Dom opieki FAMILIA

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Janka
Posty: 18
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:16

Dom opieki FAMILIA

Post autor: Janka »

Dlaczego warto zapoznać się z ofertą domu opieki https://www.familia.lodz.pl/? Oferują tam całodobową opiekę, rehabilitację, smaczne i zdrowe posiłki a także transport sanitarny.
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Dom opieki FAMILIA

Post autor: muzina »

Szczerze mówiąc jakoś nie mam przekonania do takich miejsc. Osobiście rozważałabym opcję zatrudnienia opiekunki dla takiej osoby na czas mojej nieobecności. Szkoda, że u nas to zajęcie jest tak mało popularne. Na terenie Niemiec na przykład od jakiegoś czasu bardzo wzrasta zapotrzebowanie na takie osoby. O tym, jak szukać opiekuna dla takiej osoby wiadomości znalazłam na stronie http://www.careteam.pl/jak-szukac-opiek ... -starszej/ . Warto zerknąć sobie w wolnym czasie.
FillemonŁ

Re: Dom opieki FAMILIA

Post autor: FillemonŁ »

Tego domu opieki nie znam, ale gdyby ktoś z Was szukał placówki dla seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim to zapoznajcie się z ofertą zakładu opiekuńczo-leczniczego "Dom Rodzinny". Mają tam nawet oddział paliatywny. Seniorzy mogą tam przebywać na NFZ jak i prywatnie.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Dom opieki FAMILIA

Post autor: momin44 »

Dbanie o zdrowie to podstawa, szczególnie wśród osób w słusznym wieku. Ważne jest aby to wszystko było pod jak najlepszą opieką i kontrolą, dlatego gdy pojawi się problem taki jak zwiększający się ubytek słuchu warto monitorować i wiedzieć co dalej. Dlatego fachowa pomoc lekarska jest tu priorytetem.
ODPOWIEDZ