Blog podróżniczy "Na jednej linie"

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
whitebear01
Posty: 9
Rejestracja: 24 mar 2019, 16:48

Blog podróżniczy "Na jednej linie"

Post autor: whitebear01 »

Blog podróżniczy https://najednejlinie.pl/ o górach. Trekking, wspinaczka, podróże po najwyższych szczytach świata, min Tatry, Alpy i Himalaje. Poradniki, artykułu, najnowsze wiadomości ze świata gór.
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Re: Blog podróżniczy "Na jednej linie"

Post autor: doria32 »

Super :) Zauważyłam, że fanów wspinaczki górskiej jest coraz więcej. Wiele osób wspina się albo na skałkach, albo właśnie tak bardziej profesjonalnie - warunkach wysokogórskich. Moim zdaniem to świetny sport, tyle tylko, że trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Są sklepy ze sprzętem wspinaczkowym - jak ten http://ratwork.pl/ - i warto zaopatrzyć się tam w odpowiednie akcesoria.
Awatar użytkownika
urszulka
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2020, 23:09

Re: Blog podróżniczy "Na jednej linie"

Post autor: urszulka »

też lubię czytać takie blogi a góry bardzo bardzo lubię. Co lato jedziemy i zwiedzamy inne pasma górskie. Nawet dzieci chodzą po górach.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 138
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Blog podróżniczy "Na jednej linie"

Post autor: sayhey »

Trekking, wspinaczka, najwyższe szczyty gór to też na https://idymy.pl/aconcagua-najwyzszy-szczyt-andow/ możecie się dowiedzieć wiele ciekawostek. To blog dla pasjonatów wspinaczek górskich. Ten artykuł który wrzuciłam opisuje najwyższy szczyt ameryki południowej . Polecam poczytać, dla mnie bardzo ciekawy artykuł i można się dowiedzieć gdzie się znajduje, jaką ma wysokość, jakie wyprawy do tej pory Polacy na tą górę odbyli. Jedna z pierwszych polskich wypraw miała miejsce już w 1934 roku, wśród jej uczestników wymienia się między innymi Stefana Daszyńskiego. Myślę, że każdy kto zajmuje się wspinaczką to chciałby wspinać się na takie szczyty właśnie.
kuć

Re: Blog podróżniczy "Na jednej linie"

Post autor: kuć »

Dobrze jest czytać o tym, co nas interesuje. Ja Wam powiem, że się bardzo interesuje kosmosem, takie planety układu słonecznego https://venus-and-mars.com/planety-ukla ... nformacje/ mnie ciekawią i ja jestem zdania, że warto się w tym dokształcać. W zasadzie tylko tak można się rozwijać. Podróż tam mi się marzy.
Awatar użytkownika
lau
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:44

Re: Blog podróżniczy "Na jednej linie"

Post autor: lau »

doria32 pisze: ↑16 gru 2019, 13:27 Super :) Zauważyłam, że fanów wspinaczki górskiej jest coraz więcej. Wiele osób wspina się albo na skałkach, albo właśnie tak bardziej profesjonalnie - warunkach wysokogórskich. Moim zdaniem to świetny sport, tyle tylko, że trzeba się do niego odpowiednio przygotować
Obecnie są różne aplikacje podróżnice, które ułatwiają zaplanowanie wyjazdów. Nie brakuje np. takich do planowania wyjazdów służbowych, w rodzaju https://hotailors.com/
omi

Re: Blog podróżniczy "Na jednej linie"

Post autor: omi »

kuć pisze: ↑11 lut 2021, 14:02 Dobrze jest czytać o tym, co nas interesuje. Ja Wam powiem, że się bardzo interesuje kosmosem, takie planety układu słonecznego https://venus-and-mars.com/planety-ukla ... nformacje/ mnie ciekawią i ja jestem zdania, że warto się w tym dokształcać. W zasadzie tylko tak można się rozwijać. Podróż tam mi się marzy.
Znam ten blog, jest świetny, to racja. Dodatkowo wiem także, że typowo podróżniczym blogiem jest Scandinavia https://scandinavia.com.pl/ i również warto do niego zajrzeć. Macie tam porady nie tylko wycieczkowe, ale także i pod kątem domu. Ja sama często i chętnie zaglądam. Mnie to po prostu ciekawi.
ODPOWIEDZ