Dalsza edukacja

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
fumerka
Posty: 74
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:04

Dalsza edukacja

Post autor: fumerka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 314,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.

brama przesuwna samonośna
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Dalsza edukacja

Post autor: Migotka »

Moim zdaniem bez względu na to, w jakim kierunku wcześniej się kształciło, na pewno warto sobie zrobić kurs języka angielskiego, bo to zawsze się w życiu przyda. Działająca już od wielu lat Szkoła Językowa SPEAK UP, której oferta jest dostępna na stronie https://www.speak-up.pl/ oferuje takie profesjonalne kursy językowe dla różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania ;) Myślę, że warto się zapoznać z ich ofertą, polecam ;)

rozwód z chorym psychicznie
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 85
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:45

Re: Dalsza edukacja

Post autor: joanna »

Może zainteresuje Was taka opcja jak nauka angielskiego w szkole językowej http://personaltutor.edu.pl/? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego miejsca. Oni mają wiele grup wiekowych więc może tam śmiało wybrać się zarówno dziecko, jak i osoba dorosła.
Awatar użytkownika
ombre
Posty: 61
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:45

Re: Dalsza edukacja

Post autor: ombre »

Pamiętaj, aby wybrać studia, które są zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Głównie dlatego, że po ukończeniu studiów będzie trzeba napisać pracę magisterską, a to nie jest łatwy orzech do zgryzienia. Na pewno będziesz musiała też stworzyć analizy statystyczne, a pamiętam, jak ja osobiście się z tym męczyłam. Warto więc skorzystać z pomocy https://www.e-statystyka.com.pl/.
Awatar użytkownika
wdk020
Posty: 71
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Dalsza edukacja

Post autor: wdk020 »

Ja planuję jeszcze pójść na studia, ale na razie jakoś próbuję się do tego przygotować i znaleźć ten kierunek, który pomoże mi podnieść kwalifikacje w moim zawodzie. Jeśli tylko się zdecyduję, to do dyspozycji mam fajną stronę i jest to strona https://notatek.pl/przegladaj na której znajduje się notatki z różnych zajęć i w ten sposób można sobie wzajemnie pomagać.
Awatar użytkownika
Krysia30
Posty: 152
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:28

Re: Dalsza edukacja

Post autor: Krysia30 »

Swoje studia wspominam bardzo miło i chętnie przeżyłabym to jeszcze raz :) Szczególnie cieszę się, że poznałam tam mnóstwo ciekawych osób, z którymi utrzymuję kontatk do dzisiaj. Dlatego ze swojej strony polecam do zamieszkania dom studencki Kraków - https://unibase.pl Jest to prywatny akademik, gdzie można zamieszkać w pokoju samemu, albo z jedną czy dwiema osobami. Dzięki temu można poznać sporo fajnych osób, ale jednocześnie nadal mieć komfortowe warunki do nauki.

oswiecimskie24 ogłoszenia
Awatar użytkownika
baron1981
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2019, 17:55

Re: Dalsza edukacja

Post autor: baron1981 »

Edukacja jest na pewno bardzo ważną częśćią naszego życia i jeśli tylko jest taka okazja warto się kształcić. Można zakończyć swoją edukację na studiach, albo jeszcze dodatkowo wybrać się na kolejne studia dla magistrów (psychologia dla magistrów) Takie dodatkowe studia trwają okolo 6-7 semestrów, więc wcale nie tak długo, a zjazdy odbywają się w weekendy. Na pewno dodatkowa nauka pomoże późniejsze znalezienie pracy w zawodzie czy otworzenie własnego gabinetu.
Awatar użytkownika
Kama
Posty: 78
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:58

Re: Dalsza edukacja

Post autor: Kama »

A co powiecie na takie rozwiązanie jak szkoła policealna lublin: https://www.kursor.edu.pl/studium-policealne/lublin/ ? Ja wychodzę z założenia, że nie każdy musi iść na studia. Wiele osób po studiach nie może przecież znaleźć pracy.
Awatar użytkownika
bratek
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 12:18

