Plastyka brzucha

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
środa

Plastyka brzucha

Post autor: środa »

Czy ktoś z Was miał taki zabieg jak plastyka brzucha? Zastanawiam się, jak długo się goi? Wybieram się na konsultację do kliniki Elite z Warszawy, bo mają dobre opinie. Mam czas do kolejnych wakacji, żeby o to zadbać:)
Reńka

Re: Plastyka brzucha

Post autor: Reńka »

A robiłaś moze rozeznanie tutaj w beauty address https://www.beautyaddress.pl/endermologia-lpg-alliance/ ??? Zajmują się również endermologią, która jak wiadomo stosuje się w plastyce skóry na brzuchu czy udach. Poprawia wiotkość i przywraca naturalne napiecie
Antośka

Re: Plastyka brzucha

Post autor: Antośka »

Wszystko zależy od tego, do jakiego chirurga trafisz. Ja miałam to szczęście, że moim brzuchem, obwisłą skórą, która została po ciążach zajęła się dr Olender https://drolender.pl moim zdaniem jeden z najlepszych chirurgów w naszym kraju. Jestem zachwycona.
Łucja

Re: Plastyka brzucha

Post autor: Łucja »

Plastyka brzucha to zabieg, który cieszy się dużą popularnością i to zarówno u kobiet, jak i u panów. Wszystko zależy od tego, co dokładnie będziesz miała robione. Bo plastyka to owszem - operacja, ale nie tylko. Plastykę można wykonać i bez operacji. Często wystarczy liposukcja oraz poprawa napięcia skóry, dziki zastosowaniu odpowiednich urządzeń.

Po operacji: przez pierwsze 2-3 tygodnie należy unikać jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Przez 6 kolejnych tygodni jest zakaz uprawiania sportu, a przez 6 miesięcy - od operacji, nie wolno korzystać z sauny czy solarium.


-------------------------------
najlepszy wywóz odpadów Poznań
danuś

Re: Plastyka brzucha

Post autor: danuś »

Zawsze miałam kompleksy na temat wyglądu mojego brzucha. Chciałam sobie wykonać plastykę za pomocą liposukcji w tej klinice tutaj https://www.liposukcjakrakow.com.pl/ . Zgłosiłam się już na pierwszą konsultację z lekarzem , teraz czekam tylko na termin zabiegu.
świnka

Re: Plastyka brzucha

Post autor: świnka »

Ja po 3 cc mialam straszny brzuch, zdecydowalam sie na plastyke u dr Żukowskiej z lodzi w http://plastyczna.med.pl/ i teraz jestem szczesliwa bo w koncu wygladam jak powinna wygladac 30 letnia mloda kobieta
Luśa

Re: Plastyka brzucha

Post autor: Luśa »

Moim zdaniem taka plastyka brzucha warszawa na pewno jest fajną alternatywą na płaski brzuch bez tłuszczu. Warto jednak przemyśleć na jakim etapie jesteśmy czy chcemy już tego czy po odchudzeniu większym bo skóra jednak obwisła to nie jest fajny widok po odchudzaniu.
danuśka

Re: Plastyka brzucha

Post autor: danuśka »

Zastanawialiście się kiedyś nad wykonaniem liposukcji? Mam w planach to zrobić dlatego też zaczęłam czytać blogi na ten temat, w https://lipoline.pl/12-pytan-o-liposukc ... aclawczyk/ dowiedziałam się wszystkich niezbędnych informacji, dlatego też już nie mam obaw i tego strachu, więc na dniach planuję się na to zapisać.
ODPOWIEDZ