Zapachy moja pasja - a blog?

Polecamy perfumerie i drogerie internetowe, dzielimy się informacjami o dobrych ofertach.
Awatar użytkownika
fino
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 11:09

Zapachy moja pasja - a blog?

Post autor: fino »

Zapachy są moją pasją od dawna i uwielbiam wszystko co z tym związane. Chciałbym zalożyć bloga związanego z tym właśnie hobby i może z czasem rozwijać jego treść pod kątem sklepu online. Tylko nie wiem jak założyć bloga i pytam dlatego was. dodatkowo czytam też taki poradnik https://stworzycstrone.pl/jak-zalozyc-bloga/ - a wy co od siebie dorzucicie?
więc

Re: Zapachy moja pasja - a blog?

Post autor: więc »

Czasem lubię potańczyć, czasem poczytać książkę. W taki sposób raczej spędzam czas wolny, ale moim hobby jest zbieranie kolekcjonerskich monet. Nawet teraz mam kilka egzemplarzy na oku, ale najpierw muszę zebrać na nie fundusze. A strona z której czerpie informacje, czyli https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/srebrne-monety/ jest naprawde świetna. Dużo ciekawych informacji można się dowiedzieć. Swoją drogą najlepsza właśnie jes ta ekscytacja, szukanie idealnej monety, a następnie zbieranie pieniążków na nią.
Awatar użytkownika
kryteria
Posty: 49
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:08

Re: Zapachy moja pasja - a blog?

Post autor: kryteria »

Ja bardzo lubię ten blog https://ekodrogeria.pl/blog/, jest tu sporo informacji na różne tematy, także o zapachach ale przede wszystkim o pielęgnacji ciała, naturalnych kosmetykach. Jest też wiele porad na różne na tematy, na przykład taki temat na teraz czasie, jak przygotować dziecko na wakacje
ODPOWIEDZ