Re: Dalsza edukacja

Post autor: bratek »

Kierunek studiów to ważny wybór w życiu ale nie zapominajmy że początkiem tej drogi jest zdanie egzaminu maturalnego. Do którego ważne by się dobrze przygotować. Widziałam na https://www.taniaksiazka.pl/matura-repe ... 99677.html wiele ciekawych pozycji, które pomogą w przygotowaniach do matury.
Awatar użytkownika
greece1
Posty: 17
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:17

Re: Dalsza edukacja

Post autor: greece1 »

Ja po szkole postanowiłam pójść na studia. Myślałam na początku o wyjechaniu do pracy za granicę, ale ostatecznie rodzice przekonali mnie do edukacji i cieszę się, że zostałam. Wybrałam uczelnię https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... stepczosc/ i Cyberprzestępczość. Studia licencjackie jak na razie, ale myślę o magisterce na tej uczelni. Jestem z niej bardzo zadowolona, super atmosfera i genialni wykładowcy!
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 47
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:38

Re: Dalsza edukacja

Post autor: malutka_alutka »

Czy po tym, jak skończyliście studia licencjackie było wam trudno kontynuować naukę?
Awatar użytkownika
granat
Posty: 38
Rejestracja: 27 sie 2019, 7:58

Re: Dalsza edukacja

Post autor: granat »

Podnoszenie swojego wykształcenia to bardzo dobry pomysł. Jak byś szukał pomocy do nauki to tutaj https://www.taniaksiazka.pl/ukryte-cial ... 35698.html znajdziesz na pewno coś co ci się może przydać. Link akurat nie dotyczy nauki tylko nowości bo ja aktualnie szukałam sobie czegoś do poczytania na wieczory by się zrelaksować.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:50

Re: Dalsza edukacja

Post autor: sophia »

Na pewno warto postawić na takie miejsca jak ABC Kids Club http://abckidsclub.pl/o-abc/ . Dlaczego? Ponieważ w tym miejscu wasze dzieci mogą stać się badaczami, obserwatorami, odkrywcami etc. Ta placówka oferuje najróżniejsze warsztaty edukacyjne i atrakcje dla dzieci, które korzystnie będą wpływać na ich rozwój.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 27
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:32

Re: Dalsza edukacja

Post autor: zenka »

Mnie w sumie ciekawi też psychologią i myślałam czy nie podziałać w tym zakresie troszkę. Czasami zdarza mi się czytać o psychologi w internecie na stronach takich jak np. http://www.psychologiczne.warszawa.pl/. Można czasami dowiedzieć się w ten sposób ciekawych informacji.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Dalsza edukacja

Post autor: momin44 »

Dalsza edukacja jest niezwykle ważnym elementem, który ma wpływ na funkcjonowanie na rynku pracy. Bardzo istotne jest w tym wypadku postawienie na konkretne działania i kierunki. Może studia podyplomowe Bytom będą dobrym pomysłem na poszerzanie swojej wiedzy? Polecam zajrzeć na stronę https://www.elpax.pl/studia/studia-podyplomowe.html gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.
językoznawstwo

Re: Dalsza edukacja

Post autor: językoznawstwo »

wszystko zależy od konkretnych zianteresowań i talentów: literaturoznawstwo, językoznawstwo, badania edukacyjne,
pedagogika, psychologia czasopismo opcji jest naprawdę sporo https://journals.umcs.pl/en
studiaę13

Re: Dalsza edukacja

Post autor: studiaę13 »

Chcesz studiować w Szczecinie ale nie wiesz od czego zacząć? https://www.cb.szczecin.pl zobacz sobie na ta extra stronę gdzie wszystko jest objaśnione. Najpierw sprawdź czy twoje wyniki z matur będą wystarczające, a jeśli nie to zawsze można skorzystać z roku zerowego. Jeśli masz jakieś pytania to oni służą pomocą. . Zobacz sobie na ofertę jakie studia są dostępne i na które możesz aplikować
Męlo

