Folia

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:28

Folia

Post autor: MartinBic »

Hej. Potrzebuje duzej ilosci folii. Co mozecie mi polecic? Czy https://niupak.eu/ sie nada wg was? Jak sadzicie? Pozdrawiam.
śliwa

Re: Folia

Post autor: śliwa »

A tutaj http://stark.pl/folie/ już zaglądałeś? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie się tam rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. Przede wszystkim zawsze należy stawiać na jakość i funkcjonalne rozwiązania i to zwłaszcza jeśli chodzi o folię czy generalnie opakowania do produktów spożywczych.
Awatar użytkownika
Maimola
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:44

Re: Folia

Post autor: Maimola »

Zależy też jakich konkretnych folii potrzebujecie. W różnych branżach stosuje się różne rozwiązania, ale generalnie opakowania foliowe są chętnie wykorzystywane. Tu myślę, że warto zainteresować się firmą https://sklep.grala.com.pl/worki-i-wore ... urierskie/ i ich propozycjami. W dobrej cenie można zaopatrzyć się między innymi w foliopaki kurierskie, tunele i rękawy foliowe, folie stretch i także w opakowania ekologiczne, biodegradowalne.
Kaśkaa23

Re: Folia

Post autor: Kaśkaa23 »

Dobre pytanie. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli chodzi o kwestie związane z takim zabezpieczaniem towarów w wysyłce, to może dobrym pomysłem byłoby sprawdzenie takich rozwiązań jak https://www.mac-graf.com.pl/produkt/tektura-falista Wiele osób bardzo je poleca, więc koniecznie zwróćcie na to już teraz uwagę.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Folia

Post autor: momin44 »

Opakowania, szczególnie w produktach na skalę przemysłową, są ogromnie ważne. To, co ma szczególne znaczenie to dopasowanie opakowania do danego produktu. W tym wypadku liczy się stworzenie odpowiednich parametrów, ale także dobra jakość, jak i możliwość reklamy. Jeśli szukasz czegoś w tym typie, zajrzyj do producent laminatów spożywczych https://www.efekt.eu/oferta/laminaty
Awatar użytkownika
kryteria
Posty: 50
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:08

Re: Folia

Post autor: kryteria »

Zgadzam się ale nie tylko bo opakowania przy wysyłce czy przeprowadzkach też pełnią bardzo ważną rolę a na przykład folia bąbelkowa jest niezbędna do zabezpieczanie różnych delikatnych przedmiotów w czasie transportu.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 141
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Folia

Post autor: sayhey »

Folia zadrukowana? To od https://yanko.com.pl/ najlepiej. To producent wykonujący między innymi folię zadrukowaną, laminaty foliowe, opakowania z folii, woreczki foliowe płaskie lub z fałdą do pakowania różnego rodzaju wyrobów. W produkcji stawiają na jakość i troskę o środowisko dlatego ich wyroby są odpowiednie do recyklingu.
ODPOWIEDZ