Hurtownia stomatologiczna

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Awatar użytkownika
orchidea
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:42

Hurtownia stomatologiczna

Post autor: orchidea »

Jeżeli ktoś z Was szuka dobrej, solidnej i rzetelnej hurtowni stomatologicznej bardzo polecam hurtownię www.predent.pl. Mają bardzo szeroki asortyment i konkurencyjne ceny, polecam.

głos wilgi
Awatar użytkownika
gemma
Posty: 49
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:26

Re: Hurtownia stomatologiczna

Post autor: gemma »

Polecam, mają autoklawy w dobrej cenie i środki do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych. Na predent.pl można też dostać rabaty, więc warto tam zaglądać.
Awatar użytkownika
Krysia30
Posty: 152
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:28

Re: Hurtownia stomatologiczna

Post autor: Krysia30 »

To co również powinno być obecnie niezbędnikiem każdego gabinetu to przede wszystkim urządzenia do dezynfekcji dłoni - https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfek ... ka13082020 Chcąc zadbać o bezpieczeństwo swoje i pacjentów taki dozownik powinien stać na samym wejściu. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wniesienia wirusa do gabinetu i zarażenia nim pacjentów.
Awatar użytkownika
Malinowa
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:23

Re: Hurtownia stomatologiczna

Post autor: Malinowa »

Grunt to korzystać z oferty miejsc, które nigdy nie zawodzą ;) Nasza hurtownia stomatologiczna ma bardzo szeroką ofertę i bogaty asortyment, dzięki czemu w krótkim czasie możemy zamówić rzeczy potrzebne do naszego gabinetu. Nigdy się na nich nie zawiedliśmy.
ODPOWIEDZ