Szkoła

Polecamy perfumerie i drogerie internetowe, dzielimy się informacjami o dobrych ofertach.
fiś

Szkoła

Post autor: fiś »

Szkoła tuż tuż, a ja, jak sobie pomyślę o odwożeniu dzieci do szkoły, to już mi się nie chce. Na szczęście udało mi się zakupić wszystkie podręczniki na stronie księgarni internetowej pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/biologia-na ... 90744.html . Macie już zrobione zakupy czy czekacie na ostatni gwizdek :D? Dajcie znać, gdzie wy robicie zakupy.
Michał

Re: Szkoła

Post autor: Michał »

Tak to niestety wygląda, no ale może początek będzie trudniejszy, później dzieci same będą mogły jeździć komunikacją do szkoły. Ja pod tym katem już wybrałem szkołę z Warszawy, ze śródmieścia - Te Vizja Okopowa. Super jest to, że dzieci mogą się tu uczyć już do samego liceum.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Szkoła

Post autor: Migotka »

Jeśli chodzi o wyposażenie do szkół, to na pewno w żadnej z nich nie może zabraknąć tablic do pisania. Widziałam ostatnio, że takie tablice - ceramiczne, magnetyczne, kredowe itp. można niedrogo zamówić na przykład na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/. Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tym sklepem do czynienia?
poliś

Re: Szkoła

Post autor: poliś »

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób pozyskać fundusze dla szkoły oraz różne granty na projekty edukacyjne, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... edukacyjne i poczytać. Jest tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji.
Awatar użytkownika
Plesska
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Szkoła

Post autor: Plesska »

Na i dlatego też warto szukać szkoły, która jest w miarę blisko, a jeżeli chodzi o starsze już dzieci to takiej szkoły, ktora ma dobrą komunikację. Ja znalazłam Te Vizje przy okopowej. Jest ona na śródmieściu więc z tramwajami, autobusami nie ma żadnego problemu.
łucja

Re: Szkoła

Post autor: łucja »

Żeby dobrze przygotować dziecko do szkoły, warto wybrać odpowiednie przedszkole, które je do tej szkoły przygotuje. Jeśli jesteście z Warszawy, polecam przedszkole https://fiqmiku.pl/, które świetnie przygotuje, wasze dzieci do dalszej drogi edukacyjnej. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę.
alina88

Re: Szkoła

Post autor: alina88 »

Plesska pisze: ↑14 paź 2021, 21:34 Na i dlatego też warto szukać szkoły, która jest w miarę blisko, a jeżeli chodzi o starsze już dzieci to takiej szkoły, ktora ma dobrą komunikację. Ja znalazłam Te Vizje przy okopowej. Jest ona na śródmieściu więc z tramwajami, autobusami nie ma żadnego problemu.
Witam, jest rok szkolny,a mi jako nauczycielce zalezy na tym,by zachęcić swoich uczniow do nauki i startowania w roznych konkursach. Myślę,że warto nawiazywac wspolprace z roznymi fundacjami,ktore wspieraja rozwoj mlodych ludzi https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... edukacyjne Co o tym sądzicie? Mysle,ze to tez pomoze przy wyborze szkoły.
Nańka54

Re: Szkoła

Post autor: Nańka54 »

Też przekonałam się do prywatnej szkoły, a na początku to byłam dosyć sceptycznie nastawiona. No ale wystarczy zobaczyć sobie co niektóre z takich szkół mogą zaoferować waszym dzieciom... Super jest to że wszystko macie na miejscu, nawet bardzo zaawansowane zajęcia, rozwijające pasje, umiejętności sportowe lekcje. Polecam zapoznać się z tym co oferuje Te Vizja Wawer. Mi już ta szkoła jest bardzo dobrze znana i oczywiście mogę każdemu polecić to miejsce właśnie.
elzaa

Re: Szkoła

Post autor: elzaa »

Trzeba dbać o edukację dzieci, dlatego na wszystko trzeba też mieć oko. Jak chodzi o mnie, to
szukam właśnie przykładowo testy na egzamin ósmoklasisty z matematyki. Moja córka na razie nie bardzo sobie radzi, także chcę jej dać coś do potrenowania.
masza88

Re: Szkoła

Post autor: masza88 »

W sumie warto byłoby na pewno korzystać z dodatkowych szkoleń itd. Zawsze człowiek w ten sposób sobie poukłada lepiej wiedzę itd. Przykładowo ja znalazłam teraz na egzamin dla 8 klasy język polski szkolenia na stronie egzamin8.pl. Myślę, że wykupię tam subskrypcję mojej córce.
kamiill

Re: Szkoła

Post autor: kamiill »

Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat Elbląg Przedszkole https://norlandiaprzedszkola.pl/norlandia-elblag . Ludzie chwalą to miejsce za doskonałe warunki oraz wysoki standard opieki. Myślę, że to rozwiązanie może być również interesujące dla waszego zainteresowania.
Mezon

Re: Szkoła

Post autor: Mezon »

W dzisiejszych czasach technologia staje się coraz bardziej nieodłącznym elementem naszego życia, w tym także procesu nauczania i uczenia się. Monitory interaktywne to jedno z najnowocześniejszych narzędzi, które mogą w znacznym stopniu zwiększyć interakcyjność lekcji jak i również zaangażowanie uczniów. Ażeby dowiedzieć się więcej na ten temat należy odwiedzić stronę: http://interaktywne.net/monitory-interaktywne , gdzie można poznać zalety korzystania z tego rodzaju sprzętu a także uzyskać cenne wskazówki, które mogą być potrzebne w trakcie zakupu monitora. Nadto znajduje się tam także szczegółowa oferta monitorów interaktywnych dla szkół i przedszkoli.
ODPOWIEDZ