staranie się o dziecko

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
róża

staranie się o dziecko

Post autor: róża »

Cześć. Jeśli jesteście w takiej sytuacji, że pomimo prób i starań nie możecie zajść w ciąże to warto wybrać się do sprawdzonej kliniki. Ja zapisałam się do https://parens.pl/ i lekarze zajęli się mną bardzo profesjonalnie, ogólnie jest tutaj zupełnie inaczej niż w innych klinikach, tutaj stawiają na nowoczesność. Po zastosowanym leczeniu wreszcie zostałam mamą, jestem im naprawdę wdzięczna bo tyle lat starań, że już wtedy prawie całkiem traciłam nadzieję.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: staranie się o dziecko

Post autor: Migotka »

Jeśli właśnie staracie się o dziecko, to na pewno warto byłoby sobie na temat ciąży też poczytać. Sporo wartościowych informacji znajdziecie na przykład w kalendarzach ciąży, takich jak ten na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/9-t ... darz-ciazy. Polecam w wolnej chwili go sobie przejrzeć ;)
dalia90

Re: staranie się o dziecko

Post autor: dalia90 »

Migotka pisze: ↑20 wrz 2021, 10:08 Jeśli właśnie staracie się o dziecko, to na pewno warto byłoby sobie na temat ciąży też poczytać. Sporo wartościowych informacji znajdziecie na przykład w kalendarzach ciąży, takich jak ten na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/9-t ... darz-ciazy. Polecam w wolnej chwili go sobie przejrzeć ;)
Przyjmowałyście jakieś suplementy diety starając się o dzieckok? Ja trafiłam dzisiaj na https://miositogyn.pl/ i zastanawiam się nad zamówieniem tego suplementu. Z tego co wiem ma on za zadanie uregulowanie gospodarki hormonalnej i wsparcie owulacji. Mój lekarz kiedys o nim wspominał.
Systemowa

Re: staranie się o dziecko

Post autor: Systemowa »

Forum embriologiczne, znajdujące się na https://www.novum.com.pl/forum-embriologiczne/ jest przykładem, jak ośrodek medyczny wspomaganego rozrodu stara się budować społeczność wspierającą się nawzajem w procesie leczenia niepłodności. Jest to platforma, która umożliwia pacjentom dzielenie się swoimi doświadczeniami i uzyskiwanie porad od ekspertów, co jest nieocenione w budowaniu pozytywnej ścieżki leczenia.
ODPOWIEDZ