Egzaminy

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 90
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:37

Egzaminy

Post autor: paniola »

Kazdy kto od jakiegos czasu uczy sie juz języka niemieckiego, warto aby przystąpił do egzaminu z języka niemieckiego https://www.krakow.oei.org.pl/nauka-nie ... ny/filter/ W sekretariacie Instytutu mogą Państwo nabyć odpłatnie materiały, które pomogą Państwu przygotować się samodzielnie do każdego z egzaminów ÖSD. Komplet (książka + CD) kosztuje 80 PLN.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Egzaminy

Post autor: momin44 »

Przygotowanie się do konkretnego egzaminu może być ciężkie, jeśli materiału jest sporo, a my nie mamy pewności co do pewnych treści. Polecam w takim wypadku zajrzeć na stronę https://www.dlaucznia.pl/ gdzie każdy uczeń czy uczennica znajdzie coś dla siebie! Dzięki nim możesz uzupełnić braki w wiedzy i rozszerzyć ją w danym temacie, co będzie dobrym pomysłem na działanie.
Awatar użytkownika
ewelinka
Posty: 28
Rejestracja: 19 cze 2020, 15:34

Re: Egzaminy

Post autor: ewelinka »

Moja córka to humanistka, więc z jęz. polskim nie będzie problemu. Ale historia to tak rozległy temat, że szukam dobrze opracowanych podręczników - znalazłam ten https://www.taniaksiazka.pl/historia-2- ... 77990.html Córka jest uczennicą 2 klasy LO, ale już postanowiła, żebedzie zdawać na maturze właśnie historię.
Awatar użytkownika
zuzu_el34
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2020, 12:58

Re: Egzaminy

Post autor: zuzu_el34 »

Ale tak naprawdę wszystko zależy od tego, na jakie studia dalej się wybieramy - nie wszystkie kierunki wymagają najwyższych wyników, a łatwe studia też dają wykształcenie i tytuł. W artykule na http://thegoldengreats.com/ napisali, że zarządzanie i kierunki marketingowe są najłatwiejsze, a z kolei progi nie są zbyt wysokie, zawsze warto rozważyć :)
ODPOWIEDZ