Dodatkowa szkoła

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
agentka007
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:37

Dodatkowa szkoła

Post autor: agentka007 »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.

sofa rozkładana jednoosobowa dla dziecka
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Migotka »

Moim zdaniem warto cały czas pogłębiać swoją wiedzę. Ale zamiast do dodatkowej szkoły, wystarczy zapisać się na jakiś dobry kurs. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą kursów organizowanych przez firmę szkoleniową Kar Group. Są tam kursy z najróżniejszych kategorii i branż, wiec każdy na pewno znajdzie coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
baron1981
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2019, 17:55

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: baron1981 »

Tak naprawdę czasami trudno jest określić co chce się robić w życiu i dopiero z czasem się tego dowiadujemy. Mnie na przykład bardzo zainteresowały kursy kosmetyczne warszawa - http://edukacja.drirenaeris.com/ ponieważ chciałabym się nieco dokształcić w tym temacie. Od zawsze interesuję się kosmetologią, ale wreszcie chciałbym nabyć fachową wiedzę w jaki sposób dbać o urodę i jak ją pielęgnować na co dzień.
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: ewana »

Na naukę nigdy nie jest za późno :) ja jestem co prawda dopiero na studiach I stopnia z pielęgniarstwa ale już wiem, ze po obronie licencjata będę też szła na magisterkę. I zostanę tu gdzie jestem obecnie - na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Wysoki poziom, super wykładowcy, niewysokie czesne, dogodna lokalizacja.
Awatar użytkownika
lolitkaa
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2020, 11:36

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: lolitkaa »

Ja teraz będe zamawiała już podręczniki do następnej klasy ponieważ nie chce zawalić się wydatkami na wrzesień. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era znalazłam bardzo ciekawą ofertę na cały zbiór. Chyba zdecduję na tą ofertę ponieważ stacjonarnie jest o wiele drożej.
paćka888

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: paćka888 »

Dobrze jest zadbać o odpowiedni rozwój od początku, ja nie miałam takich możliwości będąc dzieckiem, ale moje córki zapisałam na zajęcia z oferty https://kidos.pl/blog/matematyka-co-zro ... -polubilo/ , poznają matematykę poprzez zabawę, ale również biorą udział w zajęciach ruchowych. Teraz to mamy możliwości i wybór szkół i zajęć dodatkowych :P
Awatar użytkownika
Elenonor
Posty: 40
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Elenonor »

Na pewno jezyki obce są na topie i ich znajomość może znacznie ułatwić wam znalezienie pracy. Też przy podróżowaniu warto znać jezyki obce co nie. Ja już pod tym kątem pomyślałam wybierając podstawówkę dla córki. Teraz jest w 4 klasie, ale jest tak super, że zostanie w Te Vizji Okopowa aż do liceum i będę zachęcać ją do matury międzynarodowej.
Julianna_zajac

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Julianna_zajac »

Cześć! W pełni zgadzam się z Tobą, że znalezienie właściwej ścieżki edukacyjnej w obliczu szybko zmieniającego się rynku pracy może być trudne, ale warto rozważyć inwestycję w przyszłość poprzez zdobycie umiejętności z obszaru technologii informatycznych. GoIT oferuje innowacyjne kursy z zakresu IT, które mogą być kluczem do sukcesu w dzisiejszym świecie biznesu, a udział w ich bezpłatnych wydarzeniach online może pomóc Ci odkryć świat IT i sprawdzić, czy to dziedzina, która Cię interesuje. Sprawdź, co GoIT ma do zaoferowania tutaj: https://goit.global/pl/ Może to właśnie jest szansa, by rozpocząć swoją przygodę z technologią i stworzyć własną historię sukcesu razem z GoIT? Pozdrawiam i życzę udanej podróży w odkrywaniu nowych możliwości edukacyjnych!
ODPOWIEDZ