jak bawić się w wolnym czasie

Polecamy perfumerie i drogerie internetowe, dzielimy się informacjami o dobrych ofertach.
Wawrzynież

jak bawić się w wolnym czasie

Post autor: Wawrzynież »

Cześć wszystkim, nie mam dużego problemu, ale mam za dużo czasu. Oczywiście przeznaczam je na przydatne zajęcia - naukę, czytanie. Czasem, kiedy muszę się rozproszyć, gotuję, ale teraz rozumiem, że brakuje mi trochę zabawy w życiu, więc postanowiłem zapytać ludzi, gdzie można grać online i bawić się?
uliśka

Re: jak bawić się w wolnym czasie

Post autor: uliśka »

A tutaj https://www.eduksiegarnia.pl/karciane już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju gry karciane. Myślę, że właśnie w takich miejscach należy się zaopatrywać. Propozycji jest tam wiele.
Awatar użytkownika
lau
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:44

Re: jak bawić się w wolnym czasie

Post autor: lau »

Wawrzynież pisze: ↑24 maja 2021, 3:07 Cześć wszystkim, nie mam dużego problemu, ale mam za dużo czasu. Oczywiście przeznaczam je na przydatne zajęcia - naukę, czytanie. Czasem, kiedy muszę się rozproszyć, gotuję, ale teraz rozumiem, że brakuje mi trochę zabawy w życiu, więc postanowiłem zapytać ludzi, gdzie można grać online i bawić się?
Może jakieś gry? Ale nie te komputowe, tylko planszowe. jeśłi chcesz się bawić z dziećmi, to może https://rewolucja.co.uk/5908259811857/bylo-sobie-zycie
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: jak bawić się w wolnym czasie

Post autor: Sylwia88 »

Witam.
Ostatnio miałam problemy z wysokim pingiem podczas gier, kolega polecił mi zapoznać się z treścią tej strony https://testoria.pl/poradniki/ping-test ... sz-online/. W końcu ktoś sensownie przekazał mi najważniejsze informacje dlaczego tak się dzieje. Jeśli ktoś ma problem taki sam lub podobny jak ja to serdecznie polecam tę stronkę, bo jest tam wiele informacji na temat komputerowego świata. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Re: jak bawić się w wolnym czasie

Post autor: doria32 »

"Oczywiście przeznaczam je na przydatne zajęcia - naukę, czytanie. Czasem, kiedy muszę się rozproszyć, gotuję, ale teraz rozumiem, że brakuje mi trochę zabawy w życiu, więc postanowiłem zapytać ludzi, gdzie można grać online i bawić się?"

Nie tylko gry online są fajne. Poszukaj też gier na konsolę albo pc.
ODPOWIEDZ