alkohol i jego wpływ na płodność

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

alkohol i jego wpływ na płodność

Post autor: maskali »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://pramed.pl/aktualnosci/suplement ... ie-roznia/
Hania

Re: alkohol i jego wpływ na płodność

Post autor: Hania »

Jasna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byscie w pierwszej kolejności postawili na jak najlepsze podejście do tego tematu. Wiem, że sporo wartościowych informacji możecie znaleźć na stronie https://ktomalek.pl/suplementy/plodnosc/cs-25/1 więc śmiało tam zaglądajcie. Chodzi w końcu o dobranie dla siebie takich suplementów, które realnie Wam pomogą.
santers

Re: alkohol i jego wpływ na płodność

Post autor: santers »

Jedyne, co pozytywne uzyskujesz dzięki alkoholowi to dobry humor. Nic ponadto. Wszystko inne to szkody dla zdrowia i ryzyko coraz większych problemów. Dlatego nie stójcie z niczym w miejscu, nie reagujcie, bo nic z tego nie będzie.
Na pewno rozwiązaniem w takich przypadkach są takie miejsca - http://poradnia-uzaleznien.pl/
Tylko to najpierw daną osobę trzeba jakoś zachęcić do tego, aby chciała rozmawiać z ekspertem.
Reakcja jest konieczna - niczego nie zrobi się od razu, na wszystko trzeba poczekać, ale tylko działaniem można coś zmienić.
ODPOWIEDZ