Re: Dalsza edukacja

Post autor: Męlo »

Istnieje wiele różnych sposobów i nie wszystkie są równie dobre. Musisz spróbować różnych rzeczy, a następnie możesz dowiedzieć się dokładnie, czego potrzebujesz. Jestem pewien, że wielokrotnie zastanawiałeś się, jak dokładnie możesz uzyskać dobre wykształcenie i naprawdę nie ma jasnej odpowiedzi na to pytanie.
Węlo

Re: Dalsza edukacja

Post autor: Węlo »

Nie raz miałem okazję przekonać się, że dobre wykształcenie nie zdarza się tak często w dzisiejszych czasach. Uważam, że konieczne jest korzystanie z usług najlepszych nauczycieli, aby uzyskać wymierne wyniki. Tak właśnie robię zwracając się o usługi do tych osób korepetycje informatyka https://buki.org.pl/ Ci nauczyciele są dobrze oznaką edukacji różnych ludzi i jestem z tego całkowicie zadowolony. O wiele łatwiej było mi się z nimi zajmować.
łucja90

Re: Dalsza edukacja

Post autor: łucja90 »

W takiej sytuacji bardzo ważne jest to, jak zdasz maturę. Jeśli interesuje Cię matura z geografii to możesz na przykład zajrzeć na ten blog: https://literatura-obcojezyczna.pl/2021 ... stawowych/ . Znajdziesz tam wiele informacji.
śliwa80

Re: Dalsza edukacja

Post autor: śliwa80 »

Witam,zalezy mi na zdobyciu dofinansowaniu na niezwykly projekt,ktory obecnie wprowadzam w swojej szkole. Jestem zastępcą dyrektora,który prowadzi zajęcia logopedyczne. Co sądzicie o tym https://efc.edu.pl/ ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat, pozdrawiam serdecznie.
alicjaa

Re: Dalsza edukacja

Post autor: alicjaa »

Tak, tak edukacja jest ważna. Dlatego w dużej mierze też wszystko zależy od nas - jak dopilnujemy dziecko itd. Ja przykładowo teraz znalazłam przykładowe na egzamin ósmoklasisty arkusze na stronie Nowa Era. Na pewno je zakupię mojemu dziecku, to nawet i w domu będzie mogło ćwiczyć.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: Dalsza edukacja

Post autor: suzy »

Widzę, że w wątku jest poruszany temat repetytoriów i pomocy naukowych, a ostatnio udało mi się znaleźć w sieci tę firmę: https://demart.com.pl/edukacja/330-repe ... wowy-.html . Posiadają ogromny wachlarz ofertowy pomocy naukowych, z którego moim zdaniem warto czerpać pełnymi garściami. Jeśli szukacie wsparcia merytorycznego dla siebie czy swoich dzieci, to warto przejrzeć ofertę tej firmy.
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 301
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Dalsza edukacja

Post autor: diorka »

Skoro o edukacji mowa, to jestem bardzo ciekawa czy ktoś z was miał do czynienia z https://www.eisystem.pl/ ? Jest to system, który spełnia specjalne potrzeby edukacyjne! Bardzo mnie ten temat zaciekawił, dlatego chętnie poznam waszą opinię.
paulaak

Re: Dalsza edukacja

Post autor: paulaak »

Osobiście polecam super stronkę wiedzologia.pl, która ma fajne ciekawostki i artykuły na każdy temat. Sama wciągnęłam się i teraz czytam codziennie;) Mam nadzieję, że pomogłam!
kamisia

Re: Dalsza edukacja

Post autor: kamisia »

A czy ktoś z was może kupował tutaj https://uprawnienia-budowlane.pl/progra ... enia1.html dostęp do programu do nauki na uprawniania budowlane? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym - czy faktycznie dostępne są wartościowe testy? Przygotowawcze materiały z aktualnymi danymi/ wiadomościami.
ODPOWIEDZ