Jak robić pedicure

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Dontaś

Jak robić pedicure

Post autor: Dontaś »

Dziewczyny, które robicie manicure hybrydowy na stopach w domu komuś. Jak to ma wyglądać od początku do końca? Myjecie stopy w misce klientce czy jak?

Zastanawiam się jak robić a na kurs dopiero wybieram się za kilka miesięcy.A chciałabym juz coś wiedzieć.
Solulaś

Re: Jak robić pedicure

Post autor: Solulaś »

Taak. Kiedyś pracowałam mobilnie. Właściwie klientki jakby same szły myć stopy tuż przed zabiegiem, pamiętaj o płynie do dezynfekcji. Noi oczywiście rękawiczki bezwzględnie.
No i zerknij sobie na stronę:
Twarde paznokcie u nóg

Opisane jest tutaj jak robić pedicure oraz jak radzić sobie z twardymi paznokciami u stóp.

piperyny opinie
Róża

Re: Jak robić pedicure

Post autor: Róża »

To już zależy w dużej mierze od konkretnej sytuacji. Na pewno w pierwszej kolejności powinniście zadbać o odpowiednią pielęgnację stopy. Jeśli zmagacie się z odciskami, to zajrzyjcie do https://ktomalek.pl/preparaty-na-odciski/k-56/1 i sprawdźcie, co mogłoby być dla Was najkorzystniejsze w tym temacie.
andżelika

Re: Jak robić pedicure

Post autor: andżelika »

Według mnie najlepiej jest wcześniej odpowiednio nawilżyć stopy. Ja stosuję wtedy https://www.izdrowiej.pl/pl/p/ZelKrem-d ... 250ml/2925 , jest to bardzo dobry krem, który w swoim składzie zawiera mocznik. Dodatkowo zawiera aloes, który przynosi ulgę zmęczonym stopom.
ODPOWIEDZ