Fundacja

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
darka
Posty: 49
Rejestracja: 24 cze 2019, 10:41

Fundacja

Post autor: darka »

Cześć, znacie fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ ? Znam i wspieram ją już od kilku lat, bo uważam, że robią oni wiele dobrego dla potrzebujących dzieci. Wsparcie maluchów i rodziców w tym najtrudniejszym dla nich okresie jest bardzo ważne i cieszę się, że to robią.
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 93
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:00

Re: Fundacja

Post autor: elwira »

Działalność takich organizacji jest na prawdę bardzo dobra i warto je wspierać, by nadal pomagały dzieciom w potrzebie. Ja jednak wybrałam fundacje http://szlachetnygest.pl/ , o której więcej tutaj, gdyż niesie ona pomoc dzieciom chorym. Miałam taki przypadek w rodzinie i wiem, że bez pomocy fundacji nie udałoby się zwyciężyć tej walki. Przekazanie 1% podatku nic nas nie kosztuje, a może uratować czyjeś życie
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Fundacja

Post autor: Migotka »

Według mnie całkiem niezłym sposobem na to, aby komuś pomóc, jest również utworzenie charytatywnej zbiórki pieniędzy. Można to zrobić na przykład za pośrednictwem tej strony www. Utworzenie takiej zbiórki nie jest tam skomplikowane i co najważniejsze, wcale dużo nie kosztuje. Tak więc polecam ;)
danutautą

Re: Fundacja

Post autor: danutautą »

Moim zdaniem warto regularnie wspierać organizacje charytatywne, np. http://rik.pl/organizacja-charytatywna-dla-dzieci-2/, ponieważ ich działania mają realny wpływ na poprawę życia wielu ludzi.
George23

Re: Fundacja

Post autor: George23 »

Sklep internetowy Vagar naprawdę przekroczył moje oczekiwania, jeśli chodzi o sprzęt do waga elektroniczna Vagar . Przyjazny dla użytkownika projekt strony internetowej ułatwia znalezienie idealnych narzędzi do mojej podróży fitness. Zaangażowanie w jakość jest widoczne w oferowanych produktach, a proces zakupu jest bezproblemowy. Wyrazy uznania dla Vagar za stworzenie kompleksowego sklepu dla wszystkich rzeczy związanych z kontrolą wagi!
ODPOWIEDZ