Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Polecamy perfumerie i drogerie internetowe, dzielimy się informacjami o dobrych ofertach.
znanyksięgowy

Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: znanyksięgowy »

Polecam stronę gdzie łatwo można znaleźć biuro rachunkowe: https://znany-ksiegowy.pl/. Portal umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: Migotka »

A co z biurami rachunkowymi w okolicach Tarnowa? Czy znacie jakieś dobre biura w tych okolicach? Ja słyszałam, że już od 2007 roku działa tam takie biuro rachunkowe https://europim.pl/. Czy ktoś z Was miał z nim może do czynienia i chciałby podzielić się opinią?
kluś

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: kluś »

Współpraca z biurem księgowym musi przebiegać bezproblemowo. Czasem więc warto nawet korzystać z usług biura, które ma siedzibę w innym mieście, jeśli ma dobrą renomę i profesjonalnie podchodzi do tematu. Tutaj https://businessmind.pl/biuro-rachunkowe-poznan/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na biuro rachunkowe, które oferuje kompleksowy zakres usług.
eliś

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: eliś »

Warto na pewno porównać oferty wielu biur i wybrać najlepsze rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do naszych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Tutaj https://techtax.pl/uslugi/uslugi-kadrowo-placowe/ warto się na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem namiar na ciekawe biuro rachunkowe, które również świadczy usługi z zakresu kadrowego i płacowego. Na ich stronie można zapoznać się z ich ofertą.
Łukasz ze Scanye

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: Łukasz ze Scanye »

Jeśli mógłbym coś polecić to proponuje przystosowanie swojej pracy do OCR faktur Scanye. Taki program pozwala na zeskanowanie faktur i wprowadzenie danych do systemu. Szybka księgowość mniej błędów w jpk. Warto spróbować tym bardziej, że Scanye ma darmowe testowanie swoich możliwości.
kałmistrzan

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: kałmistrzan »

Jestem zadowolony z podejścia i usług biura rachunkowego Domiter które w Mysłowicach dostarcza usługi naprawdę wysokiej jakości. Sprawozdania finansowe jak i obsługę kadrowo-płacową wykonują terminowo i sumiennie przez co są godni zaufania. Biuro zdecydowanie godne polecenia.
Paweł

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: Paweł »

Melpe to intuicyjny i prosty program do faktur online. Dzięki niemu klient uzyskuje dostęp do białej listy podatników, co pozwala na weryfikację potencjalnych kontrahentów. Zespół Melpe to wykwalifikowani specjaliści, z którymi można kontaktować się mailowo i telefonicznie. Aplikacja jest dostępna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i nie jest ograniczona do jednego urządzenia. Oprogramowanie pozwala nie tylko na wystawianie faktur, istnieje też możliwość planowania sprzedaży czy ściągania należnych zobowiązań.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: madame »

Raczej każdy z nas korzysta z takich usług, które ma zdecydowanie najbliżej siebie. Muszę przyznać, że w moim przypadku fajnie sprawdza się również to co czytałam na stronie https://www.connecto.pl/faktura-kosztowa/ i jak najbardziej samo rozliczanie faktur kosztowych jest czymś niezwykle ważnym.
Michał

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: Michał »

Ja zainwestowałem w świetny program do faktur, wyszło mnie to dużo taniej, od zatrudniania księgowej na pełen etat. Większość rzeczy jestem sobie w stanie zrobić sam, tylko do trudniejszych i bardziej skomplikowanych rzeczy potrzebuje pomocy. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest idealne do małych firm.
Zuzannał

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: Zuzannał »

Biuro rachunkowe Warszawa Praga - https://solvis.pl/ . Może być tak czy rozpisać się jak ważne jest biuro rachunkowe i dlaczego to a nie inne? Spojler: Dlatego biuro księgowe Solvis bo z nim współpracuje moja firma. Nie wiem czy jeszcze trzeba przekonywać dlaczego warto. Moim zdaniem wystarczy policzyć koszty i ryzyko prowadzenia księgowość we własnym zakresie
TomekŚ

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: TomekŚ »

Polecam biuro rachunkowe Adamus https://www.adamus.net.pl/ , które znajduje się w Warszawie na Lanciego i oferuję kompleksowe usługi w przystępnych cenach. Ja takiego biura potrzebowałem i pasują mi pod każdym względem. Ostatnio nawet mój brat podjął współpracę z tym biurem.
bożena

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: bożena »

Pracując w biurze rachunkowym warto ułatwić sobie pracę poprzez sieć jaką jest https://www.oscbr.pl/ . Jest to naprawdę świetna sprawa, ponieważ w ten sposób możemy zaoszczędzić sporo czasu jeśli klienci będą nam wysyłać faktury w wersji elektronicznej.
Łucja

Re: Biura rachunkowe z Twojej okolicy!

Post autor: Łucja »

W sumie ja z tym nie miałam żadnego problemu ale na ten moment również planuję rozpocząć tworzenie działu kadr oraz płac. Jednak jak czytałam na stronie http://www.money24.com.pl/dlaczego-wart ... adr-i-plac to faktycznie zawsze takie działania możemy zlecić zewnętrznej firmie. Muszę przyznać, że jest to bardzo logiczne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