Maska AGRAN OIL od Inoaru

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Dżesika

Maska AGRAN OIL od Inoaru

Post autor: Dżesika »

Hej, znajoma poleciła mi na włosy maskę arganową od Inoaru. Poczytałam trochę na jej temat i przyznaję, że jej skład zrobił na mnie spore wrażenie. Miałyście może kiedyś do czynienia z tym kosmetykiem? Przed użyciem wolałabym poczytać Wasze opinie na ten temat.
Bożena

Re: Maska AGRAN OIL od Inoaru

Post autor: Bożena »

Świetna jest ta maska. Stosuję ją już od jakiegoś czasu i jestem nią wręcz zauroczona. U mnie nic nie sprawdza się lepiej po zabiegu keratynowego prostowania włosów. Teraz nie wyobrażam sobie, by zamienić ją na coś innego.
Bożena

Re: Maska AGRAN OIL od Inoaru

Post autor: Bożena »

Słyszałam o niej od koleżanki. Samam mam zniszczone włosy od prostowania i chyba w końcu się skuszę, bo nic innego mi nie pomaga...
Tośka21

Re: Maska AGRAN OIL od Inoaru

Post autor: Tośka21 »

Skoro piszecie, że tak dobrze działa, to chyba faktycznie na nią postawię. Mam nadzieję, że w końcu będzie to produkt, który mi pomoże, bo jak nie, to się chyba załamię. Już myślałam nawet o tym, by ściąć włosy, ale trochę mi szkoda, bo zapuszczam od 3 lat.
Kaśka23

Re: Maska AGRAN OIL od Inoaru

Post autor: Kaśka23 »

Spróbuj koniecznie, powinno Ci pomóc. Ja też nie byłam co do niej przekonana, ale powiedziała mi o niej fryzjerka i teraz jestem mega szczęśliwa, bo w końcu odratowałam moje włosy! :)
Aniołek

Re: Maska AGRAN OIL od Inoaru

Post autor: Aniołek »

Super jest ta maska arganowa. Nigdzy wczesniej nie korzystalam z tak dobrego produktu do wlosow, aa teraz jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