzi o każdy rodzaj leczenia, protetykę, implanty, ortodoncję. Świetni specjaliści, nowoczesny sprzęt, wszystko w przyjaznej atmosferze.
Awatar użytkownika
Anrietta
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: dentysta

Post autor: Anrietta »

Zależy też z jakim problemem się udajecie. Nie każdy dentysta oczywiście poradzi sobie z wszystkim co może was spotkać. Myślę, że tu warto dlatego też znać takie miejsca jak https://dentistica.pl W tym gabinecie dentystycznym możecie liczyć chyba na wszystkie specjalizacje stomatologiczne.
:)
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: dentysta

Post autor: ectatend »

Myślę, że warto skorzystać z usług tego dentysty w Warszawie: https://klinikastomatologiczna.pl/. Mają całkiem szeroką ofertę, więc powinnaś znaleźć rozwiązania na każdy problem z zębami.
Awatar użytkownika
gemma
Posty: 49
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:26

Re: dentysta

Post autor: gemma »

Świetny dentysta, z podejściem do dzieci, znajduje się w przychodni stomatologicznej Bodent. Chodzimy tam całą rodziną i leczenie zębów u dzieci Warszawa zawsze przebiega w miłej atmosferze, synowie chętnie chodzą na kontorole i niczym się nie stresują.
ODPOWIEDZ