Angielski w Warszawie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Angielski w Warszawie

Post autor: Migotka »

Witajcie,
jeśli szukacie profesjonalnych kursów języka angielskiego w Warszawie, to polecam zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa. Takie kursy są tam organizowane na różnych poziomach, więc na pewno uda Wam się jakiś dopasować do swoich umiejętności ;)
Awatar użytkownika
Malinowa
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:23

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: Malinowa »

Polecam też kursy, które można wykonać online. Można je znaleźć na stronie https://ellalanguage.com/pl/. Polecam bo w krótkim czasie nauczyłam się wielu nowych zwrotów.
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 276
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: diorka »

Według mnie każdy powinien znać język angielski. Jest on przydatny nie tylko w czasie podróży, ale również w pracy. Pamiętaj, ze na naukę nigdy nie jest za późno. Fajną opcją są teraz kursy online, takie jak te https://lincoln.edu.pl/online/ W dobie pandemii, jest to najlepsze rozwiązanie.

osp głogoczów
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: madame »

Jak najbardziej sama nauka języków obcych w tym oczywiście języka angielskiego jest czymś niezwykle ważnym. Muszę przyznać, że ja również po przeczytaniu ciekawego wpisu https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html wiem dokładnie czy sensem jest aby dzieci od najmłodszych lat już się go uczyły.
żaba

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: żaba »

Jeżeli szukalibyście podręczników lub książek w dobrych cenach, to warto zajrzeć pod ten adres: https://www.taniaksiazka.pl/pakiet-odkr ... 90525.html . Znajdziecie tam świetne ceny na ichniejsze produkty. Warto zwrócić uwagę na ichniejszą ofertę, ponieważ mają świetne ceny. Polecam!
kt52

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: kt52 »

Równie dobrze angielskiego możesz uczyć się online i wtedy nie musisz ograniczać się do szkół stacjonarnych w okolicy. To też wygodne, bo nie trzeba nigdzie dojeżdżać i rezerwować aż tyle czasu.
Fufik13

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: Fufik13 »

Dzięki Szybka Nauka Pro, których strona na FB znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/SzybkaNaukaPro/?locale=pl_PL . Nie musisz ograniczać się do jednego miejsca - ich kursy odbywają się w formie online! To naprawdę duża wygoda.
polinezo

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: polinezo »

U mnie sporo osób ma problemy tak naprawdę z tym, jak się zachować, dlatego dla mnie fajnym pomysłem będzie na przykład sprawdzenie, jak szkolenia pompy ciepła jest przeprowadzane. Mam ku temu osoby chętne, ale też sama myślę, czy faceta do tego nie wysłać.

realistyczne skiny do minecraft
Słłowak

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: Słłowak »

Zaangażowanie jest kluczowym czynnikiem sukcesu w nauce języka angielskiego. Bez zaangażowania trudno jest osiągnąć postępy i rozwijać swoje umiejętności językowe. Dlatego ważne jest, aby być zaangażowanym i systematycznie pracować nad doskonaleniem swojego angielskiego. Tutaj https://lubuskie24.pl/wiadomosc/1992-se ... -mete.html ten temat jest fajnie rozwinięty, przeczytajcie sobie.
Dankan

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: Dankan »

Czy powinieneś uczyć się języka angielskiego samodzielnie, czy też z nauczycielem? Ten artykuł: https://portalsremski.pl/pl/651_artykul ... ielem.html, przeglądający wady i zalety obu opcji, jest niezbędny do podjęcia właściwej decyzji w kwestii nauki języka obcego. Nie ma wątpliwości, że uczyć języka się trzeba, bo w dzisiejszych czasach bez tego ani rusz. Trzeba zastanowić się dobrze jaka opcja nauki okaże się dla nas najlepsza.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: bowenmarsh »

Jeżeli poszukujecie jakichś praktycznych wskazówek w zakresie nauki języka angielskiego od podstaw, to myślę że tego typu filmiki https://youtu.be/qKVOya9sGgI?si=0nD_TX2nFEnNKJ-- mogą być dla was bardzo pomocne. Można się z nich dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy, więc myślę, że nie będziecie żałować. Dajcie znać, co na ich temat sądzicie.
ODPOWIEDZ