Angielski

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Angielski

Post autor: Migotka »

Cześć, czy ktoś z Was uczy się angielskiego jako języka obcego? Jeśli tak, to może zainteresują Was informacje na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/blog/stopni ... usisz-znac. Zostało tam opisane, w jaki sposób stopniować przymiotniki w tym języku ;)
małgośka

Re: Angielski

Post autor: małgośka »

Ja uczyłam się angielskiego online i niby wszystko potrafiłam Testy zaliczałam najlepiej, ale z mówieniem miałam
ogromny problem. Dopiero ten artykuł https://www.sn2.eu/kobieta/19822-jak-po ... elsku.html pomógł mi przełamać strach przed mówieniem po angielsku.
kariś00333

Re: Angielski

Post autor: kariś00333 »

Znalazłam w internecie bardzo fajny artykuł dotyczący nauki języka angielskiego przez nasze dzieciaki. Znajdziecie go tutaj - https://www.wrocek.pl/dziecko-a-kurs-je ... ielskiego/ i zachęcam do przeczytania, bo wydaje mi się, że wielu rodziców on zainteresuje.
Hania

Re: Angielski

Post autor: Hania »

Oczywiśćie, żę tak. Chodzi w końcu o to, byście jak najlepiej dobierali rozwiązania pod kątem Waszych potrzeb. Jeśli myślicie o nauce zdalnej, to moim zdaniem mogłoby być skorzystanie z takich kursów jak https://pl.tutlo.com/kursy/kursy-angiel ... ch-online/ Skoro jesteście w stanie zdalnie opanować angielski, to faktycznie mogłoby być to ciekawym wyborem.

litania do andrzeja boboli
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 241
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: Angielski

Post autor: suzy »

Jeżeli tak jak ja, macie problem z płynnym rozmawianiem w języku angielskim, to myślę, że tego typu filmiki https://youtu.be/WmpfyRVFtuE?si=FMoW0O9CrNrDwYiP mogą się okazać bardzo pomocne. Każdy dotyczy innej tematyki, wiec spokojnie będziecie w stanie wybrać coś dla siebie. Zerknijcie tam, a nie będziecie żałować.
ODPOWIEDZ