Tabletki wczesnoporonne

Mocne, intensywne, zmysłowe. Idealne zapachy na chłodną zimę.
zkaroliną45

Tabletki wczesnoporonne

Post autor: zkaroliną45 »

Cześć, każda kobieta obawia się wpadki w kraju gdzie aborcja jest nielegalna.. na szczęscie są tabletki wczesnoporonne. Kliknij w link, a dowiesz sie więcej o tych tabletkach.
ciąża

Re: Tabletki wczesnoporonne

Post autor: ciąża »

U nas nie jest, ale całkiem niedaleko za granicą już tak. Np. w Czechach można dokonać usunięcia do 12 tygodnia. Ta klinika przeprowadza takie zabiegi https://klinikastonava.cz, jest dość blisko polskiej granicy. Do Czech w obecnej sytuacji z covid-19 można w celu medycznych przejechać na 12 godzin bez testu i kwarantanny, a to wystarczająco dużo czasu na przejazd i wykonanie zabiegu.
Małgo

Re: Tabletki wczesnoporonne

Post autor: Małgo »

ciąża pisze: ↑11 maja 2021, 10:02 U nas nie jest, ale całkiem niedaleko za granicą już tak. Np. w Czechach można dokonać usunięcia do 12 tygodnia. Ta klinika przeprowadza takie zabiegi https://klinikastonava.cz, jest dość blisko polskiej granicy. Do Czech w obecnej sytuacji z covid-19 można w celu medycznych przejechać na 12 godzin bez testu i kwarantanny, a to wystarczająco dużo czasu na przejazd i wykonanie zabiegu.
W Czechach jest też zaraz przy polsko-czeskiej granicy klinika aborcja.cz, z tego co o niej czytałam to zbiera bardzo dobre opinie
ODPOWIEDZ