Wycinanie skórek

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Adrmaś

Wycinanie skórek

Post autor: Adrmaś »

Witam was dziewczyny, od 2 miesięcy nie robię hybryd, bo uważam że paznokcie powinny odpocząć , ale gdy zdjęłam totalnie do zera wszystkie produkty, i zostawiłam je bez niczego zauważyłam że powstały fale. Na chwilę obecną dbam o skórki, wycinam frezuje. Przypatrzyłam się i zauważyłam że przy skórkach robią się kolejne , czy to może być przyczyną frezarki ? Zbyt bardzo przyciskam przy opracowywaniu ich ?
Mirkaś

Re: Wycinanie skórek

Post autor: Mirkaś »

Paznokieć jest martwa tkanka rogową naskórka. Nie oddycha, nie potrzebuje odpoczynku. Nie robi mu różnicy czy na nim jest odżywka czy bita śmietana. Dziewczyny edukujcie się a nie powielacie błędne informacje. Nie umiejętne zdejmowanie, zrywanie stylizacji niszczy paznokcie.

Dobrze jest na pewno kupić profesjonalne cążki
https://www.luxuryproducts.pl/nozyczki-do-paznokci.html

Dostaniesz je tutaj.
Ryśka

Re: Wycinanie skórek

Post autor: Ryśka »

Ja bym na twoim miejscu zaopatrzyła się w fajny zestaw do skórek dla przykładu https://www.notino.pl/magnum/feel-the-s ... ure-8-szt/ i może jakiś fajny preparat do skórek aby je nieco ujarzmić. Ja nie mam hybryd ale mocno sobie wycinam skórki zawsze bo mnie mega drażnią.
ODPOWIEDZ