Język arabski tłumaczenia

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Awatar użytkownika
Pączek
Posty: 88
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:30

Język arabski tłumaczenia

Post autor: Pączek »

Nigdy wcześniej nie sądziłam , ze potrzebne mi będzie tłumaczenie z języka arabskiego ale jednak. Muszę oagrnać pewną sprawę i potrzebne są mi Tłumaczenia Arabski , do tego chciałabym aby zrobił to ktoś profesjonalnie moze macie namiary na kogoś kto zajmuje się takimi rzeczami ?
Awatar użytkownika
Elenonor
Posty: 40
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Język arabski tłumaczenia

Post autor: Elenonor »

Może też spróbujecie w biurze tłumaczeń http://www.sct-tlumaczenia.pl W tym miejscu świetnie poradzą sobie z praktycznie każdym wyzwaniem. Będziecie mogli liczyć tu także na darmową wycenę.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Język arabski tłumaczenia

Post autor: Migotka »

A skoro już o językach mowa, to jakich języków się uczycie? Ja w szkole uczyłam się angielskiego i niemieckiego, ale teraz sama zapisałam się na kurs języka włoskiego w Szkole Językowej ProfiLingua. Taką ofertę znalazłam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych. Póki co jestem zadowolona, nauka idzie mi całkiem nieźle ;)
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Język arabski tłumaczenia

Post autor: muzina »

Moim zdaniem obecnie najpopularniejszymi językami do nauki jest angielski czy niemiecki. Innych uczymy się coraz rzadziej. Natomiast języka arabskiego uczy się bardzo mało osób. Myślę, że wynika to z trudności tego języka zarówno w mowie, jak i w piśmie. Generalnie jeśli chodzi o tłumaczenia to bez znaczenia tutaj jest język. Ja miałam do przełożenia pewien dokument medyczny na język, który dobrze znam. Szybko jednak przekonałam się, że bez znajomości języka branżowego nie jest to takie proste. Szukałam pomocniczy artykułów tutaj https://itlumacz.pl/ znalazłam ich sporo. Jednak mimo wszystko dla pewności że wszystko jest dokładnie przetłumaczone postanowiłam powierzyć to w ręce fachowców, których znalazłam na tej samej stronie.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:50

Re: Język arabski tłumaczenia

Post autor: sophia »

W sumie firma Berligo https://berligo.com/ operuje najróżniejszymi językami, nawet tymi mniej stosowanymi. Także możesz się do nich zgłosić. Oni zajmują się tłumaczeniem tekstów zwykłych, jak i przysięgłych. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania biuro tłumaczeń Berligo, chętnie na nie odpowie. Praktycznie na każdym kroku będą starali się wam pomóc.
Awatar użytkownika
Queash
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:27

Re: Język arabski tłumaczenia

Post autor: Queash »

Jesli chodzi o takie tłumaczenie, to koniecznie sprawdź tekst tego tłumaczenia po jego wykonaniu. Według mnie warto jest to zrobić specjalnym narzędziem do korekty tekstu, które dostępne jest także online
ODPOWIEDZ