Boksy magazynowe zamiast piwnicy

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 85
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:45

Boksy magazynowe zamiast piwnicy

Post autor: joanna »

Nie każdy dysponuje swoją piwnicą. Jeśli jej nie mamy to często mamy problem - gdzie schować swoje tymczasowo niepotrzebne rzeczy? Ostatnio odkryłam taką opcję jak self storage boksy magazynowe. Uważam, że to może być super alternatywą dla piwnicy.
Awatar użytkownika
gepe
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Boksy magazynowe zamiast piwnicy

Post autor: gepe »

A może wystarczy po prostu rzeczy odpowiednio poukładać. Zamiast trzymać gdzieś w szafkach lepiej sobie postawić takie regały https://www.e-regaly.pl/ . Uwierz mi że są bardzo pojemne i wytrzymują naprawdę duże obciążenia
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Boksy magazynowe zamiast piwnicy

Post autor: bowenmarsh »

Ja z kolei mogę wam śmiało polecić stronkę, na której mój znajomy zamawiał regały metalowe do magazynu: https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html. Mają naprawdę bardzo ciekawą ofertę. Produkt właściwie możemy dopasować wymiarami. Spoko opcją jak dla mnie jest możliwość dopasowania głębokości regału do własnych potrzeb. Spoko inicjatywa w stronę klienta!
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 105
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:58

Re: Boksy magazynowe zamiast piwnicy

Post autor: Marko33 »

To już kwestia ogarnięcia potrzeb Waszej firmy. Myślę, że bazując na takich rozwiązaniach jak https://zms-systemy.pl/regaly-polkowe/ będziecie w stanie o wiele skuteczniej zorganizować pracę Waszego magazynu. Miejcie to na uwadze, bo to ważna rzecz.
Awatar użytkownika
lau
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:44

Re: Boksy magazynowe zamiast piwnicy

Post autor: lau »

bowenmarsh pisze: ↑26 lip 2019, 19:12 Ja z kolei mogę wam śmiało polecić stronkę, na której mój znajomy zamawiał regały metalowe do magazynu: Mają naprawdę bardzo ciekawą ofertę. Produkt właściwie możemy dopasować wymiarami. Spoko opcją jak dla mnie jest możliwość dopasowania głębokości regału do własnych potrzeb. Spoko inicjatywa w stronę klienta!

Jeśli szukasz regałów do magazynu, to zerknij również na stronę https://amrack.pl Znajdziesz tam regały do różnego zastosowanie np. paletowe.
pirat

Re: Boksy magazynowe zamiast piwnicy

Post autor: pirat »

Jeśli potrzebujecie solidnych regałów czy mebli do magazynu , zwróćcie uwagę na ofertę dostępną na https://dabew.com.pl/. Ich szeroki asortyment i przystępne ceny są godne uwagi. Moim zdaniem warto stawiać na wysoką jakość, a z tego co widzę, to właśnie takie produkty posiada ichniejsza firma.
ODPOWIEDZ